reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Kurcze poluję na karmniki i kupa. Nie ma moich rozmiarów, wszystko się kończy na DD. A ja mam czasem miskę G a czasem H. Przez net boję się zamawiać żeby źle nie trafić, wolę przymierzyć. Co tu robić?????????
nasza brafiterka SMOTNICZKA z tego co pamietam kiedys podala pomysl na karmnik z dwoch beretow i gumki, usmiechnij sie do niej moze ci uzyczy projektu :-D:-):-p
 
reklama
patik ja tam wole przedszkole :-pmoze w integracji sie zrazilam ale tam wykorzystuja pedagogow specjalnych i nie zawsze mozna naprawde pomoc dzieciom ktore tego potrzebuja :baffled:
 
martuszka nic właściwie się nie stało, tylko jakiś mam zły dzień... nie dość że leży człowiek sam jak palec w tym łóżku to jeszcze pogoda za oknem ponura, różne myśli człowieka nachodzą- często dziwaczne:( i jakoś tak mi ogólnie smutno i źle:(
 
Witam.
Ja dziś w SR byłam. Dzisiaj były zajęcia właśnie o karmieniu piersią.
A za godzinę jadę na wizytę do lekarza.:-):-)
Moja mała dzisiaj chyba mi wyjdzie z brzucha, tak się wierci i fika i wbija mi głowę w pęcherz, że już nie mogę.

Lecę, bo muszę się szykować do wizyty. Odezwę się później:-D
 
Haj mamuśki :-)
Ja dostałam jakiegoś powera i wysprzątałam całą chatę, wstawiłam pranie i jeszcze mnie czeka prasowanie.

Dreamuś co do tych karmników to faktycznie jest poracha :wściekła/y: Ja ostatnio się też namordowałam w przymierzalni bo tak jak piszesz miseczki kończą się na DD. Tym DD to ja sobie mogę .... :crazy: Tak jak wspominała Prezes Cortina zostają nam dwa berety i gumka :-D

Co do karmienia to ja też mam zamiar "walczyć", żeby cyckiem karmić, ale zobaczymy jak wyjdzie.

Żanetka widzę, że ty też jeszcze odwiedzasz SR :-) czyli ja i Sylwia_m18 nie takie ostatnie:happy: Powodzenia na wizycie, kciuki zaciśnięte &&&&

Powiedzcie mi co jeść na obiad jak się na nic nie ma ochoty a w brzuchu burczy :baffled:
 
cortina smoniczka no cały czas leżę i kwiczę.:-)

obiad powiadasz..hmmm...za chwilę Ci zrobimy na coś ochotę. O! ja dawno racuchów nie jadłam.mmmmm:happy:

jeśli chodzi o szkołę to wczoraj byliśmy na ostatnich zajęciach, więc też byłam w ogonie:rofl2:
 
reklama
haha dwa berety:) z tymi stanikami to jest jakaś masakra:( czemu nikt nie myśli o kobietach z wielkimi piersiami? to jest dyskryminacja:(

smoniczka tez nie mam pomysłu na to co zjeść, ale co gorsza w lodówce pusto.... to jest dopiero porażka
 
Ostatnia edycja:
Do góry