reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

U nas chyba zabki. Dzis rano kupa znow, po 5 wczoraj :szok: No i szok, bo dalam mlodej smoka, ona pogryzla, pozula, pozniej zaciagnela i usnela. Ze smokiem w dziobie :szok: Czyzby swiatelko w tunelu?
a na plamy marchewkowe i w ogole oddzieciowe polecam odplamiacz Dr Beckmann. Schodzi.
 
reklama
trina-dzieki,bede musiala kupic,bo juz kilka ciuszkow brudnych z marchewki no i ten moj sweterek.
Moja tez dzisiaj ze smokiem usnela,wczoraj tez.Ale ona lapie smoka tylko jak wyczuje zel na nim.A tak lipa.
No i zasnela bujana na raczkach inaczej okropny placz, dla mnie nie dowytrzymania.Naszczsci nie musialam nosic tylko na kolankach i delikatnie bujac.A jeszcze albo mnie przewialo,albo zle spalam bo mam z prawej strony sztywny kark.Podejrzewam ze dzisiaj padne.
 
Suzi - no właśnie Nadii bardzo póżno wyszedł pierwszy - jak miała 9 miesiecy, na własnych nogach już się przemieszczała z przytrzymaniem się czegoś od 7 m a zęby tak późno:)

dagrab - za chwilę będzie ssała stópki , boskie to jest:)

to prawda wybawiliśmy się, lubimy tańczyć więc wykorzystaliśmy wolny czas:)
 
Mój maluszek już śpi prawie 3h:szok::szok::szok::szok: nie pamiętam kiedy tyle spał:-D
A my wczoraj zakupiliśmy tą gąbkę do kąpania i dziś mamy zamiar ją przetestować.Oby obyło się bez płaczu.

Mój Gabrysiek to taka mała gaduła i śmieszek że hoho. Może pójdzie w mamusie.Ja podobno jak miałam 1,5roku to gadałam jak stara.:tak:A najbardziej uwielbiam go jak budzi się rano i jeszcze taki na wpół przytomny wtula się we mnie i patrzy mi w oczy i się tak słodko uśmiecha...a ja go wtedy obcałowuje z każdej możliwej strony...strasznie to lubi...całuśny od małego hehe.

A my dziś mamy pierwszą rocznicę ślubu.Mój m pamiętał bo rano złożył mi życzenia...ale poza tym to raczej nic nie zorganizuje-raczej on nie z takich:-(.Kiedyś gadaliśmy że zamówimy sobie jakieś dobre jedzonko i posiedzimy pogadamy...ale ja karmie piersią to i niewiele zjeść mogę co można by było zamówić...

Arlij - my wesele mamy 07.07 i już się doczekać nie mogę bo ja też uwielbiam tańczyć...mój m mniej niestety.Kiecki jeszcze nie mam...ech...

A i chciałam się spytać bo chce kupić na allegro stanik do karmienia.Możecie polecić jakiś...w sensownej cenie.Najgorsze że nie wiem jaki rozmiar noszę...zawsze na oko brałam ech...


Krisowa - jeśli możesz to podaj mi linka gdzie te bodziaki kupiłaś.Przydało by mi się małemu na długi rękaw kupić bo już powyrastał z większości.
 
Ostatnia edycja:
Cyśka to najlepszego ;-) u nas 2 rocznica ślubu dziś ;) życzenia były i też się wiecej niczego nie spodziewam choć miło by było
ArlliJ super że weselicho sie udało!!
A co do mojego Dzidzia to myśle że to skok może być bo wszystko w buzi swoją drogą robi już tak ze 3 tygodnie ale ostatni tydzień to taki marudny,a jak leży na brzuchu to nie chętny do turlanek i zabawy tylko główke opuszcza żeby ręke zapakować do buzi... a mówią że przy skoku to może się wydawać że jakby dziecko się cofnęło troszku. Zresztą sama nie wiem tylko zgaduje???
Vanila a Ty skad jesteś bo my planujemy spotkanie dziewczyn z górnego śląska zrobić?? i dziewczyny podajcie jakies daty w czerwcu,które by Wam pasowały Olcia,Dagrab??
 
tynka- ty bedziesz po 18 w PL?? to ja narazie nie mam planow po tym terminie, wiec raczej sie dostosuje, spr tylko kiedy mamy szczepienie.
 
no to Tynka i Cyśka wszystkiego co najlepsze z okazji rocznic, dużo miłości kochane:D
Tynka u mnie jest to samo z Adasiem, też jak leży na brzuchu to główkę opuszcza żeby piąstkę ssać, kupiłam mu taki gryzaczek bo te zwykłe to za szerokie dla jego łapki ;p
BABYONO gryzak elastyczny uspokajający 2 sztuki (2387652496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale nie zaciska szczęki mocno na nim więc to chyba też ten skok, ten skok dotyczy 14-19tygodnia i może długo trwać... właśnie do 19 tygodnia.. także musimy się uzbroić w cierpliwość:D mój Adaś teraz właśnie coraz więcej rozumie, coraz więcej tych bodźców odbiera, i np. do nieznajomych się śmieje w głos, a jak ja kichnę to płacze, oswaja się powoli z nowymi rzeczami;p
o Cyśka ja też mam 7 lipca wesele, ale my jeszcze nie wiemy czy pójdziemy, my mamy wesele w Nadarzynie ;p
Arlij to faktycznie późno, ale tak lepiej, bo zęby się szybko nie psują ;p
 
dagrab tak od 18 czerwca jestem dostepna
trina79 i munie ile placilyscie za doidy cup??a te kaszki holle ile normalnie kosztuja 250g??na allegro po 13zl aniej to cos??
suzi dzieki,Maiej zaciska gryzaki ale wogole jakis nieswoj jest
 
reklama
Hello
Patrzę zbiorowo dostałyśmy przesyłki z Hippa i Bebilonu :-) Wydaje mi się, że to nie z ankiet wypełnianych w szpitalu, tylko z czasu jak same się rejestrowałyśmy na rózniastych portalach w celu upolowania gratisów :-D Swoją drogą ankiety szpitalne odbiły mi się czkawką :dry:Normalnie mimo, że nigdzie nie zaznaczałam że wyrażam zgodę na udostępnianie danych os. to sprzedali moje namiary i teraz bombardują mnie telefonami i wciskają orzechy piorące, książeczki, ubranka... dziś przeszli samych siebie bo padła oferta biżuterii :szok:
Ale wracając do przesyłek i kuponów zniżkowych- któraś z was już z nich korzystała? W aktualnej gazetce są akurat promocje na dania hippa (drugie za pół ceny) Gazetka Rossmann, Promocje - Rossnet.pl więc bardziej opłaca się skorzystać z tej oferty niż z kuponu, bo zniżka 25% a nie 20% :cool2: Pewnie się zaopatrzę mimo, że na wprowadzanie nowości jeszcze nie będę się porywać do skończenia 5-tego miesiąca.
 
Do góry