reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Na taras albo do ogrodka to pod zwykla mate mozna podlozyc kocyk. Ja ostatnio kupilam w Lidlu koc piknikowy z izolacja od spodu i na tym klade jeszcze koc i graty mlodej
 
reklama
cyśka- o widzę że kupiłaś tą matę którą my mamy. Ona fajna jest, na trawkę, na plażę, wszędzie ją braliśmy no i gruba, po praniu nic się nie dzieje.

Super te wyszalnie.... chyba muszę sobie zbudować dom na zabawki dzieciaków.
 
daissy - dzięki po Twoich słowach jeszcze bardziej się upewniłam że zrobiłam dobry zakup.Teraz czekam tylko jak m ją przywiezie.

Dziewczyny powiedzcie mi w czym kąpiecie swoje maluszki.???My na początku kąpaliśmy w Oilatum,potem w Nivea a teraz mam Hippa.Ale ponieważ mi się właśnie kończy to pomyślałam że może mi jeszcze coś doradzicie??? Oczywiście w miarę rozsądnej cenie.
 
Cyśka ja polecam babydreama :D

ta te wyszalnie..super sprawa, ale i ja bym musiała sobie dom na to wybudować ;p

jutro moje drogie idę z Adasiem do neurologa..ciekawe co tam mi powie;p
 
witam wszystkie koleżanki
ale dużo informacji od Was można dostać... ciesze sie że tu jestem z Wami ;-)
Byliśmy z Maciejem w poniedziałek na kontroli,niestety dalej słychać dźwieczne zmiany w oskrzelach jak powiedziała lekarka. Co do samego lekarza wydaje mi sie że znaleźliśmy dobrego pediatre nie śpieszy się,dwa razy pomyśli i podoba mi sie jak z Mackiem się obchodzi jak do niego mówi a nie jak z jakas rzecza ;-) powidziała że ponieważ ta infekcja długo się ciągnie powinien dostać antybiotyk ale powiedziała ze szkoda go na antybiotyk bo bardzo dobrze wyglada poza tymi oskrzelami i ona widzi popawe tylko szczepien jeszcze nie dostanie... wiec dalej jestesmy na syropach parowkach i oklepywaniu...
Powiedziała mi też że nie mam się martwić o problem z napieciem mojego Macieja bo ona po 2 latach neurologi jest i zamierza to kontynuowac.A co do spłaszczoenej głowki powiedziała że nie wszyscy maja idealnie krągłe głowy,żeby ukladac go tyle co sie da na boki lub brzuch a jak bedziesz starszy to sie główka uksztaltuje bardziej... dodała że chyba nie chcemy go pakować w korekcjny kask... ale czemu to już jej nie zapytałam
wyszalnia super pomysl juz wlasnie przekazalam mezowi, bo jestesmy w trakcie wykanczania domu, ze w pokoju dla dziecka cos takiego powstanie ;-) puki co pokoj ma 35m2 z mozliwoscia podzielenia z 2 wiec jest gdzie zamontowac
Antila ja też jestem ciekawa jak ta wyszalnia u Ciebie wyglada??
 
Co do Waszych podpowiedz, to właśnie założyłam sobie stronę porad BB i tak sobie pomyślałam, że na takie porady to dobrze by było oddzielne forum założyć, by się nie gubiło. Ja dużo korzystam z podpowiedzi Mitry, teraz zbieram info od Beti jak już mały będzie starszy.
Co do tych pianek, to w tym linku który podała beti jest wypowiedź Zawitkowskiego, także nie wszystkie są złe: Re: wycofanie puzzli piankowych - formamid - Opieka i pielęgnacja a rozwój dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl, od Was na prawdę można się wiele dowiedzieć. DZIĘKI!!!
Mitra, a ta gumowa piłka rehabilitacyjna to taka która była wskazana w czasie ciąży i do porodu? A zabawki dla psa... co masz na myśli? Kupujesz Tito zabawki dla zwierząt?
Geniusia jak mleczko?
Dziewczyny a do kiedy najpóźniej można zrobić USG bioderek? Piotruś będzie miał 4,5 miesiąca jak będę w PL, coś czuję że może być za późno...
Co do mego gapiostwa. Portfel się ODNALAZŁ... byłam w restauracji pod którą potencjalnie go zgubiłam, ale nikt nie znalazł, więc jak wracaliśmy do domu mówię M, że jutro przyjadę do miasta i po pracy podjedziemy na Policję zgłosić zagubienie (na wypadek, gdyby ktoś się posłużył moimi dokumentami) no i M zaczął znów się rozglądać pod fotel, z boku, a ja się śmieję, że choćby 100x patrzył to on się nie pojawi i w tym czasie sięgnęłam do kieszeni z tyłu fotela kierowcy. "Znalazł, są okazało się, że je ma, pod własnym nosem". Zabijcie mnie a nie powiem skąd miałam pomysł włożenia portfela w tamtą kieszeń. W tym stresie, że Piotruś tak mocno płakał... ale w życiu bym nie wpadła na to... UFFFF
Poroniona, właśnie niedawno o Tobie myślałam, że tu wcale nie zaglądasz, a Ty jednak podczytujesz nas. Bo chyba jesteś jedyną osobą z forum którą mogłabym się wybrać w lipcu na spacer po parku :-) jeśli byś oczywiście miała czas i chęci.
Cyśka, ja też mam babydream, bo kiedyś Munie polecała, jako farmaceutka i sobie z PL zamówiłam 8 paczek chusteczek wilgotnych i kosmetyki Babydream. Nie mogę narzekać, zero uczuleń.
ArliJ Ty właśnie ostatnio kupiłaś na próbę i jak? Jesteś zadowolona? Nam bardzo odpowiadały, mieliśmy 4 różowe i 4 niebieskie, niestety już się skończyły. Pewnie w sierpniu nawiozę ile się da do pełna w walizkach.
Tynka, dziewczyny tu piszą że papmers premium care bardzo dobre, widziałaś gdzieś tu u nas?
 
reklama
Galway niestety nie widziałam, w Polsce jak byłam to właśnie takich używałam,jak dla mnie są takie same jak u nas wszystkie z serii "new baby"a i w polsce sa z tej serii tylko 1i2 3 newbaby nie ma(4-7kg) wiec kupilam 3 wlasnie premium care spoko ale wtedy były jeszcze dosc dużawe na Macka.
 
Do góry