reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ahhh jeszcze chwila i znów muszę ogarniać się do pracy.
Weekend bardzo ciężki. Prawie 300 klientów się przewinęło przez nasz salon... może jutro się wyśpię.
Dziś rano też miałam ciężko - pani kierownik pielęgniarek w mojej przychodni wyskoczyła do mnie z ryjem ... ale chwilowo nie mam siły o tym pisać. Idę jeszcze chwilkę odpocząć przed pracą.
 
reklama
Krisowa oczywiście że wszystkie o Tobie myślimy i dopingujemy. Wczoraj na kolacji wspomniałam Mężowi że się martwisz że Adaś malutki to on "a pisałaś jej, że nasza koleżanka 2 tyg. przed terminem i mała się urodziła niecałe 2 kg?" No więc jeszcze jeszcze raz to piszę, a "mała" to teraz jedna z większych w klasie, ma już 6,5 roku i wczoraj się chwaliła dyplomem z matematyki, jakim ją w klasie wyróżnili :-)
MamaNiki syrop to dobra sprawa, ale miód może troche podrażniać gardło, chociaż nie zawsze bo jak ja chorowałam to mi nic się nie działo, tylko zauważyłam, że jak na wieczór wypiłam syropu to się krztusiłam, tyle miałam wydzieliny i na necie gdzieś czytałam, by pić go w ciągu dnia a nie na wieczór, może właśnie działa wykrztuśnie. No a płukanie gardła to najlepiej nastaw sobie budzik i co pół godziny wodą z sodą lub wodą z solą i sodą. Obrzydliwe ale na prawdę pomaga. No i mnie ratowała kanapka z masłem i czosnkiem, jak mi wypalił ząbek gardło to na jakiś czas zapominałam o kaszlu zapominałam
Digitalis co do planów, to my jak planowaliśmy wesele to staraliśmy się, by dopasować się do większości i pod względem cen biletów lotniczych jak i urlopu, żeby dzieciaki wakacje miały, itp. To najbliższa rodzina a ślub się bierze raz w życiu (teoretycznie) więc mogliby pomyśleć nie tylko o sobie (jest też tu jeszcze jego siostra, która też nie poleci na 3 dni, bo przy 3 dzieci trochę ciężko i z kasą i z czasem, a na wakacje zawsze jest w PL z całą rodziną i też się zdziwiła, że jest wykluczona z takiej imprezy). Jeszcze żeby ciąża była powodem przyspieszonego ślubu to byśmy się tu wszyscy ucieszyli, ale brak więc mocno nas to zabolało. On pół roku temu był świadkiem u nas na ślubie, ma być chrzestnym naszego syna i pokazał jak bardzo my jesteśmy ważni dla niego...
 
Krisóweczko trzymamy za Waszą dwójkę kciuki mocno:) wszystko będzie dobrze zobaczysz, Adaś podrośnie i będziecie obydwoje zdrowi i szczęśliwi:*
 
galwy girl-dzięki kochana najpierw zrobiłam ten syrop tylko z cukrem a jakoś potem dodałam miód no zobaczymy czy będą jakieś efekty,a ten specyfik do płukania to mam przepisany od lekarza jak byliśmy z małą ostatnio u laryngologa to i ja się zbadałam i mówiłam że mam problemyz gardłem,także mam tym płukac 2 łyżeczki na pół szklanki wody.Jednak wrazie czego zarejestrowaqłam się na jutro na 7.30 do lekarza może on coś doradzi bo kaszel mocn o menczy.


Daissy-fajnie że dałaś znać bo niewiedziałąm że to dziś Krisoa ma tą wizyte u lek.


Krisova-kciuki naturalnie zaciśnięte napewno będzie wszystko ok po Waszej myśli!!!!


Dee-no niezła ilość klientów:szok:to szefostwo ma ładne teraz utargi przed świętami.Już kiedyś miałam pytać ale wnioskuje z postu że pracujesz w dużym renomowanym salonie co ?i pewnie kilka fryzjerek na zmiany ?ech jak ja bym sobie wróciła do pracy,pomarzyć można.Teraz przed swiętami ciągle takie moje stałe klientki wydzwaniają bo chcą włoski w domku robić a ja już na siłach się nie czuje pozatym teraz jeszcze ten kaszel ,no ale mi żal bo zawsze dłubanko przy włoskach no i troszke grosza do kieszonki wpada jednak musze już odmawiać bo nie jestem w stanie robić włosków.


Pluszaczek-kochana a Ty gdzie się podziewasz???dawno Cię nie było!!!!

mama2006-hop hop gdzie jesteś???jak tam samopoczucie???jak tam Kubuś mam nadzieje że zdrowy?ja naszą panne trzymam w domku bo w przedszkolu panuje ospa i mało tego wirusówka a lekarz mi powiedział że jakby mała miała ospe to teraz dla Wiktorka niebezpieczne więc lepiej jak jest w domu i nic nie łapie a i tak jest jeszcze na lekach.Już wogóle nie kaszlała a od wczoraj kaszle kto wie czy nie odemnie ten kaszel.zastanawiam sie czy takiej małej moge dać też troszke syropku z cebuli ale chyba tak nie powinno jej zaszkodzić.Nadal bierze syrop Pecto Dril Pulmicort do inhalacji oraz Zyrtec na noc.
 
Ostatnia edycja:
galwaygirl to co innego, bo to ewidentnie pokazuje że maja Was w nosie. Jakoś nie dotarło do mnie że to o ślub chodzi. Tak czy siak niemiło w takim razie, ale może im zależało żeby mniej ludzi było chociaż to tymbardziej przykro... nie przejmuj się, szkoda nerwów.
 
Krisowa ściskam kciuki żeby wszystko było dobrze z Adasiem:tak::tak: i czekamy na wieści po wizycie :-).

Munie super że wychodzisz, teraz nic tylko się relaksować i czekać na święta :tak::tak:

Renatka przykro mi z powodu prababci :-(.

Mama Niki dużo zdrówka ! Mnie też coś brało w zeszłym tygodniu,ale kanapki z czosnkiem i herbata z sokiem rozpędziły choróbsko w przedbiegach. Mam nadzieję że Tobie też szybko przejdzie :tak:.

A ja już po badaniach, po prasowaniu, pranie się pierzę, zupa gotuje, syn się bawi klockami, żyć nie umierać ;-). Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Do góry