reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam :-)

Łooo matko co za noc...:crazy::baffled::angry:
Młody zasnął o 23.30 i obudził się o 3.30:angry::crazy::confused2: a pózniej o 5.30:angry: Jestem tak niewyspana,że chyba dziś na rzęsach będę chodzić:baffled: I najlepiej, żeby spać przy cycu...:angry::baffled: Dodatkowo jego katar, który jak gdzies przeczytałam może trwać do 3 tygodni...:angry: Ale jestem wkurzona.:wściekła/y:Pomysłu na obiad 0, sił do robienia obiadu 0 :baffled: My stwierdziliśmy, że ani na rota ani na pneumo nie szczepimy:no:
Aha wczoraj w ruch weszły Dady 2:-) Jestem zadowlona:tak::-D
Przepraszam za marudzenie, ale musiał gdzieś odreagować niewyspaną, ciężką nockę;-):rofl2:
3mta się;-)
 
reklama
Kwasiu- dopiero zobaczylam zdjecie, Szymon mial taka wysypke i polozna powiedziala ze to zmiany hormonalne(Gosia chyba tez o tym kiedys pisala), wystepujace czesto u chlopcow- oczyszczaja sie z kobiecych hormonow ktore przejeli od mamy:-) u nas bylo ciezko ok 1,5 tygodnia- potem zaczelo znikac, teraz jeszcze pojedyncze wypryski czasami sie pojawiaja, ja rano przemywalam mu buzke przegotowana woda i smarowalam mu to linomagiem a wieczorem po myciu zwykla wazelina.
 
U mni tez wisienie na ctcu, inaczej to mega ryk:no:Dopiero zdadłam śniadanie, bo ciągle mi marudzi..A spał od rana 2 razy po 10 minut...Noc Leoś przespał z nami ( na poduszce:-p), bo bałam się gorączki po szczepieniu. Niepotrzebnie, bo ładnie synek przespał.
Nie chwaliłam się Wam, jak Leo super zniósł wtorkową podróż do galerii:-D Byliśmy w trasie niemal 5 godzin, a on smacznie spał lub obserwował.:-D

Przyszedł mi smoczek Mam i jestem rozczarowana- Leosiowi wypada tak jak Aventy...:confused2:

Nuta, widzę, że dzidzia musiała Ci wczesniej przesypiać noc, skoro tak dały Ci popalić te pobudki- u nas jeszcze niedawno to był standardowy schemat i nie było źle;-)
 
hej hej.
mój cycolub dziś też nie schodzi z piersi. a śpi po 20 minut i tylko na rekach. robi nam sie bledne kolo, bo je tyle ze ulewa, je czesto i ma wzdecia - masakra!wlasnie mi towarzyszy na rekach:baffled:

nuta - u nas to jest ladnie przespana noc, a u ciebie dramat(nie zrozum zle - my to mamy luksus jak mlody tak przespi noc)

poli - dobrze ze sie nie rzucilam na ten smoczek;-)

my szczepimy tylko podstawowo z nfz(w srode). stwierdzilam ze co ma byc to bedzie, nasluchal sie czlowiek o tych spiskach farmaceutycznych, o powiklaniach po kazdym wariancie, o tym ze jak cos jest miliard w jednym to jest do niczego itp...i dosc. robimy plan minimum/obowiazkowy. ja tez z malzem mielismy zwykle szczepienia i jakos zyjemy:sorry:

u nas sniezy na potege, no taka doopa pogodowa ze tylko sie zachlastac tepa zyletka.

i co tu robic, dziec zasnal na rekach - jak odloze sie obudzi, jak nie odloze i tak nic nie moge zrobic. mam dzis dzien do:angry:

trzymajcie sie, oby u was dzis bylo lepiej.
 
dreamus, ojjj jak ja Cie rozumiem...:no: identycznie mam jak Ty..cierpliwość mi sie kończy.....

Zamawiamy do domu fizjoterapeutę do Leosia...Jednak strasznie się przekrzywia w stronę złamania..Może przez to tak płacze?? Kurcze nieraz ma dni, jak dziś, że nic nie śpi i strasznie płacze:eek:Jestem wykończona...
 
Hej;-)
Moje dziecko się pochorowało jest mocno przeziebione... Wczoraj wieczorem marudził nie chciał spać a jak w końcu usnął o 23 to o 1 wstał z płaczem i katarem i tak do rana pobudka co godz. byliśmy u lekarza rano i jak na razie ma brzydki kaszel ale bez zmian osłuchowych na szczęście. Zostawiłam prawie 200 zł w aptece... Nie ma to jak zarabiać na rodzicach bo wiadomo że i tak kupią dziecku wszystko co potrzeba...
A i pytałam o wysypkę i to faktycznie trądzik można smarować ale nie trzeba jedynie nawlżac do 3 miesiąca wszystko zniknie

My tez zaszczepimy 5w1 dając 6w1 dziecko dostaje zbyt wiele dawek wzw i rotawirusów nie szczepie no Dominik nie ma rodzeństwa i rzadko z dziećmi przebywa a pneumokoki później bo będzie mniej dawek teraz trzeba 4 podawać
 
Gnidko- co z paszportem? masz juz???

Irlandzkie dziewuszki moje- czy dostalyscie w tym miesiacu juz Child Benefit?

Paszportu nie dostałam choć termin był na wtorek, ale pisałam do nich i gościu jakiś oddzwonił, że zajmie sie tym najszybciej jak sie da - pewnie przez święta poslizg mają. Liczę, że dostane za tydzień.

A CHB dostałam we wtorek za marzec i kwiecień :-D

Nacik - Antek tez na płaskim spać nie chce...już sama nie wiem co robić...
 
Przyszedł mi smoczek Mam i jestem rozczarowana- Leosiowi wypada tak jak Aventy...:confused2:

My też zaczelismy od tego smoczka i połozna od razu powiedziała nam że cieżko go będzie dziecku utrzymać wiec zmieniliśmy na Lovi i ten przyjął się

Klowee zdróweczka dla Dominisia i wytrwałości....
co do szczepionek to tyle opinii ile lekarzy...ja idę tym samym torem co u starszej i mam nadzieje że tez bedzie bez powikłąń poszczepiennych

Zanetka dzieki...dzisiaj też senna...objaw lepszy niż marudzenie:-D
 
reklama
Witam wszystkie lutowe Mamusie:) w końcu znalazłam forum dla siebie. Jestem mamą Stasia, urodził się 16.02 i podejrzewam u niego skazę białkową. Czy któraś z Was słyszała może o syropie Gastroluss Baby? Dzisiaj nasza pani doktor przepisała go synkowi, bo strasznie ulewa
 
Do góry