reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Aleee pogoda:(. Chcialam chlodniej, to mam:p Biore sie dzis za killerka, kiedy uda mi sie calego zrobic? Jutro mamy szczepienie, oby Leo potem nie marudzil:(
W pt jedziemy wreszcie po paszport i moje wyniki po operacji- wiem wiem zwlekalam.. uderzamy tez na wyprzedaze obkupic malego:- Madzienka, gratki dla malutkiej:)
 
reklama
hej dziewczyny !!

Pogoda straszna ;/ calymi dniami na spacerkach przebywalam a teraz musze siedziec w domu, aż dziwnie ;/

Co do czapek, moja Madzieńka ewentualnie ma założoną opaskę na uszy. Czapki bym nie założyła bo moja dziecina poci się od samego leżenia w wózku, cała główka zawsze mokra.

Któraś pisała że była z maleństwem na basenie !! Jakie wrażenia ? Sama byłaś czy w jakiejś szkole do nauki pływania ? Ja chciałam zapisać mojego skarba na naukę pływania dla niemowlaków ale zastanawiam sie czy to ma sens czy może sama z nią chodzić poprostu na basen.

Co do wprowadzania pokarmów to normalnie sama już nic nie wiem, tyle sie naczytalam że właściwie wszędzie piszą co innego.
 
A my daliśmy 2 razy do mleka 150 mm 3 łyżeczki kaszki bo tak kazał pediatra..ale povczytałam i będę dawać max 1 póki co..

Zrobiłam 17 min Killera i 15 min Tzg.. Potem 2 tura:p

Eh ta moja niekonsekwencja..Miałam za miesiąc wprowadzać słoiczki a tak się rozchulaliśmy, że co dzień mały coś je- tak strasznie mu smakuje wszytko, że nawet sie nie brudzi, tak ładnie je..
A za bananaem aż się trzęsie;) Musimy lecieć dziś do Rosmanna bo mamy kupony zniżkowe na Hippa i paczkę gratis do odebrania. Miałyście już tą paczkę? Co w niej jest??
 
Ostatnia edycja:
A my daliśmy 2 razy do mleka 150 mm 3 łyżeczki kaszki bo tak kazał pediatra..ale povczytałam i będę dawać max 1 póki co..
Poli a czemu, co takiego przeczytałaś? Ja dodaje Kubie rano i wieczorem do 150 ml 4 łyżeczki, mi pediatra mówiła żeby dodawać kaszki do każdego karmienia, żeby nie ulewał- ale jak dla mnie to przesada i tylko 2 razy dziennie dosypuje :) a Ty chciałaś chłodniej u siebie ale i u mnie chłodno się zrobiło :( następnym razem doprecyzuj coby tylko u Ciebie pogoda się spsuła;-)
Agisan gratulacje!
Domikcw u nas odwrotnie Kuba przekręca się na boki i z brzuszka na plecki ale z plecków na brzuszek jeszcze nie potrafi:happy2:
Eve gratulacje- koniecznie pokaż zdjęcie jak już będzie cały ząbek- super wtedy dzieciaczki wyglądają:-) Kubuś jeździ w gondoli bez czapeczki w upalne dni a jak go wyjmuje to zakładam kapelutek;-)
Madzienka gratuluje nowej umiejętności:-)
 
Martuniu, no tak wyczytałam, by na początku dawać małą ilość, ale w sumie jak i Tobie tak lekarz mówił.. Tym bardziej, że daję tylko butlę dziennie..Ejjj, ja chciałam chłodniej ale o 5 stopni:p

Lecę, gadułka mała mnie woła;)
 
Ale lejeeeeee! A w domu i tak mam 27 stopni - za oknem 14, a co!

U nas kapelutek, albo chusteczka na czas wyciągnięcia z wózka, chyba, że nie wieje wtedy chwilę bez.

Kostka dziś kończy 4 misiące i świętuje ten fakt ... katarem! Nawet tydzień spokoju nie było. Aaaaaaa!!!!
 
Leje... :-(

Agisan biedna Kosteczka, dużo zdrówka dla niej.

Poli ja ostatnio odbierałam paczkę z rossne i jeżeli odbierasz pierwszą to się na nic nienastawiaj bo tam tylko gazeta :-\ dopiero w drugiej jakiś gadżet dodają. Na stronie rossne można zobaczyć co pokolei dają.
 
agisan buziak dla Kosteczki i żeby się nie pochorowała znowu :tak:

dziewczyny zależy o jakiej kaszce mówicie! bo jeśli do jedzenia normalnie bezglutenowa to spokojnie możecie dawać więcej. my tu ostatnio gadałyśmy o ekspozycji na gluten i stąd właśnie niewielka ilość się pojawia :)

macie dzisiaj "piękną" irlandzką pogodę w Polsce :D
u nas za to nie pada więc czekam aż się Juluś obudzi, dostanie obiadek i uciekamy na świeże powietrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas burza i deszcz od wczoraj.....A Felek dzis spi jak miś brunatny :) Budzi się co pół godziny, pogada, pośmieje, próbuje uruchomic karuzekę, zaciesza do maskotek. I dalej idzie w kiman :))) No i nawet dobrze, polenię się i ja :)
 
Do góry