reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Anioleczek- aaaaa -jak zły dzień, to trzeba go przespać ;-);-)

Smoniczka- przeszłabyś na menu szpitalne jak ja, bo byś nie miała problemu co zjeść :-)
A tak na powaznie- jedzenie tutaj to naprawdę katastrofa. Np. sniadanie to 3 kromki chleba, mikroskopijne masło i wędlina 1,5 plasterka. I poł kubka herbaty (cherbaty z cukrem nie podają :-) zero warzyw.
 
reklama
Martuszka. Dobrze, że mi przypomniałaś, że miałam do szpitalnej torby dorzucić cukier ;)
Dreamuś. Ja też mam w planach racuchy!

Bella. Nie poddawaj się! Wiem, że początki karmienia są trudne, ale to się w końcu unormuje. A karmienie mieszane też nie jest złym rozwiązaniem.

Tak sobie czytam i czytam i stwierdzam, że chyba powoli dobijam do czasu kiedy przestanę leżeć. Zobaczymy co mi tam gin wywróży w poniedziałek i chyba zacznę się trochę więcej ruszać, bo jeszcze do samego terminu donoszę, tak jak dziewczynki ;)
 
Ja mialam dzis bigos, ale to dla mojej watroby za ciezkie wiec wymyslialm ziemniaka ze sledzie, sledzia mialam tylko w oleju a to tez kurde ciezkie ;-)
wiec na obiad zjadlam ZIEMNIAKI Z MASLEM :-D a co najlepsze to pyszne to bylo ! :rofl2: najadlam sie jak bak ! :-D

ide na szoping ! mama mnie do galerii ciagnie, obiecala rurke z kremem wiec lece fruuuuuuuuuuuuuu ;-)

do potem Harcerki :-D
 
cortina smoniczka no cały czas leżę i kwiczę.:-)
zeby ci wody nie odeszly od tego kiwiczenia :rofl2:

ps. WIECIE COOOO !!!!!!!!
na ktg jak sie idzie do szpitala trzeba dowod, karte ciazy i KSIAZECZKE UBEZP. :szok: a bylam pewna ze EWUŚ hula od stycznia :crazy:
wiec lepiej sie zabepieczyc i podbic ksiazeczki coby na IP nas nie stresowano ;-)
 
reklama
Cześć Mamusie :)
Pozwolicie, że dołączę do Waszego zacnego grona? Otóż w lutym (a może w styczniu??) spodziewam się powić trzecie dziecię. Niedawno Was znalazłam i widzę, że już się zaczęło wypakowywanie ;)
Gratuluję tym, które już tulą swoje Maluszki i trzymam kciuki za całą przesympatyczną resztę z Prezes Cortinką na czele;-).
 
Do góry