reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Hej dziewczyny.
vanilijka trzymam kciuki za Was.

Mnie od rana bolala tak glowa, ze az polecialam do apteki po apap.. przeszlo..
Nie poszlam dzisiaj na badania bo zapomnialam kupic pojemniczka na mocz. Jutro pojde.


Milego dnia Wam zycze..
 
reklama
Wiecie co tak sobie obiecuje że nawet jak już krwiak się wyleczy to i tak będę na siebie uważać jak nigdy więcej będę leżeć niż się poruszać wolę nie kusić losu jeszcze czekam na badanie bo okazało się że robią jakąś operacje
 
Ja to chyba jestem przewrażliwiona. Boję się zrobić cokolwiek. Włosów na razie nie farbuję, żadnej tabletki do ust nie wzięłam, nie licząc kwasu foliowego, oczywiście zero alkoholu, zero kawy. Nawet herbatę odstawiłam.
 
Powiedział lekarz że plamienie się prawie zakończyło i że to dobry znak. Mam cicha nadzieję że zmniejszył się troszkę ten krwiak i że będzie się wchłaniał.
Monika mnie dziś też bolała głowa to chyba coś w tej pogodzie :)
 
vanilijka bardzo się cieszę, uważaj na siebie i sie oszczędzaj :) a kiedy do domu Cię wypuszczą??

Dziewczyny a ja mam taka ochotę na fast foody!!
 
Vanilijka krwiak się nie odnawiał, ale niestety dopadła mnie skracająca się szyjka w 24 tyg (ale to większości dotyczy ciąż bliźniaczych), musiałam mieć cesarkę w 26tyg, A leki to brałam luteinę, nospę, magnez, wit dla kobiet w ciazy.
 
reklama
Magnez na skurcze, brak magnezu powoduje nieprawidłową prace mięśni i to wszystkich macicy też. Vanilijka to fajnie że już wypuszczają w domu zawsze lepiej. miłego dnia
 
Do góry