reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dobry :)
tynka- mi tam pasuje każdy termin oprócz 24, bo mamy chrzciny :)
Ja się zastanawiam, czy Juniorowi też zęby nie idą... Strasznie marudzi, co do niego nie podobne, w nocy się budził co chwilę, w dzień masakra... Smoczka gryzie a nie zasysa, ładuje ręce po łokcie do buzi :) no i 4 kupy dzisiaj a ostatnio robił co kilka dni... No nic, zobaczymy...
Byłam u lekarza dzisiaj i skierowanie na rtg kręgosłupa i prześwietlenie głowy :/ okrzyczala mnie lekarka ze tyle zwlekalam... Od porodu mam straszne bóle pleców no a głowa... Mam takie napady, ze czuje takie mega ciśnienie i mrowienie w głowie jakby mi miało coś pęknąć...
 
reklama
trina- tak mi sie cos kojarzylo,ale wole dopytac.
Vanilia ty jstes z Jaworzna jak dobrze pamietam.Jakos sie zawsze mozna dogadac.
 
suzi - ja będę raczej kupowac te Nominal - kiedyś już nie pamiętam kto, ale chyba geniusia ?? wrzuciła tego bloga gdzie babka pisala o kaszkach - sama testowała i wyszło że te bezmleczne sa najbardziej ekonomiczne i na ok pol miesiaca starczaja - ja bede wlasnie takie kupowac od 6 mz dam do tego troche mojego mleka, troche owocow i posilek gotowy :) - a te z cukrem dostepne na naszym rynku dopiero jak córeczka dobrze opanuje mycie zebow - a to nie wiem kiedy nastapi?? nie mam pojecia kiedy dzieci potrafia dokladnie juz umyc zeby i buzke wypłukać?
 
teraz doczytalam calosc, czyli tez sie zastanowie nad tymi bez cukru.
Munie a masz tego linka do bloga, bo ja niestety nie jestem tak skrupulatna jak galwaygirl i nie zapisalam sobie
 
ale duuzo produkujecie ze nie sposob nadrobic wszystkiego


Cyska i Tynka wszystkiego najlepszego i kolejnych szczesliwych lat


widze ze jedzonko u aszych maluszkow poszlo pelna para :)
ja jeszcze troszke poczekam ale juz nie moge sie doczekac az cos nowego bedzie Mlody jadl!


przesliczne wszystkie Malenstwa! tylko wycalowac by sie chcialo kazde z osobna!

u nas dalej maruda i sliniak! juz opracowal technike jak wepchnac palce z obu raczek naraz do buzi! gryzakow nie lubi za to moja reke jak najbardziej i robi mamie na nadgarstku malinki!
 
Dagrab - nie mam :( ja nie zapisuję, tak jak pisałam nie wiem, czy to geniusia, czy ktos inny wrzucił - ale moze ktoś jeszcze wrzuci :) wszedzie pisza zeby nie dawac cukru, nie solic, ale producencie podstępnie ten cukier przemycaja, wtedy wiadmo, że jak dziecko taka kaszke sprobuje to juz innej nie tknie, wiec maja klienta w garsci
 
susi 86 ja dałam sok marchewkowy, ziemniak,, jutro kaszkę sinlac... nie dam glutenu i cukru do roku... potem dam owoce, zupki i miesko, ale kaszek mlecznych i glutenowych nie dam, chyba że pediatra mi powie ze moge

cyśka a proszę Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wszystkiego dobrego na 1wszą rocznicę, ale młodziuśkie małżeństwo jestescie :)

Munie sądzisz ze dawanie glutenu jest ok? ja daje warzywa i owoce na poczatek (marchew, jabłko, ziemniak, dynia, śliwka)b w formie obiadku lub deserku, w miedzyczasie kaszka, potem zupka i na koniec zupka z mieskiem
 
reklama
Do góry