reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dziewczyny ja słyszałam ostatnio od koleżanki, że te puzzle zawierają formamid a to nic innego jak rozpuszczalnik. I taki leżący lub pełzający dzieciaczek liże je i wdycha to co jest w środku.
 
reklama
Dziewczyny ja słyszałam ostatnio od koleżanki, że te puzzle zawierają formamid a to nic innego jak rozpuszczalnik. I taki leżący lub pełzający dzieciaczek liże je i wdycha to co jest w środku.
To prawda, ale te droższe Puzzle Tessel i te co ma Munie - playspot są wolne od tych substancji. JA jednak sporadycznie używam, raz do zdjęć bo tak numeruje na fotach upływające lata i miesiące i klade na niech Tytusa od czasu do czasu .
A teraz kupic jakas mate fitness bo zrobię Poli chyba malpi gaj i takie coś tak czy siak sie przyda.
 
mitra ta co kupiła munie tez jest juz wycofana we Francji pogrzebałam w necie

Rückruf: Formamid in Skip Hop PlaySpot Spielteppich (Puzzlematte) | | CleanKids-MagazinCleanKids-Magazin

ach tam skończę chyba na grubym kocu? jeszcze te do siłowni zostają...ja dla chłopaków lata temu miałam te cyfry..a napisz mi więcej o tym mał;pim gaju...mam ochotę zrobić małemu cos takiego mam duży dom jeden pokój możemy przeznaczyć na bawialnię dla niego. Tylko jak znam życie i tak bedzie najwęcej przebywał tam gdzie reszta rodziny czyli w salonie mam drewniane belki pod sufitem i już myślę jak je tu wykorzystać
 
dumałam nad matami....chciałam młodej takie coś na taras zeby mogła tam się turlać...starsza używała tych piankowych ale własnie przy Lenie się wstrzymałam ze względu na te informacje o ich trującym składzie...
mysle więc co byłoby ok dla niej tak na zewnątrz..? drogie te maty Play Spots czy weplay tak zeby na tarasie leżała...sama nie wiem

co do małpiego gaju...kusicie ale ja tak jak beti wiem, ze w salonie by to musiało być inaczej wisiałoby nieuzywane....zreszta teraz duzo siedzi w ogrodzxie i znowu myślę nad trampoliną i innymi pierdołami jak huśtawki i takie tam....może na zimę taka wyszalnię....chętnie więc poczytam co radzicie i jakie doświadczenia:)

Antila - Ty masz to może wkleisz zdjecie jak to u Was wygląda i co Ania najbardziej lubi?

dzięki betibeti:):)
 
Ostatnia edycja:
betibeti zobacz tu
Sprzęt podwieszany - EMPIS
jest w czym wybierać :)

ja myślłąm o podwójnym trapezie na razie i potem moze gdzieś wcisnę platformę i zwykła drabinkę gimnastyczną ustawić przy scianie. U mnie tyle miejsca nie ma zeby poszaleć.. ale maly ma jeszcze czas myśle..dla niego gumowe pilki rehabilitacyjne, walki i mata ..mozna kupic te maty do chodzenia z wypustkami, ale nie wiem czy jest sens inwestować... na pewno balony i psie zabawki..:).
 
ja więcej nie planuje dzieci..chyba, że na wnuków poczekam hehheheh:-) więc nie ma sensu inwestować zbyt wiele....wykombinuje mu coś na pewno dlatego czytam i zerkam na różne rozwiązania. Chłopa mam zdolnego sam wykombinuje sporo. Ja łaziłam po drzewach...uwielbiam to do tej pory wiśnie zrywam z samego czubka....ale kręgosłup mam krzywy:-(

maty maty....turlam małego narazie na rozłożonej wersalce ew. w sypialni na dużym łóżku, ale przyjdzie czas za chwilę, że zacznie pełzać matko jak ja synów starszych wychowałam?:szok: na dywanie..chodniczkach z drogami miastami...i było dobrze, więc mamusie tylko umiar zachowajmy hehheheh a sensoryczne doznania to trawa kamień piasek i na bosaka latanie
 
Ostatnia edycja:
betibeti - ja mam taki dywan typu shaggy przed kominkiem - ma ok 2 m2 i nic na nim nie stoi więc młoda tam zwykle poleguje, podkładam jej tylko matę tą z zabawkami albo nawet bez zabawek i czasem inną matę/sztywniejszy kocyk i tak się turlamy albo w ogrodzie leży na kocyku na trawie...myslałam bardziej pod kątem jak będzie już bardziej się przekręcać żeby miec coś stabilniejszego i trwalszego niż codziennie rozkąłdanie kocyków itd.....zobaczymy moze zwykłą matę do ćwiczeń....

a tak apropo turlania...kiedyś wywijała pupcię do góry i nóżki, na boczek, przewracała się z brzuszka na plecy i w drugą stronę była blisko a teraz od paru dni nic....lezy i fika i kopie, śpiewa do sufitu i nie chce się kręcić, za to na brzuszku ostatnio zaczęła wysuwać rączki po zabawkę przed nią leżącą i chwyta już fajnie rzeczy i ciągnie do siebie...może dlatego osłabło turlanie???
 
reklama
Do góry