reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Mamusia Blaneczki- trzymam kciuki oby byo bezzbolesnie :tak:
blair a jakie mleko podawalas malej??
Vanila moja dzidzia ma tak do poludnia ze przy mnie spi a jak odloze do lozeczka 10 min i pobudka.A najlepiej to zeby cyca miec pod nosek i sobi ciumkac.Tak jak Munie pisze smoczek mnie juz nie raz ratowal.
 
reklama
Mamusia Blaneczki, powodzenia! Obys juz jutro tulila swoje dzieciatko w ramionach. Ja termin z usg mialam na dzis, ale co z tego, jak malutkiej sie nie spieszy :no:;-):tak:
 
Suzi ja mam ten klin jeszcze po pierwszej córce, włozony pod materac. Lekko podnosi główkę wię zawsze to dziecko nie ma super płasko i lepiej w przypadku ulania.

co do kładzenia na brzuchu to Nadia nie wytrzymywała nawet minuty, dopiero po 2 miesiącach było to akceptowane. Lenę połozyłam raz ale w sumie na chwilunie i muszę własnie popróbować.

Mamo Blaneczki to życzę żeby to było już:).
 
Mamusia Blaneczki- trzymam kciuki oby byo bezzbolesnie :tak:
Mamusia Blaneczki, powodzenia! Obys juz jutro tulila swoje dzieciatko w ramionach. Ja termin z usg mialam na dzis, ale co z tego, jak malutkiej sie nie spieszy :no:;-):tak:

Mamo Blaneczki to życzę żeby to było już:).
mamusiu Blaneczki - POWODZENIA!!!

Dzieki Dziewczyny, oby sie rozkrecilo narazie nie puszcza ale nie jest tez czesciej., podczas kapania mnie zlapalo i przed chwila w kuchni znow..wiec nie wiem...oby nie falszywy ALARM:baffled:
Ale cos juz napewno sie dzieje bo uplawy nie sa uplawami tylko taka galareta bardziej sie saczy..wiec raczej to szyjka popuszcza...malutka sie nie rusza jak mnie skurcz zlapie ale chwile pozniej daje znak o zyciu.
Noi tak od 16 mam ...oby sie rozwineło:tak::tak:.
Ale boli coraz bardziej ...ufff
 
Wczoraj już dostaliśmy becikowe na konto.Chciałam małemu kupić trochę rzeczy za to ale coś czuję że pójdą te pieniążki na szczepionki...trochę mi szkoda ale cóż...
 
Dziewczyny mam co 10 min bole plecy i brzuch i trzymaja tylko 15sek moze max ale strasznie po skurczu mala wierzga czy wszystko z nia ok? to raczej spokojne jest dziecko ..a ona jakby sie denerwowala po skurczu i odkopuje ...:szok::confused:
 
reklama
Mamusia Blaneczki 3mam kciuki za Ciebie, oby sie rozkrecilo;) a ja poprosze o zarazenie mnie taka dawka skuczy, bo dzisiaj bylam na KTG i cisza....taka ze az strach sie bac;)
 
Do góry