reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

Krisowa no wiem... tylko jakoś tak wydaje mi się ze taka troche byle jaka jestem jako matka:( ale również wiem ze takie myślenie nic nie zmieni a na pewno nie posłuży polepszeniu moich relacji z córcią więc dzielnie postaram się ogarnąć...
Galway no to faktycznie niezły maraton dla Piotrusia się szykuje w Polsce
 
reklama
galwaygirl tak wlasnie zrobie.
Krisowa i widzisz mamy dwa kochane brzdace:tak:
Paluszek ja nieraz czuje sie tak jak ty, tym bardziej jakk czytam co dziewczyny robia ze swoimi dziecmi,jak je rozumieja itp.
U nas na szczescie kapiele sa cudowne, od poczatku.A dzisiaj jak sobie machnela nozkami,pierwszy raz tak naprawde mocno, to az w szoku byla, chwile musiala to przeanalizowac i za chwile byla powtorka:-D
SPAC
 
galwaygirl - tak zakupiłam ale jeszcze nie testowałam bo kończę pampersowe -po weselu i powrocie do domu wypróbuję ale zakupiłam dzisiaj oliwkę z babydream i myślę o właśnie takim żelku/płynie do mycia ciałka....ta niebieska seria jest od 1 dnia życia??

blair - to jest na pewno wczorajsze menu??? wszystko w normie, nic to nic a Twoja zajada całkiem ładnie;)


gieniusia - dobrze powiedziałaś, trzeba mówić prosto w twarz bo masz rację.

Mitra - widzialam wczoraj aż się popłakałam a do tego obejrzałam wcześniej filmik na stronce zawitkowskiego o kąpieli tradycyjnej w polskim szpitalu...masakra...

Olcia - to masz trochę życia i próby na przyszłość jak sobie radzić w takiej chwili....rozmawiałaś z nią???


mieliśmy dzisiaj Dzień Mamy i Taty w przedszkolu - dziewczynki były żabkami a chłopcy bocianami - no wzruszyłam się jak nie wiem, tyle cudnych wierszyków i piosenek, dzieciaczki cudne, Nadia pięknie powiedziała swoją kwestię...urocze to było!

u nas chyba powoli się szykują dziąsla na zeby, młoda ślini się na potęgę i pcha łapy maksymalnie do buzi...potem się tym krztusi a ja mam schizę czy nie kaszle.....
 
tak jak ja, ale czekamy...
ArliJ super, ze mozesz juz chodzić do przedszkola na występy i patrzeć jak dziecko mówi wierszyk, śpiewa, tańczy, to musi być wielkie przeżycie...
ja czekam na pierwsze mama, ale zejdzie się jeszcze
 
witam,
U nas nawet ok nocka, patrzac na to ze wieczorem po kapieli malo zjadla(wczsniejsza butla o 18) to obudzila sie o 1:30 pozniej o 5 i wlasnie teraz wstalysmy, przez domofon:wściekła/y: ale mala nadal lezy i gada do karuzelki a mama sie ogarnia.Kawka jest, kanapki sa, kocyk i zabawki sa.
A dzisiaj wkoncu do NFZ ide po karte dla malej.
Karuzelka sie znudzila, lece
 
zapomnialam wczoraj odpisac
Galwaygirl- bylismy dwa razy na basenie, teraz byla pogoda wiec zal bylo troszke.Ale mam zamiar wybrac sie ponownie.
Ech te prognozy pogody mnie dobijaja.Mamy wyjechac na weekand na dzialke ze znajomymi a tu niby ma padac, ale juz te deszcze od kilku dni powinny byc,a tutaj sucho.
 
reklama
Witam sie i ja
U nas nocka super poszedl Leo spac o 21 o polnocy na spiocha go podkarmilam pozniej wstal o 4.45 i kolejna pobutka 8.30 wiec wyspalam sie za wszystkie czasy,wczoraj juz wszystko prawie popakowalam w domku co by maz nie pakowal bo wiecie jak to chlopy po powrocie z polski w nowym domku niednalazlabym sie za rok,teraz tylko szeczepienie dzisiaj Leonka musze przezyc a w srode juz do Polski na cale 3 miesiace ahhhh jak ja sie ciesze:)))))))))))))))))))))))
 
Do góry