reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

geniusia- ja popieram, juz nieraz o tym czytalam i slyszalam.Ze nalezy do dzieci mowic normalnie.Wim ze i mi sie zdarzy zaseplenic do malej,ale sie kontroluje.A moja tesciowa jak powie raz np buu do malej i widzi ze jej sie to podoba to ume tak 10 min do niej mowic, mimo ze ona o 5 na nia nie reaguje.Moi rodzice i tesc mowia do niej normalnie,zreszta jak reszta rodziny.No i dzisiaj po raz kolejny,mala marudzila,pojawil sie moj tata a ona banan od ucha do ucha na jego widok:szok:
 
reklama
dziewczyny zobaczcie- urocze :)

[video]http://www.wykop.pl/link/1147057/kapiel-relaks-dla-noworodka/[/video]

galwaygirl, takie pilki jak na porodówce, strasza na nich skacze ;)..a zabawki dla zwierząt sa super, maja faktury , piszczą , można znaleźć zrobione z takiej miękkiej gumy, te wszystkie turlające i dzwoniące piłeczki dla kotów sa takie leciutkie i latwo wziąć do raczki, masa wrażeń sensorycznych. I można znaleźć ze tak powiem zdrowe..bo właściciele zwierząt tez maja hopla na punkcie toksyn ;)

Tito mnie dzis rozwalił , nauczył sie migać wierszyk , strasznie niezgrabnie to robi , chyba tylko oko matki dostrzeże co próbuje pokazać, ale ja wiem ze pokazuję..:)

Isia w kwestii Megi..jakby ci to powiedzieć - nigdy nie mow nigdy..ja mowilam i mam dwoje :p a Pola jest po Cileście

A seplenienie do malej..Tepić!!!
 
Ostatnia edycja:
a ja wkoncu musze nabrac odwagi zeby tesciowej powiedziec co mysle o pewnych rzeczach, wiem ze sie nie obrazi,ale jakos mi dziwne zwracac jej uwage
 
Ostatnia edycja:
Mitra oczywiście poproszę. Chcę chodzić na zajęcia, bo... jestem leniwa i sama nie mogę się zebrać do migania do synka. Migam mu "cyca" jak mi się przypomni od ostatniego naszego pisania o miganiu. Ciekawa jestem efektu :)

Aaaa i jaka ulga dziś przy dwóch z karmień, misiek się wił, ja mu dałam chwilę odsapnąć, pogapić się, raz odbił, pogapił się dalej i potem ssał spokojnie :) więc rada działa :tak: akurat dziś już lepszy dzień z karmieniem, więc to nie było akurat te dwa razy wicie się z powodu pustego cyca :)
 
a jak się miga tego cyca? heh ja inne słowa próbuje małemu migać, z tej stronki o bobomigach, ale cycka tam nie ma;p a mały się ciągle śmieje ze mnie ;p

u mnie cały dom ma katar... małżona też zaraziłam:( w naszej rodzinie urodziła się małą dziewuszka:) akurat w dzień kobiet hihi uroczy prezencik ;p
 
Mitra - to i ja poprosze, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze we wrzesniu wracamy do Warszawy, wiec moze tez sie zapisze z Geniusia :-D Tylko gdzie to jest?
Isia - na TLC leci taki program Ciaza z zaskoczenia, o kobietach, ktore do piero na porodowxe dowiedzialy sie ze sa w ciazy. I byla tam historia kobitki, ktora tez byla po podwiazaniu jaowodow... Lekarz komentowal to, ze moze tak sie zdarzyc, ze jakos to jajeczko sie przedrze :-D
 
reklama
Dobry!!!
Powiem Wam Dziewczęta, że ciężko jest... Już ledwo zipię. Do tego mam problem ze starszą z dziewczynek. Nie dość, że strasznie pyskata, to jeszcze się okazało, że jak mnie nie ma, to mi grzebie i podkrada rzeczy... No i... Zginęły mi pieniądze...
Dziewczyny, czy któraś stosuje antykoncepcję hormonalną? Ja 3 tydzień biorę azalie i od wczoraj bardzo krwawię...
 
Do góry