reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Hej dziewczyny. Przeczytalam tak po lebkach , ale nie nadrobie tych paru dni.
Wogole nie mam czasu na czytanie was, chociaz bardzo bym chciala, karmie malego co 3 godzinki no i znim ponosze go do bekniecia, potem sciaganie mleka wiec zostaje mi 1,5godz max. do nastepnego karmienia wiec masakra. Czasem wcisne jakis spacerek no i na tyle, a u nas pogoda piekna 6 na plusie wiec wiosennie.

Gratuluje wszystkim mamuskom tym najnowszym.

Domis wazy 4332 wiec super, caly czas przybiera na wadze. Bylismy ostatnio na kontroli serduszka, lekarze dalej planuja operacje na maj. Oby do maja to najgorszy okres a potem z gorki tylko juz bedzie. No i narazie dalej nie potrzebuje lekow wiec tez super bo swiadczy to o tym ze jest silny. No i maly juz zaczyna sie upominac o swoje. Lece go karmic. Moze uda mi sie zajrzec wieczorkiem :)
 
reklama
mama może masz mały kryzys laktacyjny, spróbuj przed karmieniem polać piersi ciepłą wodą pod prysznicem, to szybciej poleci :) sprawdzone u mnie:) u mnie działa jedynie ta herbatka z HIPPa bo miałam w domu jakieś ziołowe z herbapolu, ale jak odstawiłam HIPPa to miałam pusto w piersiach:/ może dlatego, że HIPPa można pić do 4 dziennie, a te z herbapolu tylko 2?

Cyśka
mój mały też dużo ulewa, może dlatego słabo przybiera:/ zamówiłam poduszkę klin, to mu trochę pomoże, bo jak go odkładam nawet po godzinie od karmienia to zaraz mu się ulewa:/ a tak to go kładę na jaśka to nic nie uleje, ale jasiek tylko doraźnie, dopóki mi ten klin nie przyjdzie...

u mnie mały nie wiem czy lubi na brzuchu chyba lubi, niby nie płacze, ale wierci się strasznie, dźwiga głowę, i nogami sie odpycha, prawie pełza hehe więc może lubi, ale ja to czekam aż małżon wróci bo sama się go bałam brać na brzuch, mój mały waży 2600 więc jest taki malusi, że strach ;p ale dziś się odważyłam:) i trochę poleżał, ale nadal się boję go brać:( mógłby się spaść troszki ;p
 
hej dziewczynki

Totalnie nie mam czasu ostatnio. mała od dwóch dni tak marudzi że już wychodzimy z m z siebie i stajemy obok. Nie wiem co jej jest. Na rękach jeszcze pośpi ale w łóżeczku od razu się wierci kręci, i płacze ech....

gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom. Trzymajcie się dzielnie dziewczyny!

Postaram się Was poczytać i jakoś normalnie poodpisywać. Buziaki
 
My juz po wizycie, Mała ma uczulenie na pokarm. Dostalismy recepte na bebilon pepti i mamy kąpac w krochmalu. Jak nie krostki nie znikną przez 4-5 dni to mamy znowu do lekarza isc.
Biedna swedza ja strasznie te krostki.
 

Cyśka
mój mały też dużo ulewa, może dlatego słabo przybiera:/ zamówiłam poduszkę klin, to mu trochę pomoże, bo jak go odkładam nawet po godzinie od karmienia to zaraz mu się ulewa:/ a tak to go kładę na jaśka to nic nie uleje, ale jasiek tylko doraźnie, dopóki mi ten klin nie przyjdzie...

suzi ten klin to taki wałeczek? daj linka to zerknę, u nas też jest problem z ulewaniem, kładę małą na boczki i pod plecki zwinięty w rulon kocyk kładę ale i tak mam stracha całą noc

blair czyli z tym krochmalem to jednak sprawdzony sposób, ile go sypiesz do wanienki?
 
moja dziecko nie ulewa, ale ja mam ten klin, bo podobno tak jest zdrowiej dla dziecka, wkłada się go pod materacyk

Vanilla, a próbowałaś dać małej smoczek? może dziecko chce ssać i dlatego płacze - wtedy albo pierś, albo smoczek
 
reklama
Witam wieczorkiem :tak:z nadzieja:-) bo od 16 mam malusienke skurczyki czuje jak mi głowka prze na szyjke i mam duzo uplawów i nawet troszke podbarwione krwia:tak: caly czas mam wrazenie jakbym sie posikiwala ale woda to to raczej chyba nie jest bo jakso jej malo, z Blanka mi chlupnela i czulam jak pekl mi worek, jak mnie lapie skurcz to sobie kucam i sie kiwam i po chwili przechodzi..oby sie rozkreciło TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!
Obym wyladowala na porodowce dzisiejszej nocy :tak:
 
Do góry