reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witam dziewczynki porannie

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i pomysły. Macie rację u nas na forum to jak w supermarkecie. Dolegliwości tyle że na pewno coś znajdę :-) Nie mam wyboru będę ściemniać. Ja cieszę się niesamowicie że ciążę przechodzę bez komplikacji i wiem że nie każda tak ma, a by chciała. Ale miałam nadzieję chociaż na ten ostatni miesiąc, że wszystko dogram z pokoikiem z praniem. No ale cóż muszę sobie teraz jakoś radzić. Digitalis,galwaygirl, dagrab :-):-):-) dzięki

My na Wigilię wybieramy sie do znajomych. I chyba wezmę ze sobą tylko pierogi bo to jest szwedzko-czeska rodzina, więc do polskich świąt będzie trochę brakowało. Niedziele spedzimy u nas, ale wzbralam potrawy szybkie i latwe w pryzgotowaniu wiec za duzo przygotowan nie bede miala. Nie mam pomyslu na ciacho tylko takie zeby szybko i pyszynie bylo.
Jutro pryed praca wzbiore sie na zakupki i zrobie pierogi. A reszta powoli do soboty :-)
 
reklama
A ja dzisiaj wychodze:) ale mam całą artylerię leków i leze w lozku do końca.u mnie z wigilia na szczęście nie ma problemu.mój mąż sprzata domek a moja rodzinka przywiezie wszystko do nas.będzie krótko ale smacznie.teraz dzidzia jest najwazniejsza.
 
munie:)cudnie..najlepiej leżeć w domku..pilocik..ciepełko..laptop/smakołyki muzyka..teraz kolędy mazowsza polecam...jakiś familijny film....
 
Witam Dziewczynki
Poniedziałek zaczął się smutno.Telefon z rana że mojego m zmarła pra babcia 90lat.Kawała życia przeżyła.:-(
Munie Super ze dziś wychodzisz nie mam to jak w domu.Oszczędzaj się kochana.
Blizniak 3mam kciuki żeby udało ci się dostać zwolnienie.
Już po kawce zabieram się za porządki w szafkach.
Miłego dnia:-)
 
witam po weekendzie

sonka super ze juz w domu! a tesciowa wrr... az mi sie nie chce nic na ten temat pisac! Niech twoj m przejmie obowiazki a Ty odpoczywaj!!

blizniak fajnie ze przechodzisz bez komplikacji ciaze ale sam ten stan juz jest meczacy i wydaje mi sie ze nalezy Ci sie odpoczynek juz no i na spokojnie moglabys przygotowac sie do przyjscia na swiat malenstwa!

Munie super ze wychodzisz! teraz tylko leniuchowanie Ci zostaje i kozystaj z tego ile wlezie :-D

Juz nie wiem co komu jeszcze miaalm odpisac :-)

u nas weekend pod znakiem gosci i bylo fajnie!

co do swiat to my wigilie do tesciow i do moich rodzicow i ptem jeden dzien u jednych i drugi u drugich wiec ja naprawde nie musze w kuchni siedziec :tak:



aaaa wiecie ze juz 3 dzieciaczki styczniowek juz sa na swiecie !!!
 
Witam poniedziałkowo. Wytrwałam dziś w pracy 3h i wróciłam do domu. Wysiedzieć nie mogłam takie mam dziwne bóle. Wydaje mi się, że to hemoroidy. Poleżę, jak mi nie przejdzie to pojadę na IP. Mały dziś szaleje na maksa, może gdzieś mnie tam uciska.
 
Witam z rana dziewczynki pisałam wczoraj późno ale chyba nikt posta nie czytał no to pisze dziś;-)

Blair-no to teraz wiesz co się będzie działo jak poród się zacznie;-)mój m strasznie panikował jak mi wody odeszły w trymiga chciał jechać do szpitala a ja tam wolałam zjeść sobie spokojnie śniadańko wziąść prysznic i dopiero mogłam jechać:-)Wody były nie mętne nic mnie nie bolało także dopiero godzinke po odejściu wód się zebrałam do auta,a jakie kazanie m mi prawił że położna na szkole rodzenia mówiła że jak wody odejdą to trzeba odrazu jechać itd:-)a wiedziałam że jak mnie nic nie bolało i nic złego się nie działó to mogłam sobie pozwolić na to żeby odrazu się na zrywać tym bardziej że do szpitala to jakieś 20 może 25 minut autem.Jednak przyjemnie wiedzie że m się tak troszczy i stara prawda?


Munie-no to super że wychodzisz:tak:w domku najlepiej teraz tylko wypoczywanie a będzie ok,dobrze że na ema możesz liczyć.


renatka-wyrazy współczucia dla ema i Ciebie:-(przykre to także jeszcze pogrzeb przed świętami Was czeka,ja po ostatnich 2mam dość.Tak jak piszesz prababcia przeżyła ładny kawał życia,moja w podobnym wieku zmarła.


Bliźniak-niestety chyba nie masz wyjścia zostaje tylko nasciemniać skoro u Was tak podchodzą do chorobowego ,kurcze przeraqżające że

chyba jutro skocze do lekarza bo niesmowicie mnie kaszel menczy już nie wiem co mam brać -zrobiłam sobie syrop z cebuli z cukrem i miodem,biore 2 razy dziennie kapsułke *spam* max grip te dla kobiet w ciaży i pije sporo ciepłej herbatki z miodem+płucze gardło robionym płynem z apteki,nie mam pojęcia co bym mogła jeszcze zrobić także lepiej jutro się przejde do mojego lek.ogólnego może coś zaradzi a niechciałabym na święta się rozłóżyć.Także dziś niestety przymusowe siedzenie w domku bo boje się wychodzić jak tak kaszle,gorzej z małą bo też dziś nie wyjdzie z domku.

Nic zmykam małą szykować do drzemki miłego dzionka laseczki.


 
woow już 3 dzieciaczków ze stycznia na świecie?? a właśnie wczoraj miałam tam zajrzeć i zapomniałam.:-) najważniejsze że zdrowe:-D

nie wiem co dziś na obiad.....nie mam weny
 
Blair i Munie dobrze, że już z Wami coraz lepiej:) niech mężowie usługują:) a to fakt, że gorzej panikują niż my hihih

ja to jak wieloryb jak się budzę, gdybym mogła to najlepiej żeby mnie ktoś sturlał z łóżka, ale na brzuch nie wolno, to by się przydał wyciąg jak w szpitalu, bo inaczej się nie podniosę hehe a jeszcze jak mały się tak ułoży, że nawet bokiem mi ciężko jak wstaję z leżącej pozycji, to mam wrażenie, że zaraz się posiusiam ;p

wracam do prasowania:)
 
reklama
Dziewczyny potrzymajcie dzisiaj kciuki i prześlijcie troszkę pozytywnych myśli dla Krisowej i jej Adasia kochanego bo mają dzisiaj ważną wizytę. Niech wie, że jesteśmy z nimi, a jak tyle cioć o nich myśli to musi być dobrze!
 
Do góry