reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dzień dobry!
Ja tylko na chwilunię:) bo mam dzis mega pracowity dzień:) Na obiad będzie duszonka bo mam ochotę na cos ostrego a to nie jest pracochłonne:) samo sie właściwie zrobi:)

smoniczka nie przejmój się. pozatym czy mały pies też ma mieć kaganiec? wiem ze duzy to musi ale mały? ech niektórzy ludzie to nie myślą zanim cos powiedzą...

zwierzak fajny, choc ja nie przepadam za takimi domowymi "paskudztwami"
 
reklama
Pies ma obowiązek mieć smycz albo kaganiec, nie musi mieć obu a szczególnie taki mały co innego jakby to był jakiś wielki agresywny pies. Ludzie są przewrażliwieni, też miałam takiego małego szczekacza.
 
Smoniczka Cortina mądrze mówi... olej gada...

Co do dżemu to z cukinii owszem smaki rózne np pomarańczowy ale z pomidora pierwsze słyszę... zrób i zdaj relacje...

Cortina ty to się obudziłas rychło w czas jak juz nawet psy talerze wylizały po wczorajszym obiedzie he he

Zoe zaszyla się w chatce i nosa nie wynurza ma nas w głebokim poważaniu puki cooooo:-D
 
Dzień dobry dziewczyny. Ja z dyni robiłam dżem a o pomidorowym nie słyszałam.
Fajna ta świnka :) ja jak byłam mała to u nas w domu zawsze jakieś zwierzaki były, chomiki, świnki morskie, królik, rybki , koty,psy o krowach i kurach nie wspominając :)
 
Witam dziewuszki!
Oj ja to dziś bardzo stresowy dzień o 13 wyniki paapa:angry:
Czytałam Was ale jakoś nie miałam weny i niechciałam tylko smęcić na forum:blink: trzymajcie proszę kciuki za Nas.
no i oczywiście zupa ogórkowa dziś być musi ale to zależy jaki będzie humor po wizycie.
Miłego dzionka
 
Ja też pierwsze słyszę o dżemie z pomidorów-poproszę o relację i przepis :)
u mnie dzisiaj ogórkowa bo narobiłyście mi wczoraj smaka. Drugiego nie robię bo sama jestem do 21:30 a ja mogę jeść zupę na okrągło więc mi za wszystkie posiłku wystarczy. Mąż jak wróci dostanie tylko zupki i już. Zabrałam się za sprzątanie łazienki ale mycie podłogi na kolanach chyba nie bardzo się Wojtkowi podobało bo pokopał brzuch i teraz trochę ciągnie. Zatem zmuszona byłam do odpoczynku.
 
Ania - fajny tej Twój świniaczek :-) Choc ja tez spodziewałam się jakiegoś futrzastego ;-) Mojemu synkowi też sie spodobał i już zadał pytanie - czy takiego kupimy? :-) My niestety póki nie przeiesiemy się na większy metraż o zwierzakach możemy pomarzyć. Potem chciałabym jakieś szczekajdło średniej wielkości :tak: i akwarium z rybkami - pyszczakami :tak:

poli - super, że brzuch nie boli. Myślę, że te kilka dni odpoczynku mały na to wpływ :tak: Trzymam kciuki żebyś znalazła to złoto na swoją komodę :tak:

Ja dziś na obiadek robię wiejki garnek - taki miks wszystkiego w garze :-) (będzie kapucha, kiełbasa, ziemniaczek, papryczka, pieczarka i cebulka).

Pranie sie pierze, idę ściągnąć to co wyschło na suszarce i zabieram się za prasoanie. Ogród musze tez podlać, bo trawa e trzy dni wody nie widziała a niestety szybko mi się przesusza podłoże :baffled:.

Na 17.00 idę na zebranie do przedszkola - moje pierwsze :happy: Od poniedziałku zaczynamy z Mikusiem tydzień adaptacyjny (będziemy razem chodzić codziennie na 2 godzinki) a od 3 września moje dziecię będzie już samo sędzało w przedszkolu pół dnia. Oj bardzo tym teraz żyję :tak:
 
hej laseczki:* ja tylko na chwilkę bo gościa mam w domu. dziś się lepiej czuje tylko strasznie mnie mięsnie i kości u rąk i nóg bola:szok: w szoku jestem.
też mam ochote na ogórkową, ale mama się za rósól wziela to wymyślac nie będe

fajny ten świniak:-D ale aż mnie zatkało że taki golasek:szok::-D nie wiedziałam, ze takie cuda istnieją.

miłego dnia:* odezwe się wieczorkiem pewnie
 
reklama
Poli znalazłam coś takiego na allegro nie wiem czy sprawdzałaś? nawet nie wiem ile taka farba powinna kosztować i jaka jest jej wydajność.
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

u mnie dzisiaj na obiadek gulasz zapraszam!... dla mnie oczywiście sam sos nadal mam wstręt do mięsa:baffled: ale wczoraj zjadłam ooooogromną porcje placków ziemniaczanych... pyszne były;) ide zaraz do biblioteki po nowe romansidła...

Marta mój maluch też nie lubi sprzątać, wczoraj jak sie zabrałam do porządkowania szafki z kosmetykami to nie chciał mi dać spokoju;0 tak więc co chwila była przerwa bo brzuszek bolał:no: ale dzisiaj pozwolił mi wyprasować sterte prania;)

annaroksana trzymamy kciuki;)

świetna ta świnka;)))
 
Do góry