reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Galway ano podczytuję :cool2: Czasem coś tam wtrącę jak jestem w temacie, staram się być na bieżąco ;-) To daj znać jak będziesz w naszym pięknym śledzikowie, wprawdzie w lipcu planujemy urlop ale może uda się zgrać terminy ;-) Fajnie, że portfel się znalazł :-) Sama nieraz w pośpiechu potrafię sama przed sobą schować rzeczy w najmniej spodziewanym miejscu. Umieram z ciekawości gdzie znajdę smoczek który zaginął na trasie mieszkanie-klatka schodowa 2 dni temu :confused:
 
reklama
Czesc, nie dam rady Was nadrobic chyba :(
I do tego mam problem od wczoraj niechce jesc z mleka w czasie dnia. Nic z butelki nie chce. Nawet pic. Zupki i deserek je ładnie.
To jest jej jedzenie wczoraj.
5.30 mleko 120ml
8.20 mleko koło 150ml
12.00 zupka pol słoiczka
15.30 mleko 50ml
17.30 deserek plus mleko 50ml
20.00 mleko 140ml
24.00 mleko 180ml.

Powinnam sie martwic?
 
Czesc Dziewuszki!
blair ja bym sie nie martwila. Moze goraco jej? a herbatke chce pic z butelki czy nic?
Martino jakis tydzien temu mial tez kryzys i wypijal po 60-80ml a teraz cala butle 150ml za kazdym razem oproznia.
galwaygirl u nas sie nie przeswietla bioderek wogole. Zadne z moich dzieci nie mialo. Takze mysle, ze jak przeswietlisz Piotrusiowi jak bedzie mial 5 mies. to siebie tylko uspokoisz.
Kurcze przed chrzcinami mnie troche brzuch pobolewal i zaczelam delikatnie plamic. Czekalam na okres a tu juz jest po.
Wydaje mi sie, ze to byl moj okres (zapomnialam zupelnie jak to jest bo ostatni mialam 16 mies. temu).
No i mijaja 3 mies. odkad zastrzyk dostalam wiec jego dzialanie juz slabnie to by sie zgadzalo.
Apropos zastrzyku to moje libido niestety zmalalo. To byl definitywnie zastrzyk bo na poczatku jak go dostalam to byl szal u nas w sypialni.
Dostalam tez zaproszenie do gina i bedziemy sprawdzac czy moje jajowody juz zarosly i nigdy w zyciu nie bede musiala juz uzywac zadnej antykoncepcji i bede mogla spac spokojnie (z mezem:-)).
Zaluje, ze nigdy juz nie bede miala swojej Megi ale moze ktores z moich dzieci nazwie tak swoja coreczke?
Lece na wycene, znowu sie sezon rozkreca.
Moja grupa ma nowy grafik i za tydzien mam miec prezentacje mojej firmy. Juz mam stresa i sie zastanawiam o czym ja bede godzine gadac?
 
mój Adaś też ostatnio mało jadł, a przynajmniej tak mi się wydaje, a dziś od rana ładnie i długo je, więc to pewnie ten skok rozwojowy, a w dodatku to go dziś zważyłam ze sobą i po odjęciu samej mojej wagi wychodzi 6800g no odjąć za ciuszki i pi razy drzwi to niech ma 6700g to całkiem nieźle zważywszy, że dokładnie tydzień temu byliśmy na szczepieniu i ważył 6300g... heh a ja myślałam że nic nie przybędzie bo krótko jadł ;p

Isia no może wnuczkę Megi będziesz miała ;p a ja muszę poczytać o tej wkładce miedzianej co to takiego ..

Adaś w dalszym ciągu nie dźwiga się za rączki do siadania i jak na szczepieniu sprawdzała, nie dźwiga główki jak go się do siadu podciąga, ale na brzuchu jak leży to główka wysoko i w pionie do odbicia jak go trzymam to też ładnie główkę trzyma, także jutro u neurolog zapytam czy to coś może oznaczać, czy spokojnie mamy się bawić tak jak się bawimy ;p
 
Witam, ja sie wstrzymuje z tymi matami, malej bede rozkladac koc gruby na dywan w duzym, a tak szalejemy na kanapie i lozku.
Moja mam dzisiaj tez w lidlu kupila ten koc z izolacja, super sprawa i bardzo duzy!!nie obawialam sie dzisiaj na ogrodku ze malej od ziemi ciagnie.
Galway- super ze portfel sie znalazl.No i przypomnialam sobie ze moj m tez jest w ferworze poszukiwan, ale swojego prawka,mowi ze wyciagnol z portfela i wlozyl gdzies zeby nie zapomniec.No i lipa bo zapmnial.
Ja tez korzystam duzo z waszyh rad,ale nie jestem tak skrupulatna jak Galwaygirl, nie zapisuje sobie i pozniej szukam i szukam gdzie to bylo i co to bylo.Ale jak cos to sie do Ciebie usmiechne :-Dmoze podzielisz sie wtedy zapiskami
Suzi trzymam kciuki za wizyte :)
Isia- dokladnie moze sie wnuczki Megi doczekasz:)
 
hej dziewczyny zakupiłam chustę tkaną skośno-krzyżową... a teraz pytanie jak tu ją zawiązać :D
no niby coś tam w interencie jest ale ja nie wiem czy to dobre opisy, filmy itp... czy ma któraś z Was jakiś sprawdzony link do jakiś porad itp?
 
blair tez bym sie nie martwila,jak normalnie sie zachowuje, je obiadki to moze bardziej sycace sa dla nej od mleka i juz mniej potrzebuje
Widzialyscie, powstal watek luty 2013:-D ech a ja sie dowiedzialam o fasoleczce mojej 9 czerwca i bylam w:szok: ze sie wkoncu udalo!!!!! mile wspomnienia.A dzisia moja Tynusia zasnela mi na rekach przy buteleczce,ech nic tylko wycalowac,az nie chcialam jej odkladac do lozeczka.
 
reklama
Cyśka ja używam do kąpieli takiego żelu Hippa do mycia ciałka i włosów, i oliwki też Hipp :) łądnie pachnie i chłopa przekonałam do tych kosmetyków, bo miał opory przed myciem dziecka w czymkolwiek, bo można przecież samą wodą...


Galwaygirl :) mam wrażenie, że dziś jest lepiej, cycki szybciej się napełniały albo mi się zdaje, bo dziś młody rzadziej niż wczoraj jadł, nie co godzinę ale co 2 :-p



Niech mnie któraś upewni w mojej decyzji :sorry2: powiedziałam w oczy teściowej, że ma mi do dziecka nie seplenić jak do niego mówi, że do dziecka trzeba mówić poprawnie, bo mi się źle nauczy mówić. Ona, że przecież on jeszcze nie mówi, więc o co mi chodzi (nie jej słowa dokładne, tylko konkluzja, ja nie pamiętam jak ona to powiedziała). Ale będzie mówić tak jak my sobie życzymy... beti czy mam rację jak tak powiedziałam??? Przecież dziecko zanim mówi na głos, to masę rozumie... stąd bobomigi, o których Mitra tu nam powiedziała. A i ja mam zamiar chodzić na te zajęcia od września :)

... jesteśmy u teściów... zgodziłam się ze względu na prababcię Kacpra...
 
Do góry