reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

u mnie to samo z karmieniem :O
ale jak karmię spod pachy to nagle mały zezuje na cycka i przestaje ssać, i poooodziwia ;p czasem ładnie je, a czasem wali pięściami aż boli:/ wtedy go odstawiam i bawi się dalej, myślę wtedy, że jak bardziej zgłodnieje to się tak zassie, że aż uśnie;p

laski spać!!
 
reklama
taaa dzieci potrafią fajnie przekręcać na mnie mówił chłopiec...logokomotywa....


co do karmienia z minami mam tak samo puszcza cyca..i gapi się tak na mnie, że nie mogę się powstrzymac by nie zagadac, ale wieczorem jak jest ostanie karmienie po kąpieli tu wyciszam Adania...i śpiewam mu delikatnie o cudownym życiu i ciałku Adania.....dziewczyny Szczep proponuje Luxtorpedę dziecku zapuścić...

ogladam te puzle duże na matę fajne ale drogie okrutnie, Munie chyba je kupiła one są chyba gładkie takie, te cyferki literki można kupić za grosze i łączyć je razem tez z tego wyjdzie kawał placu do manewrowania z maluchem, ale one sa od 3 lat. Skład chemiczny jest inny chodzi o tworzywo?
 
ArliJ włosy lecą garściami, tak po pierwszym porodzie jak i teraz. Najgorzej jak je suszę to cała podłoga jest nimi usłana - dramat, ale pocieszam sie że kiedyś to minie

kacha10 przykra sprawa, zwłaszcza że się starałaś a teraz Cię olali. Ja stwierdziłam że mam to w nosie, jak mi umowy nie przedłużą ( za miesiąc mi sie kończy) to poszukam nowej pracy, może nawet lepszej. Coś sie zaczyna cos sie kończy - więc uszy do góry:)

co do pracy to sie podbódowałam bo mi koledzy napisali że juz za mną tęsknią, rzecz jasna nie oni są decyzyjni, ale zawsze to milej wiedzieć ze jest sie potrzebnym:) Decyzję już podjęłam że wracam, bo chcę być choć trochę niezależna finansowo.. ale jeśli tylko szef sie zgodzi to wezmę te dodatkowe 4 tygodnie macierzyńskiego. Dłużej z małą posiedzę, a może uda się w lipcu gdzieś wyjechac z rodzinką.
 
ja jestem, czytałam Was próbowałam nadrobić, ale od kilku dni nie mogłam usiąść przed kompem, jedynie na fb czytam niektóre, bo z kom się łączę

u nas po chrzcinach, pogoda była piękna, Adam wyglądał bosko, w kościółku piękna msza, grały skrzypce, był fotograf, bo było 6 chrztów, więc i my zrobiliśmy foty, przyjęcie ok, tort super... prezzenty pienieżne, ale chrzestna kupiła kojec, krzesełko do karmienia i samochód jeździk, zaszalała moja sis... jedyne co nie wyszło to moja kochana polędwica :/
buziaki baby :******
 
o tak patrzenie się na siebie w trakcie jedzenia najczęściej jest przerywane takim bananem i jeszcze chichry dochodzą, gadamy więc aż skończy i wraca do jedzenia, rozwala mnie to tak, że laktacja jeszcze bardziej się kręci:).

Mitra - tez tak mam, nie liczę ile razy jadła, ile zjadła, nie odciągam żeby sprawdzić ile mam mleka, po prostu karmię ile młoda chce bez parcia że zawsze musi zjeść z dwóch itd. Jestem przez to spokojniejsza i młoda na pewno też;).

beti - dzięki za Twoją wiedzę i że się nią dzielisz, ja od paru dni robię ten masaż Lence, początkowo się wierciła a teraz śpiewa i guga jak ją masuję;).
mam też do Ciebie pytanie bo moja starsza chodziła do logopedy bo zastępowała literki np. zamiast k -t i bardzo jej to pomogło, teraz mówi ładnie k ale z kolei ma problem z odmianą i właśnie czesto kombinuje i miksuje słowa. Mówi np. dwa koleżanki albo wstawamy zamiast wstajemy itd. i nie pomaga osłuchanie ....czy to normalne w tym wieku?

galway - moja też nie wiem jak smakuje woda;)
 
Ostatnia edycja:
hej kochane


Arlij-mi też włosy lecą przy Nicol jak przestałam karmić to włosy przestały wypadać,wiem że wygląda to groxnie ale nie ma się co stresować ,normalnie włosy też lecą wypada nam od 100-150 włosów dziennie.

Dziś przyszła mata z Tiny Love udało mi się kupić na allegro używaną za 120 zł,przyszła z paragonem i gwarancją na 1.5 roku stan idealny a na paragonie cena 270zł:szok:bo zakupiona w Smyku -to mi mi się zakup udał :tak:


Dziś jakiś dziwny dzień coś kiepsko się czuje -byłam poćwiczyć na siłowni i było dość ciężko -chyba wczoraj przesadziłam z ćwiczeniami.

BetiBeti-to i jam mam pytanko.Nicol jak była mniejsza to bez problemu wymawiała R-rak,ryba a teraz ciągle mówi Lyba ,lak-dziwne czemu jej się to cofnęłó?kiedyś dobrze mówiła ,pokazuje jej jak ma wymawiać ale nadal jest L czy ta wymowa wróći do normy ?


Miałam iść spać bo jestem padnięta-ale teściu coś kiepsko się poczuł -cały dzień ma nisie ciśnienie i zamiast do nast zadzwonić to dzwonił do szwagierki a szwagierka do mnie.M poleciał na dół jak popażony ,ja też zeszłam teściu blady jak sciana no i pojechali miguśiem do ośrodka mam nadzieje że wszystko będzie dobrze -kurcze ale mam stresa oby było ok.Nic znikam i czekam na ema aż z teściem wrócą.
 
Dee_ my mamy to samo tylko w większej ilości ( tzn. znalazłam 4 takie miejsca na łokciu i brzuszku) no i byliśmy u naszej Pani neonatolog do której chodzimy z Marcelkiem i powiedziała, że może to być jakaś alergia, tylko,że mój skarb po ukończeniu 1,5 miesiąca jest na mm. Zdziwiłam się, że dopiero teraz mogło coś się wykluć. Mamy zmienić na razie płyn do kąpieli z Johnsona na Emolium i obserwować, jeśli nic się nie zmieni to zmienić trzeba będzie mleczko na HA. Boję się strasznie żeby nie była to skaza białkowa. A my w dodatku z jakiś tydzień zaczynamy wprowadzać sok z jabłuszka. Zobaczymy ale strasznie się boję.
 
arli agramatyzmy w tym wieku to norma...widzisz intuicja Cię nie zawiodła:-)

mama Niki... n o coś takiego?dziecko na głoske r ma czas do 5-6 r , czy to na pewno była głoska r ??? to jest najtrudniejsza w realizacji głoska drży apex języka uderzając o wałek dziąsłowy, na tę głoskę macie jeszcze czas, chociaż polecam profilaktycznie sobie ćwiczyć język podczas lizania lodów..lizaczka..wygibusy językowe, pozwól małej wylizywać talerzyk, rozlej jej na płaski talerz jogurt w ścieżki np a ona niech je zlizuje i ulubione przez dzieci ćwiczenie z nutellą, posmaruj jej wąsy z czekolady i sobie też zobaczcie się przed lustrem..pośmiejcie..pohihrajcie i do roboty PANIE NIKI ja zawsze żartuje, że dzieci są Panami zmieniam głos mówię do nich dostojnie...:-D
 
reklama
beti- ja wlasnie tez sie zastanawialam czy te puzzle literki,cyferki sa bezpieczne.Moze to ze sa od 3lat jest spowodowane elementami mniejszymi??
 
Do góry