reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

To i ja się przywitam :-)
Chyba się skończyła fala upałów, jest ciepło ale nie ma słońca ale to dobrze bo nie wyrabiam jak jest tak gorąco, mam tylko nadzieje że nie zacznie padać.
A na obiadek dzisiaj pierogi z mięsem :-)

Super świnka, napewno za kilka dni się oswoi.
 
reklama
Ania boska jest!!!!
Ja mam mielone z fasolka ale jakwpadniesz że stresem małym to zrobię Ci co chcesz heehe
Jeśli mogę Ci poradzić to oddaj jej domek bo ona czuje się jakby bez możliwości schronienia. U nas jez przez pierwsze dni też siedział w kącie a w nocy wychodził jadł i szedł spać! A teraz to od wieczora do rana buszuje;) no i jezyl się na nas A teraz sam ryjek wyciąga i się wspina żeby go brać:))
Ale domcio miał cały czas:)
 
Aniu oddaj świniakowi domek- musi poczuć że ma bezpieczny azyl. A za kilka dni zobaczysz jak zacznie rozrabiać. Mój Edek też przez pierwsze dni nie wychodził z domku a potem zaczął rozrabiać jak dziki i tak szaleje do dzisiaj :)

Dzień dobry dziewczynki! Witam się i zmykam do porządków, dzisiaj pracowity dzień mnie czeka
 
hejo !

MamusiaM
moje dziecko nr padlo o 23 :baffled: ale za chwile przedszkole wiec bedzie padac szybciej :-p

Ania gdzie ten swiniak ma futro ? pierwszyyyyy raz bezfutrowego swiniaka widze :szok: ja na obiad mam jajo+mizeria+ziemniaki z zasmazka :tak:

Bella mysle ze na ulotkach pisza ze niestosowac leku w I trym. bo sie wola zabezpieczyc, mysle ze przezyjesz ;-)
 
Cortina taka rasa Skinny ma futerko na nosie :-D

Oddałam mu domek, bo wszędzie czytałam,że ma miec a babka od której ja brałam,że nie dawać, bo się nie oswoi a sama miała z 40 świnek różnych ras... dostałam oczopląsu...:-D

Bella no to wpadam z świniaczkiem tylko jej na ruszt przypadkiem nie wrzuc :rofl2:

Bylismy wczoraj w KFC i zjadłam twistera, ale sos miał popieprzony na maxa i tak za mną chodzą ziemniaki,surówka i jakieś mięsko w panierce... która jutro ma to na obiadek?
 
Hej mamuśki, ale mam nerwa:wściekła/y: Wyszłam sobie z psem na spacer, przy domofonie pracuje dwóch gości i go naprawia. Mój Felek tradycyjnie rozdarł na nich paszczę (mały pies, dużo szczeka) profilaktycznie wzięłam go na rękę, żeby w razie co nic nikomu nie zrobił, chociaż nikogo nigdy nie ugryzł (ale nigdy nic nie wiadomo). No i jak ten mój piesiol szczekał to jeden z panolków powiedział, że oni są ze spółdzielni i mogą zgłosić, że pies bez kagańca chodzi. Noż k...a mać. Aż się poryczałam jak wróciłam do domu. Może to nic wielkiego, może facet miał rację, ale tak mnie to ruszyło jakim to tonem do mnie powiedział, że nerwy mi puściły:wściekła/y:

No to się wygadałam.
Co do obiadku to ja dzisiaj jadę do mamusi i zamówiłam łazanki:-) a przytacham od niej masę pomidorów i dzisiaj będe miała małą przetwórnię:-) już znalazłam parę fajnych przepisów m.in. na dżem z pomidorów. Robiła któraś, albo jadła takowy? jestem ciekawa jak smakuje.
 
reklama
no to witam i ja:) jestem w szoku po wczorajszym dniu- no bo byłam z tatą w kilku sklepach (po złotą farbę do drewna, której nigdzie nie ma:wściekła/y:), potem niemal cały dzień u rodziców i robiłam wieczorem fasolkę po bretońsku..przyszłam do domu pewna, że przeholowałam i brzuch da w kość..a tu..nic:-D Głupia jestem bo nawet mnie to zaniepokoiło:baffled: Ale też się cieszę, bo może pomału wrócę do żywych?:rofl2: Dziś odwiedzają mnie rodzice z dostawą warzyw na leczo no a potem działam:tak: Cały gar narobię:-) Mąż dzwonił z pracy i mnie wnerwił.. Znaczy się nie on ale władza..Otóż ma jutro iśc na jakieś extra zebranie wiejskie po godzinach pracy..Nie cierpię nadgodzin u nas w urzędzie, bo nigdy za to nie płacą:crazy:
Na poprawę humoru- zamówiłam na River Island (jedna z moich ukochanych sieciówek) dla męża na urodziny od moich rodziców super sweter i koszulę po barzdo okazyjnej cenie + z darmowa dostawą:tak:

Ale mi narobiłyście chęci na jakiegoś domowego zwierzaka.. W dzieciństwie ciągle miałam jakieś chomiki czy świnki, potem nabyliśmy psiaka..Problemy sa 2- my ciągle w pracy, no i mikroskopijne mieszkanie.. Sama nie wiem, ale bardzo bym chciała:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry