reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

No to rzut beretem ode mnie :-) Stronka mi sie niestety na ipadzie nie wyswietla, wiec nie wiem jaki dokladny adres.

A co do zabawek dla zwierzakow, to pamietam, jak jeszcze Maciek byl maly, Zawitkowski na Tvn Style mowil, ze warto kupic dzieciakom, zwlaszcza gumowe pileczki, czy inne ustrojstwa ze zroznicowana faktura albo z wypustkami.
 
reklama
Geniusia, bardzo dobrze, że jej powiedziałaś. Dziecko głuche nie jest i uczy się od pierwszego dnia. Dobrze, że kryzys minął. Rzeczywiście nie słychać Munie chyba odkąd poleciała na delegację do Wawy,
Mitra - piękny filmik, aż się wzruszyłam i mi się tak błogo zrobiło. Mitra, Ty coś pisałaś, że dziecko do migania musi mieć pełną kontrolę nad rączkami. Jak mój jedyny świadomy ruch jak robi rękoma to wkładanie ich do buzi, nawet na nie nie patrzy, nie bawi się nimi, a zabawkę od czasu do czasu złapie, to chyba jeszcze bez sensu, czy warto pokazywać??? No i ostatnie pytanie, skoro masz już sprawdzone. Jakiej firmy zabawki dla zwierząt są najbezpieczniejsze? (tak sobie wyobraziłam mego Synka gryzącego tego kuraka co pieskom piszczałki robią :-D)
Kurcze, jak ten czas szybko ucieka, to już 3 miesiące odkąd pierwszy raz kąpaliśmy naszego Piotrusia. A za chwilę będą pierwsze ząbki, pierwsze kroki...
Poroniona orientowałaś się w Biały o te zajęcia z bobomigania? Fajne to, ale dobrze, by zacząć na zorganizowanych zajęciach bo samej to nie wiem jak z Małym zacząć.
Suzi, biedaku, lato, a Ciebie choróbsko złapało a do tego szpital się w domu zrobił. Zdrowiej szybko.
Dagrab, to powiedz pół żartem pół serio, zwłaszcza jak wiesz, że się nie obrazi, po co ma Cię nerw szarpać. Dalej chodzisz z Tynką na basen?
Idę pompować piłkę do rehabilitacji, bo spuściliśmy powietrze po porodzie, a tu będzie dodatkowa zabawa Piotrusiowi.
 
a jak się miga tego cyca? heh ja inne słowa próbuje małemu migać, z tej stronki o bobomigach, ale cycka tam nie ma;p a mały się ciągle śmieje ze mnie ;p

u mnie cały dom ma katar... małżona też zaraziłam:( w naszej rodzinie urodziła się małą dziewuszka:) akurat w dzień kobiet hihi uroczy prezencik ;p

Migaj migaj... efekty pewnie za jakies 5 tygodni..
cyca miga sie przykładając palec wskazujący do ust ( jakbyś chciala go possać :) )
 
Galway girl, ja uwazamz e miganie wczesniej nie szkodzi, tak jak mowienie, dzieco jeszcze nie umie pokazać, ale juz chłonie i kojarzy ;)

Zabawki fajne robi trixie..ale w sumie nie ma co wydawac kupy kasy na to, bo de facto z dziecmi to jest tak że coś poznają, a pózniej im sie nudzi i idą poznawać coś innego, dziś np przy okazji kupowania kociej kary kupilam tytusowi 2 zabawki dla kota po 2.50 i uważam to za rozsądny wydatek..:tak:

Koko jest prawie na rogu sobieskiego i nałeczowskiej.
 
Ostatnia edycja:
Mitra - ale się wzruszyłam tym kąpaniem.Chciała bym bardzo żeby dla mojego Gabryśka kąpiel była tak rozluźniająca i przyjemna.A on jest tak spięty i bardzo często zdenerwowany, że zawsze szybko go kąpiemy żeby tylko ryku nie było i trawa to max 5min. I nie ma nawet mowy o jakiś masażach oliwką czy coś takiego.Dlatego oliwki odrazu do kąpieli dolewam takie 2w1.

Właśnie mi się przypomniało że mój \Mały dostał od kogoś taką piłeczkę gumową zieloną z wypustkami wygląda trochę jak jeż.Chyba ją wyciągnę bo schowana jest.
 
OlciaOlcia współczuje i mogę sobie tylko wyobrazić jak czasem może być trudno...ale Ty dzielna kobieta jesteś i na pewno dasz radę i okiełznasz i te dziewczęta i całą resztę:)

Mitra filmik mnie strasznie rozczulił i wprowadził w jakiś taki melancholijny nastrój...W ogóle przykro mi się zrobiło jak porównałam kąpiel naszej małej do tego co potrafiła zrobić ta kobieta...NIna owszem lubi kąpiel (z reguły) ale takiego relaksu to chyba nigdy niczym jej nie zafunduję:( I tak zaraz sobie pomyslałam ile nieporozumień jest w naszej komunikacji na codzień i ze ciągle zdarzają się chwile kiedy kompletnie nie wiem o co jej chodzi i czasem wszystko jest tak na szybko, nerwowo, na ślepo...i jak sobie pomysle ile przykrosić mogłabym jej zaoszczedzić a nie umiem i ile przyjemnych doznań jej wprowadzić a tez nie umiem:( a jeszcze chwila i już nie bedziemy miały tyle czasu dla siebie ja wrócę do pracy a i Mała wejdzie w zupelnie inny okres rozwoju...bardzo przykro mi się zrobiło:(

A co do ciąży..u mnie słaba kreska pojawiła się 5 czerwca 2011...niezapomniane i wyjątkowe przeżycie i nie wiem czy bardziej się cieszyłam, czy bałam, na pewno tak nigdy się wczesniej nie czułam...
 
cześć cyśka :*

paluszek kochana, ale to co napisałaś jest normalne, bynajmniej dla mnie, chcemy jak, najlepiej dla naszych dzieci, ale popełniamy błedy, ciągle się śpieszymy, ale tak już jest... to jest zycie, nie zamartwiaj się, po prostu żyj i wychowuj dziecko jak najlepiej potrafisz,... :***
gaywaygirl możesz skontrolować bioderka w 5m-cu
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Mitra, popatrzę jak tu wyglądaja ceny zabawek zwierzęcych. Na razie balon z helem (dzięki cioci Mitrze) i samolot robią furrorę już od 1,5 tygodnia po kilka razy dziennie, także trafnie wydane pieniądze.
Dzięki Krisowa, biedne dziecko, neurolog, pediatra, pewnie ortopeda i coś czuję że rehabilitant, bo młody woli przekręcać główkę w prawo. Dziecko nie będzie miło wspominać wizyty w kraju. Wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy Adasiowi.
Cyśka- u nas kąpiel nie wiele lepiej. Najlepiej jest w dużej wannie, a w małej to do 5 minut jest fajnie, ale dłużej już tak sobie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamusie

Krisowa-dziękuje bardzo,teściu naszczęście czuje się dobrze!okazało się że nie brał jednych tabletek a takowe były właśnie na ciśnienie,dobrze że wszystko ok!!!!

Betibeti-naprawde ładnie wymawiała R,ona jakoś rok jak miała to mówiła a może i szybciej nie pamiętam dokładnie.Najfajniej mi się podobało jak mówiła-idzie rak nieborak:tak:ciekawa jestem czy mam jeszcze gdzieś na kamerce to nagrane -dawałam kiedyś na forum i dziewczyny były w szoku jak mała ładnie mówiła.Generalnie straszna jest gaduła-to ma akurat po mamusi:-D

Dziś przyszedł leżaczek do kąpieli fajny -fakt że różowy ale co tam może być a pozatym tani był,jakiś mały mi się wydaje ale chyba wszystkie takie są.

Dziś wreszcie pojechałam z rodzicami do mojej babci -po raz pierwszy zobaczyła prawnuka swojego.Nicol się wyszalała w ogródku my pospacerowaliśmy-fajnie upłynęło popołudnie.

Nicol nadal dość mocno kaszle -m jutro idzie z nią na kontrol ,ciekawe czy obejdzie się bez antybiotyku.Wiktorkowi też coś w nosku furczy,ale jak byliśmy z Nicol to lekarka stwierdziła że wszystko jest ok.

W piątek musze iść z Wiktorkiem na szczepienie 2-ga dawka 6w1 już mnie serce boli jak wiem że mały będzie płakał.

Kurcze prasowanie się już nazbierało a mi się tak niechce jutro się za to zabiore,generalnie jak Nicol jest chora to nic w domku nie sprzątam,tak tylko po łebkach kuchnia itd ,ale wkurza mnie już ten bajzel,może jutro coś pomału ogarne.Zrobiłąm 2dni przerwy od siłowni -dziś czuej jakie mam na udach z przodu zakwasy -nieźle boli.

Dobrej spokojnej nocki kochane.
 
Do góry