reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Patik właśnie Ty tam przestań wymyślać!!!!!

Domikcw może za szybko wstajesz, poruszasz się itp. wiesz krwi teraz mamy dużo...może to to?

mnie męczy nawet obieranie kartofli czy zjedzenie jogurtu haha
 
reklama
Bella. Świetne wieści!

Patik. Na pocieszenie też się zastanawiam czy nie odpuścic sobie pierniczków...

Domikcw. Hmm, niefajna ta słabość. A masz zawroty głowy?

Brzucholina tak śmiało sobie dziś poczyna, że już mam zgagę a jeszcze obiadu nie tknęłam :o

Nie mam weny na leżenie, na ogladaniu nie mogę się skupić, na czytaniu też nie...

Dostałam dziś paczkę od rodziców z prezentami dla dziewczynek. Dla najmłodszej też jest słodki bodziak, ale rozmiar 50! Aż mnie ciarki przeszły w kontekście wczorajszej marcówki...
 
Ostatnia edycja:
kurka wodna, że tak powiem, idę do wątku z przepisami i zabieram się za pierniczki, nie dam rady się dłużej opierać:-D
 
Ogarnęłam troszku mieszkanko, wieczorem kupiec dziś będzie. Dalej nie dam rady, brzuch bolał, wiec czekam na mężulka.
3mać kciuki!!!!!!!!

Bella-gratulejszyn:-)
domikcw- czytałam, że w 8 miesiącu zaczynają się omdlenia ze względu na maksymalną ilość krwi i płynów w organiźmie
Żanetka- to u Was nie chodzi się z partnerami cały czas? Oczywiście kto chce:) Ja z mężem od początku chodzę. Dobrze,że Twojemu się podobało:happy2:
paol1inka- dół to objaw ciąży:sorry2: ja dziś przez te mieszkanie to aż kołatanie serca mega miałam:baffled:
Smoniczka- ja zamówiłam sobie kremową hennę do brwi i rzęs na okres porodu i połogu- malowanie odejdzie pewnie w zapomnienie na jakiś czas;)
 
ja też jestem jakaś taka nie do życia...spojenie łonowe boli...mam wrażenie jakbym cały dzień na rowerze przejeździła, normalnie taki sam ból jak tyłek boli od siodełka...no i to szybkie męczenie się, wysiadanie z samochodu to dla mnie nie lada wyczyn...ehhh idę się położyć :)

a z tych dobrych wieści to dziś z mężem dostaliśmy prezent w postaci obiecanej pralki (teść fundował i nawet nam dokupił przedłużenie gwarancji na 5 lat)

o taka:

pl_WF1600WCC-XEO_001_Front

:) a teściowa kupiła mi koszulę do porodu, fajna i trochę mi jej szkoda do samego porodu żeby się nie zniszczyła...patrzcie a ja taka wyrodna synowa na teściową narzekam :-D:-D o ja paskuda wstrętna :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
kwasia, no praleczka pierwsza klasa:-)ja marzę o nowej pralce ale coś moja się zepsuć nie chce, już i tak w trakcie cyklu prania przerywam często i przełączam na płukanie i jakoś programator chyba ze stali jest:-Dznając życie zepsuje się w najmniej odpowiednim momencie :sorry2:
 
agaod te urządzenia tak mają niestety, chcesz to się flądry zepsuć nie chce, nie chcesz to tylko czekają na odowiedni (według nich) moment :):)
 
poli cieszę się bardzo i dziękuje również za opinie, zanim ją wybraliśmy sprawdzałam różne opinie na necie ale nie było tego za wiele chociaż mimo to więcej pozytywów, ale najlepsze są takie od użytkowników :)
 
reklama
Do góry