reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

uduszę za to opisywanie jedzenia!!! ooooooo jajecznica i teraz te piekne ciacha!!! musze isc po drożdżówke:p ugotowałam zupke chrzanową z ziemniaczkami i jajkiem ale czekam na tatę żeby z nim zjesc.

szok z ta marcówka. trzymam kciuki za maluszka:)
PATIK Twoja Hania jest obłedna:-D
ORCHIDEA moze zadzwoń do gina to Ci cos poradzi.
mnie też się zdarzaja takie bóle choc nie czesto.
AGISAN ooo zeby mi tak teraz ktos obiad zaserwowal do łoza to bym wycałowała:-D

a ANIOŁECZKA to gdzie nam wcieło??
 
reklama
Hej,

ja osatnio nie mogę spać, co chwilę się budzę, wierce, miejsca sobie znaleźć nie mogę, do tego między 2 a 3 zawsze do łózka wskakuje nam mój synek.
Odczuwam coraz częściej bóle, kłucia w pachwinach, że czasem się ruszyć nie mogę. Też tak macie?? no i spojenie łonowe coraz częściej też zaczyna boleć.
A niby mówią że ciąża to nie choroba, a ja się czuję chora jak nigdy.
 
Patik w sumie to nie wiem za co mnie nie lubi hehe bo nic nie zrobiłam...no może kładłam nacisk na "ubieraj się bo jestesmy już po czasie" ale chyba pomówieniu tego min. 10 razy jestem usprawiedliwiona:))

Martuszka
wow ale pyszotki:))
swoją drogą aż taka jak Mi byc nie możesz, moja była naczelniczka taka była nawet tak o niej mówili:) ale ona była ruda, niska, i chodziła jak ten karypel z władcy pierścieni hahaha

LASKI Wasze kciuki są obłędne!!!! moje wyniki spadły!!!! norma do 31 a ja mam 32 a kolejny w normie!!!!
nie wiem jak to możliwe!!
moja gin nie odbiera ale jestem pewna, że szpital do świąt mi nie grozi:))) więc z tego szczęścia dziś chyba choinkę ubiorę z dzieckiem :D
 
Bella cieszę sie bardzo:-):-):-):-):-)
martuszka ale kusisz tymi ciasteczkami:tak::-p

zaczynam też myśleć o pieczeniu:zawstydzona/y: ale nie wiem czy siedzenie w kuchni to dobry pomysł:baffled: niby czuję nawet lepiej i po tej nospie, gdy biorę regularnie 3 razy dziennie brzuch nie napina się tak często...eh z tego leżenia mój entuzjazm świąteczny mija :-(
 
Bella super wieści :-) oby tak dalej :tak:

Ja byłam sobie zrobić hennę ( w końcu jakoś wyraźniej wyglądam) a w poniedziałek idę do fryzjera:-)

A w kwestii pierników to ja nadal nie mam miodu:angry: muszę jakiś innych ciasteczek upiec.

A i wczoraj ubrałam choinkę. Jest malutka i mąż się śmieje, że popromienna:-D:-D ale dla mnie jest najpiękniejsza na świecie:-)
 
Bella- super wieści!
A z tą Mi- to ja też jestem mala, wcześniej chuda. Teraz chwilowo gruba jak betoniara, więc może powinnam miec inny avatarek :confused: Ale charakterek Mi mi został. Na mnie tez tak mówili w róznych okresach życia i róznych miejscach.

Patik- ja ledwo żywa po tym pieczeniu :baffled:
 
Ja dzisiaj u rodziców, bo chłop mi wybył na imprezę firmową. Jak ja nienawidzę jak on śpi poza domem, no szału normalnie dostaję. Dlatego ewakuowałam się, bo mama i tak siedzi na zwolnieniu, więc zawsze raźniej. W razie nocnego ataku paniki będzie ktoś do pogadania. Muszę się jakoś przyzwyczaić do tych jego wyjazdów, ale póki co w stanie mojego ciążowego rozchwiania emocjonalnego to niewykonalne. Doła mam kurna, strasznego doła :sad:
 
bella super wieści!!
smoniczka ale Ci zazdroszczę tej henny i wypadu do fryzjera. Ja muszę się zadowolić kupioną farba w sklepie i dobrą wolą siostry która przyjedzie mi włosy ofarbować bo u fryzjera bym nie wysiedziała. mam tylko nadzieję że po tym będę wygladała jak człowiek :)
patik ja nawet nie myślę by w kuchni siedzieć a marzyło mi się że w tym roku upiekę pierniki z pomocą mojego dwulatka :) póki co muszę odpuścić bo mój brzuch strasznie się napina nawet jak postoje 5-10 min.
paol1nka głowa do góry, ja też nie lubię jak mój facet gdzieś wybywa (robi to rzadko) jednak trzeba być dobrej myśli i wierzyć że nasi faceci są rozsądni i nic głupiego im do głowy nie przyjdzie.
 
reklama
PATIK Ty tam nie szalej. pierniczki sobie kupisz w biedronce. masz lezec a nie forsowac sie! posłuchaj lekarza Kochana!:)

mnie znow jest słabo dziewczyny... od kilku dni mnie to meczy. nagle mi sie robi tak miekko, niedobrze i słabo jakbym miala odplynąc. od czego to??
 
Do góry