reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Witajecie:-)
Mama, Digitalis ja też dzisiaj chciałam zostawić Anię w domku, ale mają święto pluszowego misia więc poszła;-)
Też okropnie nie chce mi się rano wstawać, a śniadanko mają o 8 30 więc wypada być.Dobrze,że blisko mamy.
Mama jakie zebrania macie w przedszkolu?
Widzę, że zabieracie się już za kupowanie prezentów ja też już muszę się powoli rozglądać. u nas grudzień pełen wydatków bo urodzinki Ani, imieniny teściowej, mikołaj i gwiazdka
 
reklama
i mnie się dziś nic nie chce ;p
ja czekam na święta bo uwielbiam pierogi i rybę po grecku:D i barszcz z grzybami:D sobie pojemy laski ;p

buszowałam po allegro za okazjami dla maluszka, ale dosyć tego kompa ;) idę powiesić pranie :/ samo się nie weźmie ;p
 
hej
chwilkę mnie nie było, a tu tyle naprodukowane, a musiałam wyjść po karme dla świnki, no i przy okazji kupiłam sobie pierogi z truskawkami i twarogiem, a coooo też będziemy sobie dogadzać;-)
na 14:50 do gina, dobrze że z pracy dziś do mnie zadzwonili pytać się kiedy mi zaplanować urlop na przyszły rok, to od razu ich poinformowałam, ze nie przyjadę przywieźć im zwolnienia tylko prześlę faxem i poleconym, chociaż dnia nie stracę na kursowanie:-p
za to jutro śmignę do szmateksu:-)
idę na Magdę M, bo już się zaczęła
pa
 
Dzien dobry :)
Dzis znowu udalo mi sie przespac prawie cala noc, wstawalam tylko raz :D

Ostatnio odzywam sie sporadycznie bo znowu mamy problem z laptopem.
Juz 2 razy dawalismy go na grawancje i za drugim razem powiedzieli, ze tylko system trzeba wymienic. Wiec poprosilismy naszego znajomego informatyka o to ale jak on zabral sie za to, to okazalo sie, ze caly komputer jest popsuty i wcale go nie naprawili.
Wiec czeka nas dzis wycieczka do Wolomina bezposrednio do serwisu bo przez saturna juz sobie darujemy.

Mialam wczoraj smieszna sytuacje w autobusie, siedze sobie jak zawsze rozpieta bo goraco mi i Mala bardzo mozno kopala i nagle chlopiec moze 5 letni ktory siedzial z mama na przeciwko mowi do mamy "mamo a tej Pani sie rusza brzuch" :D

Ja juz czekam z utesknieniem na grudzien bo wiekszosc zakupow wlasnie na grudzien zaplanowana mamy, wiec juz sie doczekac nie moge :D
 
witam dziewczyny:)ja dziś mam leniwy dzionek i niewiele planuję robić:) aha mam pytanko czy juz kupujecie takie rzeczy jak łóżeczko czy wózek dla maluszka? pytam bo mój mąż wariat juz kupił łóżeczko i własnie na nie czekamy i w3czoraj cos mi o wózku wspominał bo mamy już upatrzony w internecie i tez już chce kupić a ja się waham czy nie za wcześnie:/ co myslicie?
 
krewetka- u mnie wozek od okolo miesiaca u malej w pokoju stoi:) wolalam kupic jeszcze w tym roku, a akurat mamuska pieniazki dala:)wiem ze tez kilka dziewczyn wozki juz ma i lozeczka tak samo:) wiec twoj m nie taki wariat
 
no to super:) bo już myslałam że tylko jemu tak odbija;) nie żebym tez nie chciała kupić ale moi rodzice starej daty zrzędzą że kupuje się krótko przed porodem a nie 2 lub 3 miesiące przed ale to nasza decyzja i już:) dzięki za odp dagrab
 
krewetka82 kupuj teraz i nic sie rodzicami nie przejmuj. Wiadomo że wszystko może się wydarzyć przez te 2-3 miesiące ale trzeba być dobrej myśli, a im bliżej porodu tym mniej siły będziesz miała żeby latać po sklepach. Niby teraz wiele rzeczy można kupić nie wychodząc z domu ale lepiej mieć wcześniej a nie sie potem denerwować że czegoś nie masz na wypadek gdyby maluszek zdecydował się wyjść przed terminem.
 
reklama
Ja też już nie mogę doczekać się grudnia, a ogólnie to świąt. Uwielbiam sałatkę jarzynową, bigos, pierogi z kapustą i do tego barszczyk czerwony. Inne potrawy mogą dla mnie nie istnieć :) mniam ale bym zjadła coś już teraz hehe.

Ja w tym roku też jadę do mamy na Wigilię jak co roku. Tym razem raczej nic nie będę robiła, ponieważ wałówkę pewnie dostanę od mamusi ;) Do teściowej pewnie nie pójdziemy - bo Nas nie zaprasza... ona nigdy świąt nie robi. Więc po co mamy się wpraszać...

Anitla
- dokładnej tematyki nie znam zebrania. Mamy przyjść z dziećmi (więc pewnie coś będziemy z Nimi robić np. coś na święta) rodzice robią czasem bąbki itp. a potem sprzedajemy to przed świętami. Pewnie też o to chodzi ;)

Dee
- to trzymam kciuki aby udało Ci się dostać do tego szpitala (wtedy kiedy będzie potrzeba)

Idę skończyć sprzątać w gablocie (ze szkłem) już na święta będę miała z głowy ;) jeszcze trzeba szafki po myć, drzwi itp. Ale to już mężowi zostawię hehe
 
Do góry