reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Edyta_ wiesz nie dzwoniłam i nie będę nie stać mnie i co z tego ze na NFZ poród,jak za nie które badania trzeba płacić,to nie dla mnie wcześniej pracowałam tylko na 1/2etatu wiec teraz gdy ZUS mi płaci nic nie wiele się zmieniła ta moja wypłata, wiec zostaje mi inne wyjścia co są bezpłatne. Mąż pracuje ale śmietanki też nie zarabia wiec prywatne leczenie odpada.
 
reklama
Edyta_ wiesz nie dzwoniłam i nie będę nie stać mnie i co z tego ze na NFZ poród,jak za nie które badania trzeba płacić,to nie dla mnie wcześniej pracowałam tylko na 1/2etatu wiec teraz gdy ZUS mi płaci nic nie wiele się zmieniła ta moja wypłata, wiec zostaje mi inne wyjścia co są bezpłatne. Mąż pracuje ale śmietanki też nie zarabia wiec prywatne leczenie odpada.


badania tez se mozesz na NFZ zrobic, rany zadzwon , na tel wiele nie wydasz.
 
Suzi- to z moim m mam podobnie, tylko ze swiatlo gasi, ale szafki niedomkniete,na blacie w kuchni pelno okruszkow, kilka nozy na desce.M zawsze rano myje wlosy pod umywalka, wiec oprocz paty na lustrze i kranie mam jeszcze slady szamponu, no i oczywiscie zgolone wloski obok umywalki.Bo umywalke oplukuje ale zeby obok oplukac- przeciez tam nic nie ma!!wedlug niego.
Edyta- ale ty przeciez mistrzyni w gotowaniu no i chyba to lubisz?? :-)
natalia ja dzisiaj tez wyjatkowo czesto do wc chodzilam.Takie napady paniki przed porodem jak najbardziej mam!!!Juz pisalam ze jakbym znala dokladna date to bym zeswirowala z nerwow.Podejrzewam co czujesz.Mi moje imie zawsze sie podobalo,wlasnie dlatego ze malo spotykane.W szkole podstawowej bylam ja i jeszcze jedna Dagmara dwie klasy wyzej. W liceum bylam tylko ja:tak:, w pracy na 200 osob pojawila sie druga Dagmara po 5 latach dopiero!!
Dee- No i super ze wszelkie watpliwosci wyjasnione :tak:
U mnie pojawil sie bol, taki dziwny.
Jak wieszalam pranie to musialam usiasc, bo taki nacisk czulam na dole.Znowu.
A teraz leze i mala troszke broi, a na dole taki ucisk jest juz delikatniejszy i sporadyczny.
 
trzy razy już restartowałam kompa, poszło wszystko co napisałam :wściekła/y: Dlatego w skrócie bez opisów - wołami mnie nie zaciągnie nikt, żeby rano wstała i Mojemu zrobiła kanapki. Na początku mu to zaznaczyłam i słowa dotrzymywałam skutecznie. Bo skoro on mi nigdy nie zrobi, nie wstanie wcześniej te 20 minut, to dlaczego tylko ja mam wstawac wcześniej...? Poza tym jestem zla na niego dziś szczególnie. Miał mi wybrac nowy komputer. Miało to byc przed Sylwestrem już dobrane i kupione. On chyba myślał, że zmienilam zdanie. A cholera, no obrazi mi się jak dobiorę sobie coś sama, będzie wytykał, że to nie tak, że tamto... Ech, a dziś ten komp 5 minut otwieral mi stronę banku. Juz mu powiedziałam, jak usłyszał, że przeklinam pod nosem, że nie inwestuję ni grama czasu ani pieniędzy w ten aktualny komputer. Nie wiem :zawstydzona/y: ale lubię mieć porządny sprzęt w domu :zawstydzona/y: a teraz to forum otwiera mi się dłuuugo i inne rzeczy też. Dla mnie to za długo :zawstydzona/y: ale to kwestia uzależnienia :zawstydzona/y: kurde, jak restartowałam kompa, to ze zlości czy z żalu prawie się popłakałam :baffled: a w sumie przecież to tylko komputer...
 
Siwa ja nie pracuję, jedynie dorabiam, mąż ma teraz na L4 też "pensję" z zusu, ale ja po pierwszym porodzie i przejściach w szpitalu wojewódzkim stwierdziłam że już nigdy więcej dziecka nie będę mieć, a teraz kiedy jednak się zdecydowałam i się udało, to zrobię wszystko, żeby mieć drugie cc i to najlepiej nie w tym szpitalu a w Eskulapie właśnie. Bo szpitala i lekarzy tam pracujących po prostu się boję.. I wszyscy w mojej rodzinie to świetnie rozumieją i też mnie do takiego rozwiązania namwawiają, bo tak właściwie to już nam przez te 5 lat od urodzenia synka odpuścili i nawet w życzeniach nie wspominali o drugim dziecku ;)

W Eskulapie za tą wizytę płaci się 490 zł, a za poród już nic. Potem dostaje się skierowania na badania dziecka i robi się je na nfz.


Dagrab no lubię, ale czasem też bym chciała, żeby to mąż mi coś do jedzenia zrobił i podał ;) A on zawsze mówi, że ja zrobię lepsze, no i jeszcze synek go popiera i mówi że ja gotuję najlepsze jedzonko :) No i co ja mam z nimi zrobić? :-D
 
Ostatnia edycja:
Mitra tu nie chodzi o tel,że mnie na niego nie stać bo zadzwonić mogę bo jeszcze tyle to mam i nie bądź ukąśliwa bo to nie grzeczne .Wy nie rozumiecie czegoś jak mówię że mnie nie stać to mnie nie stać.Za dzwonie tam narobie sobie nadzieji i co potem wyrwe sobie włosy z głowy żeby zapłacić za jakąś wizyte 490zł nie mam tyle i już dajcie mi spokuj:-( bo jak w państwowym szpitalu to co już jestem gorsza w nosie mam takie rady,dobra odsapne bo się może nie potrzebnie nakreciłam hormony coś szaleją SOOOOORRRRRRYYYYYY.
 
Ale Siwa nie krzycz tak :-p Ja nie mówię, że jesteś gorsza, tylko opisałam moją sytuację i napisałam ile kosztuje wizyta, bo nie wiem czy wiesz.

Wiesz, ja już nawet i chciałam rodzić w wojewódzkim bo tam mają patologię noworodka w razie czego i do lekarza w nim pracującego chodzę, ale kiedy go spytałam o możliwość cc, to stwierdził ze ma jeszcze dużo czasu na szukanie wskazań. A ja nie mam zamiaru czekać, aż zacznę rodzić i zastanawiać się jak to będzie. Dlatego wybrała Eskulapa. A jak będzie, to się po mojej wizycie we wtorek okaże ;-)
 
Ostatnia edycja:
sylcia007- Nataniel... Super... Fanka Sagi...?? :-D
Pluszacze- Widzę, że z Ciebie Lublinianka z krwi i kości :-D od razu do awantury hehehe :-D buziaki
betibeti- hmm... To może suprise będzie?? :biggrin2: Mi lekarz prowadzący i w szpitalu raz i drugi od razu mówili coś w stylu: o proszę jaki dorodny chłop :-D eh.. taka dumna jestem :-D
Digitalis- Kurde bele, a nie możesz iść do lekarza po jakąś kopię, czy cuś??
kitek81- kurde współczuję... Wiadomo, że każdy chce dobrze, ale ja bym chyba oszalała od takiego nacisku:eek: u mnie od początku był Sebastian albo Lilianka i bez dyskusji :biggrin2:
Munie- Nie zrozum mnie źle, ale nie chciałabyś może odpocząć trochę od tego dobrobytu?? :-D Też bym zjadła coś dobrego, podeślij męża haha bo mój były były wprawdzie złoty chłopak, ale ugotować to on potrafi wodę na herbatę tylko :-D
Antila- Oj Zuziek to jest wysyp teraz niesamoity... Sama kiedyś chciałam mieć Zuzię... Od dzieciństwa praktycznie... No ale kurde wszystko może się przejeść :-(

Weronika Mudant- jestem, jestem :biggrin2::**
siwa79- :*** nie unoś się tak Niunia, nikt nie chciał przecież być złośliwy, tylko dobrze doradzić :-) ale fakt, te hormony dają popalić

A ja kurde bele Dziewczęta nie wiem, co się dzieje :-) taaaaaki leeeeń.... Śpię po 13godz i chodzę nieprzytomna!!! Juniorek mój Kochany chyba ma też to po mamusi, bo nocki przesypiamy razem, budzi się tylko jak wstaję do wc i go potelepie troszkę hehe. Wtedy się przeciągnie coś, trochę poprzekręca i śpi dalej :-D Słodkości... Koleżanka z Anglii wczoraj przyleciała i dostałam taki superaśny komplecik dla Sebusia z Kubusia Puchatka :-) bodziaki, spodenki z Kubusiem na dupci i czapeczkę z uszkami :-D Już się nie mogę doczekać, jak go wsadzę w te śliczności :**
 
Edyta_ może i krzycze nie potrzebnie sorrki wogule mnie przerażają te szpitale jak czytam na forach wojewódzki też narzekają o Żywieckim już nie wspomnę też się nasłuchałam wiec nie wiem gdzie urodzę może w ostatniej chwili zdecyduje nie wiem.
 
reklama
Mitra tu nie chodzi o tel,że mnie na niego nie stać bo zadzwonić mogę bo jeszcze tyle to mam i nie bądź ukąśliwa bo to nie grzeczne .Wy nie rozumiecie czegoś jak mówię że mnie nie stać to mnie nie stać.Za dzwonie tam narobie sobie nadzieji i co potem wyrwe sobie włosy z głowy żeby zapłacić za jakąś wizyte 490zł nie mam tyle i już dajcie mi spokuj:-( bo jak w państwowym szpitalu to co już jestem gorsza w nosie mam takie rady,dobra odsapne bo się może nie potrzebnie nakreciłam hormony coś szaleją SOOOOORRRRRRYYYYYY.
Siwa, a gdzie ty widzisz kąsliwośc..rany...???

myślę ze i aj i Edyta życzymy ci jak najlepiej i chcemy żebyś rodziła w możliwie najlepszych warunkach, i namawiamy żebyś choćby zasięgnęła informacji. Czesio tracimy cos ze zwykłego strachu czy braku zdecydowania. A potem żalujemy!
 
Do góry