reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

mnie znow jest słabo dziewczyny... od kilku dni mnie to meczy. nagle mi sie robi tak miekko, niedobrze i słabo jakbym miala odplynąc. od czego to??
od ciąży kochana :tak::-D
patik odpoczywaj!!
nadika za rok nadrobisz z trzylatkiem pieczenie pierników :-D

my pierniki upiekliśmy, ale nad lepieniem pierogów to się zastanawiam :baffled: czy będę miała siły czy jednak w tym roku sobie to podarować i kupić gotowe. w końcu też powinnam odpoczywać, a trochę ostatnio sobie chyba za dużo pozwalam - choć i tak mało, ale dużo jak na mój stan

kupiliśmy choinkę i tak mi teraz pachnie w całym domku!
 
reklama
poli no właśnie też ostatnio się zastanawiałam gdzie się podział aniołeczek?? Może wyjechała gdzieś na mały leżing i nicnierobing ;) mam nadzieję, że wszystko dobrze i nie mamy się czego obawiać...
 
no dziwne to zniknięcie anioleczka...
kwasia a ty na teściową nie narzekaj :D co do koszuli do porodu to moja nie zniszczyła się w ogóle. żadnego śladu, żadnej nawet najmniejszej plamki na niej nie było
 
Witajcie

czytam was, ale jakoś weny brak na odpisywanie a wy produkujecie jak szalone...

Może po weekendzie się zbiore do kupy i będę z wami na bierząco...

Pozdrowionka i 3majcie się
 
Dzieki Dziewczyny:*** moja gin byla zachwycona, kazala zrobic badania dopiero po nowym roku i "zjesc cos w swieta" hahaha

Kwasia praleczka super:) takie nowe srzety to zawsze ciesza:) mnie nawet blender nowy cieszy:))
 
bella mnie też takie drobiazgi cieszą. ostatnio kupiłam nowy mikser (zwykły bo stary się zepsuł) i cieszyłam się jak dziecko :D
idę pouprawiać lejżing trochę bo od rana na nogach jestem :baffled:
 
kwasia, Poli Bogate święta sie szykują:-D każdy potrzebny sprzęcik do domku czy mieszkania to super prezent:-)

Bella dobrze że ginka zadowolona:tak:
 
GOSIA :-Ddobre to:p wiem, że od ciąży mi się to robi
AGISAN zawroty głowy też mam i nagle mi się niedobrze robi... brrr... znów to samo.
POLI, BELLA jak na babsko w ciązy to poruszam się niczym strzała:-D ale od tego boli mnie w pachwinach i dół brzucha wiec zwalniam i pukam się w czoło.
Was bolą spojenia a ja będę się tulic do kibelka:baffled:
 
reklama
Domikcw bidulko trzymaj się. Widzę, że cię ciąża nie oszczędza :-(

U nas (odpukać) na szczęście wszystkie sprzęty działają i na razie nie zapowiada się, żeby coś kupować. Chociaż mi się marzy ekstra robot kuchenny Kitchen Aid ale nie wiem czy mnie kiedyś będzie na niego stać :confused:

Mąż mi właśnie szykuje pyszne hamburger :-) (robi je po mistrzowsku) może któraś ma ochotę???
 
Do góry