reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

witam wieczornie :)
my szczepić będziemy tymi płatnymi właśnie pewnie 6w1 weźmiemy i tą na rotawirusy też, tylko koszt spory, bo jak na raz to 480zł będzie, no ale na tym powiedziałam, że oszczędzać nie będę, no i mogę sobie na to pozwolić, nie to co gdybym nie miała!
M mnie dziś wkurzył, czasem nie mam na niego siły i zastanawiam się, czemu się z nim męczę:wściekła/y:
 
reklama
Witam mamusie wieczornie
Olcia a to podla lekarz ja bym jej cos odpyskowala no przeciez wiadomo ze jak dzidzia glodnA TOmusisz miec cycusia na wierzchu normalka,niech spada
Dee wspolczuje sytuacji i trzymam kochana kciuki oby maz jak najszybciej znalazl prace ja tez niestety niedostalam tu tego angielskiego macierzynskiego i pisalam odwolanie i juz poltorj miesiaca czekam na decyzje tez jestem zalamana bo wiaze koniec z koncem z mezem masakra:-:)-(mam nadzieje ze teraz mi przyznaja i bedzie ok bo jak nie to bede mieszkac pod mostem w kartonie z Dzidzia:-(
Jutro mam wizyte kontrolna u pediatry na bioderka Leoska z tego powodu ze byl ulozony posladkowo,co do dzisiejszego dnia jakos mam dola nic mnie niecieszy i wogule cz:-(uje sie bleeeee mam nadzieje ze mi przejdzie,takze znowu chyba dostalam infekcji ciecia po cesarce tak mnie boli w tym samym miejscu ze szok mam nadzieje ze nie bede musiala znowu isc po antybiotyk jeszcze poobserwuje to do jutra no nic juz wam nie medze
Krisowa trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte a teraz zmykam Leoska wykapac i polozyc spiuniac:-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.My z małą jutro na bioderka jedziemy pierwsza wizyta małej i też jakoś się denerwuję bo od paru dni może nawet tygodnia nie wkładam jej dwóch pieluch w krok bo zaraz ma potówki w tym miejscu wiec nie chce jej przegrzewać no ale zaszkodzić też bym jej nie chciała na bioderka wiec się już martwię.
OlciaLolcia faktycznie baba jaga z tej lekarki wredota jakich mało,spróbuj zmienić jesli masz możliwość,ja bym tak właśnie zrobiła,ja osobiście trafiłam na fajna jak na razie nie narzekam.
 
Pluszacze
- to paskudna sprawa z tą infekcją... :-( i co oni tacy opieszali z tymi pieniążkami są?? Ja też czekam na pieniążki, ale nie tak długo...
Czekam na mamcię, bo poszła na jakąś randkę czy cuś :-D a chcę się wykąpać i ogólnie zrobić na bóstwo (henna, włosy itd) bo... Jutro BB przyjeżdża :-D no i będę zajęta pieczeniem babeczek, wię ogarnąć się i doprowadzić do stanu używalności muszę dzisiaj :-)
krisowa- trzymam kciuki, żeby wszystko poszło pomyślnie:-)
 
Olcia dziwna lekarka. Ja dzisiaj tez byłam u pediatry i karmiłam małą w poczekalni zresztą nie tylko ja
Arli dziewczynki trochę podobne, ale nie uderzająco.Jak czegoś się dowiesz na temat tych darmowych szczepień to daj znać proszę. Chociaż my nie chcemy szczepić rota a tam pewnie cały pakiet trzeba:baffled:
U nas waga przez 1,5 tyg z 3780 na 4075g czyli też ok:tak:
Dee a nie ma szans jakoś się odwoływać?
Krisowa oczywiście kciuki będą zaciśnięte:tak:
Pluszacze a mogą Ci nie przyznać macierzyńskiego, nie rozumiem:-:)no:
 
Witajcie.

Rzadko się odzywam ostatnio. U mnie ok, przeziębienie nadal mnie trzyma, mały co raz mniej śpi. Dlatego też więcej czasu spędzam z dziećmi.

Betibeti - gratuluję synka ;)

Dee - skądś to znam, mamy podobną sytuację z moim m. też jest bez pracy (ale na razie załapał się na czarno) więc dobre i to. Głowa do góry coś znajdzie. A jak nie, to może pomyślcie o swoim jakimś biznesie - może to jest wyjście z sytuacji?

W związku z tym, że zaraz zamkną Nam to forum - założyłam dla Nas inne. Zapraszam więc Was na nie - nicki zostawicie takie jak tutaj macie ;) luty2012 :: Indeks Czekam tam na Was :-)

odezwę się jutro, buziaki
 
Olcia no nie zafajnie z ta infekcja tydzien po porodzie mi sie zdrobila i az goraczkowalam dobrze ze mame mialam bo ona sie zajmowala Leoskiem w dzien a maz w nocy a ja tylko cysia dawalam w lozku,pozatym mialam antybiotyk do tego Leoskowi wdala sie infekcja pepuszka tez dostal antybiotyk no oczywiscie wyladowalismy wczescniej przez to w szpitalu na caly dzien w tym go kuli w dwie raczki zakladali wenflonik w ta malutka raczke co ja sie wyplakalAm masakra :-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y:.teraz jak juz pisalam znowu zaczyna mnie szew bolec w tym samym miejscu buuuu.Trzymam kciuki za jutrzejsza randke z BB hihihi bawcie sie dobrze,mnie jutro czeka wizyta kontrolna u pediatry
Antila a tu w angli sa takie glaby ze maga bo przyczepili mi sie ze nie mialam uregulowanego jednego rachunku za dzialalnosc gospodarcza gdzie termin zaplaty mialam do 31 stycznia a oni odmowe macierzynskiego(maternity)przyslali mi 25 wiec 6 dni sie pospieszyli debile i musialam zaplacic napisac odwolanie i teraz czekam maz moj dzwonil i lada dzien ma mi przysc odpowiedz wiec trzymajcie kciuki bo jak mi nieprzyznaja to sie totalnie zalamie
Mama2006 kochana zdrowka i jeszcze raz zdrowka dozobaczenia na nowym forum buzkiiiiii:))))))))))
 
Forum nie zamkną przecież :) tylko przeniesie się do urodzonych dzieciaczków :) tego szuka się przez główne forum, tak znalazłam styczniówki 2012 :) Dzieci urodzone w 2012 roku tu się potem znajdziemy :)


Witam kochane :) wpadłam na momencik :) Odedzwę się na dłużej jak się w końcu zgramy z Kacperkiem :) na nic nie mam czasu, prawie nie śpię, sajgon, nawet nie mam czasu tu ponarzekać na chłopa :wściekła/y: i się odstresować :) Mamy kłopoty z laktacją, ale pracujemy nad tym, dziś byliśmy na Inflanckiej u doradczynie laktacyjnej. Młody 4 razy był na cycku co jest MEGA sukcesem, bo dotąd to w większości było mm, trudno bywa. Będzie coraz lepiej. Nie przeczytałam żadnych zaległości, ale tradycyjnie dziękuję za gratulacje ;-) :-D
 
reklama
Do góry