reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam czy moge dołączyć ,nie mogłam znaleźć wątka żeby się przedstawić więc zrobie to tu ;)
Mam na imie Ewelina jestem mamą Wiktorii i mam termin drugiego brzdąca na 19lutego 2013 ;)
 
reklama
Właściwie mieszkam w Anglii tu urodziłam córkę w 2010r. jest gorsza zachowaniem od nie jednego chłopca chociaż już bunt jej przechodzi po mału ;)
Ciąża hmm brzuch rośnie ,mdłości ,wymioty wieczorne ,ogólnie ciąża zagrożona jak z córką i ciągne byle do przodu nie mam na co narzekać bo dużo mi pomaga narzeczony więc mam czas na odpoczynek ;)
 
Dziewczyny, ale wy macie smaki i ochoty na gotowanie.

ja na szybko ziemniaczki, oguraski kwaszone i pierś z kury w panierce, bo nie mam siły stac przy garach w slońcu i gotowac dla 2 osób jakies wymyslne dania a moj i tak wszystko jedzący więc nie narzeka na menu...

Fasolki po bretońsku bym zjadla... która zrobi duży gar i mi ze 3 słoiki podesle? dobrze zapłace za taka domowa fasolkę :-D

Co do sprzatania to na raty, czyli codziennie cos po troszku bo inaczej by mnie brzuszek bolał.

Oj ja gapa witam nową mamę
 
Jestem już!
Wyniki super ufff 1:6625 to chyba zadawalające ale zastanawiam się nad amniopunkcją.
witam nową mamusię Eve.
a co do fasolki i bigosu to aż mi ślinka poleciała:-)
Idę poleżeć odreagować cały stres. Milego wieczorka,
 
Nadrobilam Was:)
Witam nowa mamę;)
Annaroksana super że wyniki oki:)
Jaaaaaa chce tej fasolki!!!
Ja dziś się znowu wysprzatalam, wszystko przez perfekcyjna panią domu;)
I nauczyłam mezula myć okna, bo jak umył w kuchni to już nic nie widać haha więc umylam jedno tarasowe i.....brzuch mnie boli:(
Laski macie jakieś dobre sposoby na mycie okien, tzn. Czym myć aby smug nie było??
 
reklama
Aaa bolał mnie brzuch i taki ucisk czułam po prawej stronie, i twarde było, więc popukalam w to miejsce i dzidzus mi mocno odpukal i zlazl z ucisku hehe
Ale super taki kontakt:)
W pierwszej ciąży późno poczułam ruch, do tego łożysko mialam na przedniej ścianie, więc dodatkowo opoznialo;/
 
Do góry