reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

klowee trochę jestem zła za te przymusowe przerwy co chwilę bo tyle roboty jeszcze przede mną... a tym czasem zamiast pracować to ja siedzę. Mam nadzieję, że zaraz przejdzie. Już nic na kolanach nie będę robić to może Wojtek będzie łaskawszy i da mamie skończyć. Póki co urządził sobie sale gimnastyczną w brzuszku i co chwila jakieś puknięcie czuję
 
reklama
ja powycierałam kurze i padłam... chwila odpoczynku... i zabieram sie za mycie mebli w kuchni i to bedzie koniec na dzis. nie bede sie zbyt forsowała:)

sylwie no krowa fajna sprawa tylko ile przy takim zwierzu jest roboty... nie wiem czy by ci się chciało:)

zazdroszczę wam kopniaczków.... ja nic nie czuję:(
 
cortina że co jadłaś na śniadanie? szalona dziewucha! a frytki? jaki problem zrobić? ja bym zrobiła też, ale nie chce mi się ziemniaków obierać. chyba, że kogoś do tego zagonię...
 
witajcie dziewuszki!:-)

Ja wczoraj robiłam leczo - cały gar, który został jeszcze dziś na śniadanie:-p;-)
Dziś na obiad zupka z grysikiem i spaghetti :-D Ale mam ochotę na niego...;-)
Która tu gulasz robi? Ja bym chętnie się poczęstowała :-D Proszę o miseczkę :-D
Jutro wracam do domu...do męża:-) Ale zabieram na weekend rodziców:-):-D Ale się cieszę:-) choć trudno mi wyjeżdżać z rodzinnych stron :-( Ehhh co za życie...;-)
Cortina
Ty leniu jeden:-p Po wyniki a nie na forum siedzieć i o frytkach myśleć:-p;-)
Ania świneczka jest po prostu bajeczna:-D Jak na nią patrzę to mam ochotę przytulać i ściskać i przytulać ...;-):-D
Buziaki dla Was Kobitki:-)
 
czesć babeczki
korzystając z chwili, że dziecko zasnęło wpadłam tylko powiedzieć, że żyje i się wakacjuje na całego już w tej chwili więc nawet nie próbuję was nadrobić. po przylocie wylądowałam w szpitalu odwodniona i spędziłam tam cały dzień. ogólnie nie za ciekawie, ale najważniejsze, że przebadali mnie z każdej strony i z dzidziolem wszystko ok. tak więc teraz już uspokojona korzystam z tego, że ciepło :) dzisiaj byłam zobaczyć na naszej budowie i aż miło patrzeć jak mury pną się w górę :-)
trzymajcie się kochane i dbajcie o siebie, wrócę na dobre za jakiś czas :-D a tak to czasami się będę odzywać w skrócie co u nas, ale na nadrabianie na wakacjach mi szkoda czasu
 
Poli znalazłam coś takiego na allegro nie wiem czy sprawdzałaś? nawet nie wiem ile taka farba powinna kosztować i jaka jest jej wydajność.
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzięki kochana, to jedyna farba jaką do tej pory wczoraj znalałam..A potrzebuję z litr więc to wyjdzie majątek no i szukam dalej coś tańszego:crazy: Leczo zrobione, teraz pora na leżenie.

Wczuwam się w swojego brzuszka i ruchów nadal brak.. Niby do 20 tyg powinny pojawić sie wyczuwalne ruchy, ale ja już się niepokoję:zawstydzona/y:

Odebrałam wczorajsze wyniki, no i mam ph i leukocyty ponad normę... Oby to nic groźnego?
 
Ostatnia edycja:
poli cierpliwości, lada chwila poczujesz :)

ja w ubiegłym tygodniu wróciłam z rodzinnych stron a w sobotę rodzinne strony przyjeżdżają do mnie na weekend ;) mama z babcią będą myć okna a tata z moim ślubnym i bratem na mecz chcą się wybrać.

Ja właśnie wsunęłam pół słoika dyni w occie :) ogórkowa właśnie się gotuje. Ale frytek też bym pojadła...Właśnie nasmażyłam mielonych bo mi mięso zostało. Wrzucę w pojemnik i do zamrażalnika- będzie jak znalazł na szybki obiad. A jutro chyba zrobię jajka sadzone, marchewkę z groszkiem i ziemniaczki.Bynajmniej taki apetyt mamy dzisiaj, a co będzie jutro czas pokaże :)
 
poli to wcale nie jest powiedziane, że do 20 tygodnia. w pierwszej z reguły późno czuć - ja poczułam takie, że na 100% byłam pewna, że to dziecko na pewno po 20 tygodniu wiec się niczym nie stresuj!!!!!
 
reklama
Do góry