reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Myszka , starsznie mi przykro :( Trzymaj sie jakoś, ma nadzieję ze masz w domu wsparcie, będzie ci teraz potrzebne.


A ja wyjęłam ciuchy po Poli, wywaliłam podniszczone, odrzuciłam dziewczęce , no i musze sporo dokupić , a myślałam ze mnie to minie. Juz bylam na alle drogo po skarpetki i bodziaki na 56 .. Tym razem stawiam na biel i kupiłam Gerbera, trudno dostać Organic Cotton .
No i wozek musze wyprać. Chyba już czas.
 
reklama
magnoli ta paczka była wysyłana do Polski, a teraz mama kurierem przyśle mi do Szwecji bo jeszcze zrobiła mi przedświąteczną paczkę. Ale możesz zapytać czy wysyłają za granicę. Mi sie opłcało kupić w Polsce bo u mnie wszystko jest na podwójnej cenie jak nie lepiej :-)Anek - trzymam kciuki, czekam na wiadomości od ciebieKrisowa - jak najlepszej opieki i żeby synuś za bardzo się nie pośpieszył, trzymaj sie kochana i pamiętaj że my wszystkie jesteśmy myślami z TobąMyszka - strasznie mi przykro, nie mogę uwierzyć w to co się stało :-(
 
Ostatnia edycja:
A mi dziś przyszły darmowe próbki z johnsona.Myślałam że już mi nie przyślą bo dosyć dawno zamawiałam a tu dziś taka niespodzianka.I takie bardzo praktyczne bo w tubkach i buteleczkach a nie jak inne w małych saszetkach.
A wczoraj na szkole rodzenia było super.Pierwsze spotkanie z psychologiem i było bardzo ciekawie nawet mój m się nie nudził.I dostaliśmy dwa prezenciki z próbkami na mikołajki.Bardzo się ucieszyłam:) A jutro kolejne spotkanie i już się doczekać nie mogę.
 
Mama2006 nic nie pisałam bo jak wróciłam to byłam padnięta,a później takie wiadomości smutne:-(
U lekarza wszystko dobrze,wyniki mam bardzo dobre,mały warzy 1600gr na święta będzie warzył 2kg:-)
Mam brać sobie magnez i żuravit ale tak to wszystko ok.Dziś chyba wybiorę się do kościółka i pomodlę się o nasze pociechy żeby wszystko było dobrze żebyśmy doczekały do naszego LUTEGO:-)
Kupiłam komodę dla małego więc zaczyna powoli prać ubranka i segregować.
Pewnie słyszałyście,że od 1stycznia zwiększa się vat na ubranka dla dzieci z 8% do 23%:wściekła/y:
 
dziewczyny co się dzieje.....takie smutne wieści:-(

Myszka tak strasznie Ci współczuję:-( trzymaj się jakoś.Przytulam Cię najmocniej na świecie

Krisowa kochana Ty się nie wygłupiaj tylko wracaj szybko do zdrowia i do nas. Ciebie też przytulam:*

Anek daj znać co tam, nie rozkręcaj się jeszcze z tymi skurczami, bejbik niech jeszcze trochę posiedzi w brzuszku:tak: nie denerwuj się, będzie dobrze, musi

Geniusia nie denerwuj się, dobrze że chociaż mama jest taka jaka powinna, choć wiem jakie to przykre gdy tata nie jest w porządku.....to boli niezależnie od wieku

też mnie wczoraj skurcze łapały ale na szczęście bezbolesne, troche się wystraszyłam...równo co 5 minut brzuch twardy jak kamień, już m chciał mnie do szpitala brać ale przeszło....nie powiem bo strachu się najadłam
 
Ja wlasnie wrocilam z banku i powiem wam ze ledwo siedze

jest mi tak slabo i niedobrze ze ledwo lapka trzymama i cos pisze! ide sie polozyc moze bedzie lepiej! Moze to z cicsnieeniem dzis cos nie tak!
 
Mitra a jak będziesz prać wózek?? nie bardzo wiem jak się za to zabrać, na razie nie ma problemu bo póki co u teściów na strychu stoi ale i tak mnie to czeka....

renatka zdaje się że podwyższony VAT będzie dotyczył nie tylko ubranek ale większości artykułów dla dzieci, więc lepiej co mozna kupić jeszcze w tym roku.

Flower
odpocznij trochę to na pewno przejdzie, mnie też co jakis czas takie "słabości" biorą, a po dzisiejszym smarkaniu (cały czas walczę z żółym obrzydliwym katarem) jeszcze mnie rwie w kroczu, aż się zastanawiałam czy iśc na szkołę rodzenia bo dzis ćwiczenia będą.
 
digitalis- ja w swoim wozku mam cala wysciolke z gondoli sciagana, jeszcze sie suszy,bo wczoraj wlasnie wypralam:-) ja tez jeszcze mam taki katar,ale na szczescie nie jest tak bardzo uporczywy.Idz na ta szkole najwyzej nie bedziesz wykonywala wszystkich cwiczen.
 
Digitalis u mnie pranie jest banalnie proste , bo tekstylia się po prostu ściąga lub rozpina na stelażu, a jak ktoś chce może se dokupywać w rożnych kolorach, ale ja nie chce ;)
 
reklama
Do góry