reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Hejka,

ikas witaj w gronie lutówek.

Dla zainteresowanych lista przychodni, gdzie przyjmuje w ramach NFZ neurolog dziecięcy na terenie Mazowsza:
www.nfz-warszawa.pl/leczenie/IKTU302/IBUM402122100102/index.html

Jak dzwoniłam w marcu na Działdowską i na Kasprzaka, to były chore terminy na drugą połowę roku. W tym tygodniu byliśmy w końcu prywatnie w Lux-Medzie, wszystko ok, jedynie w jedną stronę Młody trochę się odchyla, ale powinno się samo wyrównać.

Madzieńka, dobra kobieto jak możesz zeskanować i przesłać schemat karmienia dla cyckowych dzieci, to będę wdzięczna
Smoniczka, Dreamuś, u mnie też grasuje głodzilla, ale moją trudno nakarmić, bo jestem na diecie bezmlecznej i bezjajecznej oj jak bym zjadła dobre ciasto
 
Ostatnia edycja:
Robiłam różne ćwiczenia Mel B, ale jakoś Ewka motywuje mnie do większego wysiłku, no i np skalpel jesr dłuższy więc muszę go zrobić całego;-) Mel ma krótkie serie, i ciężko mi się zmusić, by wykonać inne:-p
 
agisan do rury...ale on ma taki reduktor i wcale mocno nie ciągnie, a nosek oczyszcza w chwile....moja Lenka nawet nie wie kiedy ja to robię...

Lorena zeskanuje...wyslij mi adres na pw to Ci przesle....
 
hello!
A ja dzisiaj o dziwo od rana na nogach i całkiem mi z tym dobrze. Wstałam po 8 bo zmotywowały mnie pampersy w biedronce :-D
Normalnie zakupiłam 2 opakowania podkładów do przewijania(do tej pory używałam seni, ale te fajniejsze) i chyba jeszcze kupie na zapas 2 :-p 2 opakowania pieluszek do pływania(planujemy zaraz zacząć chodzić na basen bo mały już w wanience próbuje pływać;-)) i karton pieluch dla mnie i siostry:tak: w dodatku w sklepie byłam sama bo M. jeszcze był w domu i mogłam zostawić małego. Ale fajowo było...taki 15 minutowy luz :laugh2:

Nawt nie wiecie jakie ja kombinacje alpejskie odstawiam. Zacznijmy od tego,że kupiliśmy używany wózek(gondola, spacerówka i fotelik) co się okazało totalną nieopłacalną pomyłką bo dołożyli byśmy 300 zł i był by nowy ;-) już się wkurzyłam na ten fotelik bo rączka lata bez wciskania tych przycisków i młody 2 razy prawie mi wyleciał, gdyby nie szelki to bym go z ziemi zbierała, a atestów to to chyba w ogóle nie ma...
Więc nacik postanowił,że kupuje nowy fotelik :-D dostaliśmy kasę na rocznice to akurat było na fotelik :tak: oczywiście pogrzebałam i stwierdziłam,że chce też baze do tego fotelika! Bo jak jak szaleć to szaleć...więc wyczyściłam konto ale mam baze. A teraz okazuje się,że do naszego cudnego wózeczka nie ma adapterów i jak jeździmy to nawet na te 15 min muszę wyciągać gondole :wściekła/y: wrrr...
I tak oto wymyśliłam,że chce nowy wózek :rofl2::-p:-) same spacerówki praktycznie w takiej samej cenie a gondole gdzieś się wciśnie i będzie na zaś :tak:
A co! Marcin wydał w tym miesiącu kupę kasy na motocykl to ja chcę wózek :-D
 
na_cik to zes zaszalala :-D ja tez mam fotelik z baza i jestem zadowolona, adapteru nie mam do wozka, ale mysle ze juz za jakis czas wyciagne spacerowke i bedzie ok. A wy juz spacerowki wyciagacie?

Malec moj jakis marudny dzisiaj, jest generalnie na nie- co prawda nie placze, ale krzyczy na wszystko :baffled: uspokaja sie tylko na rekach jak go przodem nosze, rece mi juz mdleja:sorry2:
 
Lorena - proszę napisz co jesz na tej diecie? Lekarz kazał mi przez miesiac trzymac diete bez nabiału, glutenu i jajek i juz sama nie wiem co mam jeść. Dziś niestety zjadłam z tej niemocy kilka ciastek mlecznych w czekoladzie i teraz jestem zła sama na siebie.
Mała ostatnio odmawia mi cyca, a szczegolnie lewego - czyzby mleczko jej niesmakowała czy nie byla głodna???Sama nie wiem.
 
reklama
Z tego co ja wiem to wit. K do konca 3 miesiaca jak dziecko na cycu, a d to zalezy ile je mm. Jak na cycu to mi mowili ze i do roku a w okresach zimowych to i dluzej.

Ja mam plytke mel b i robie 15 min kardio 20 min ogolnych na cale cialo i po 10 min na brzuch i poslady, tak wiec zlozylam sobie ok 60 min. Trening liczac rozgrzewke i zakonczenie:)) z tego co wiem skalpel bardziej modeluje cialko, ale mniej pali tluszczu a mel podobno pali tluszcz, ja po niej splywam potem jak nigdy. Ale jak widac po mnie i Poli co kto lubi:))
Chyba sie wybiore do biedrony dzis bo kusicie tymi majtasami do plywania:))
 
Do góry