reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dzieki dziewczyny! ja tez mam nadzieje ze dzis moj malec ma dzien leniuszka! kilka razy go poczulam niedawno alle chyba musial w nocy jakos fiknac ze slabo go czuje!

ooo darmowe probki to ja lece zobzaczyc co gdzie :tak:
 
reklama
Vanilia dobrze żeś przypomniałaś żeby zamówić pościel, a w zasadzie poszewki. Jeden komplet mam, ale uważam że drugi sie przyda na zmianę, no i rożek przy okazji. Na razie sie wstrzymywałam bo remont itd ale prędzej czy później będzie trzeba. Juz teraz walczę ze sobą żeby nie złozyć łóżeczka i wszystkiego nie pościelić (dzis materacyk przyszedł), ale wiem że tylko sie kurzyć będzie. W ostateczności to nawet mąż może pościelić jak będę w szpitalu, chociaz nie bardzo w to wierzę:D

mama2006 okna to są dobre na wywoływanie porodu, więc zostaw to sobie na luty;) ja pewno dopiero na wielkanoc się za to wezmę chociaż też już brudne jak nieszczeście, ale cóż zrobić.

sonka Tantum Verde jest bardzo dobre do uśmierzania bólu gardła, ale w ogóle nie leczy, więc pytanie czy jest sens to brać.

Isia no nareszcie wolne - już myslałam że do końca będziesz tak zasuwać:D a swoją drogą masz jakieś specjalne sposoby sprzątania u alergików? Mam konkretnie na mysli alergię na kurz. Młody jest uczulony, a moim zdaniem praktycznie niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie roztoczy, ale może znasz jakies sztuczki ułatwiające życie?

Wczoraj się załamałam bo wyczytałam że nawilżacz powietrza wcale taki dobry nie jest. Tzn zwiększa wilgotnośc przez co lepiej sie oddycha, ale w tej podwyższonej wilgotności i temperaturze (ogrzewanie centralne) dużo lepiej rozmnażają sie roztocza i bądź tu człowieku mądry! Ponoć są "oczyszczacze" powietrza ale ona i tak wszystkich roztoczy nie usuną, bardziej bakterie i wirusy....

Flower może spróbuj dzidzię jakimiś słodkościami obudzić:) mały zastrzyk glukozy w postaci czegoś słodkiego i maleństwo będzie brykac - u mnie działa:)

byłam dzis na wizycie, dostałam kolejne zwolnienie, wyniki raczej w porządku (prócz hemoglobiny), nawet serduszka posłuchałam, ale najprzyjemniejsze jest to że za niecały miesiąc na USG idę. Juz się doczekac nie mogę:) Zmykam poczytac trochę opinii bo mi ginka kazała Biofer łykać, a ja wciąż się wacham...
 
Czesc dziewczyny :)

Czytam o Waszych niepokojach, ze maluch mniej aktywny sama tez sie denerwowalam tym az polecialam do lekarza w poniedzialek, sprawdzil i wszystko ok. Powiedzial, ze czasem jest tak iz maluch jest mniej aktywny, a czasem to my nie czujemy. No i zapytal, czy ja tez tak latam skacze 24h na dobe?
Nie powiem ulzylo mi, teraz wiecej burczy mi w brzuchu niz kopniaki jak przed tygodniem, ale skoro powiedzial ze wszystko ok, to widocznie taki etap mamy;-).

Milego dnia dla wszystkich mamusi :)))
 
Witajcie,

Ja tez mialam podobna sytuacje kilka dni temu i na 2gi dzien jak ledwo czulam malutka pojechalismy do szpitala. Po niedawnych przezyciach mam taki uraz ze wole chuchac na zimne. Okazalo sie ze wszystko jest ok, malutka po prostu przekrecila sie tak ze nozki i raczki mala w strone mojego kregoslupa dlatego nie czulam tego. Podlaczyli mnie jeszcze na troche do KTG ktore tez pokazalo ze wszystko jest w porzadku. Lepiej pojechac do szpitala i sprawdzic niz sie niepotrzebnie stresowac.

Digitalis - ja biore Biofer od 2 miesiecy i wszystko jest ok. Biofer trzeba brac wraz z wit.C. Dlaczego masz obawy o ten lek?

Zycze Wam milego dzionka :-)
 
hej kochane, znów mam milion postów do nadrobienia :-D
byliśmy wczoraj w szkole rodzenia, REWELACJA!! Spotkanie trwało 3h, ale dało radę wytrzymać, choć powiem szczerze, że jak weszliśmy i zobaczyłam napis BLOK PORODOWY to nogi mi zmiękły :baffled: zobaczymy co będzie jutro na następnych zajęciach :-) idę nadrabiać :p
 
hej kochane, znów mam milion postów do nadrobienia :-D
byliśmy wczoraj w szkole rodzenia, REWELACJA!! Spotkanie trwało 3h, ale dało radę wytrzymać, choć powiem szczerze, że jak weszliśmy i zobaczyłam napis BLOK PORODOWY to nogi mi zmiękły :baffled: zobaczymy co będzie jutro na następnych zajęciach :-) idę nadrabiać :p

Tak napis malo sympatycznie brzmi, ale jak przyjdzie czas bedziemy lecialy biegiem zeby juz bylo po wszystkim;-)
 
Witam:))
WROCILAM DO ZYWYCH :-D i nocke calaaaaaaaaaaaaa przespalam, ach jak cudownie :laugh2:
zostal lekki katar i kaszel sporadycznie ale przynajmniej brak oslabienia, wiec dzisiaj zabieram sie za zaleglosci!!! sprzatanie, pranie, zmywarke czas oproznic no i maz bedzie mial wkoncu obiada :tak:

My sie do szkoly nie wybieramy, mi to nic nie da ze stresu i tak wszystko zapomne, a po porodzie mam nadzieje ze siostra do mnie przyjedzie (o ile nie przerwie wychowawczego).Jak cos to bede miala was, doswiadczone mamusie :laugh2:
Zycze milego dzionka
 
Witam:))
WROCILAM DO ZYWYCH :-D i nocke calaaaaaaaaaaaaa przespalam, ach jak cudownie :laugh2:
zostal lekki katar i kaszel sporadycznie ale przynajmniej brak oslabienia, wiec dzisiaj zabieram sie za zaleglosci!!! sprzatanie, pranie, zmywarke czas oproznic no i maz bedzie mial wkoncu obiada :tak:

Zycze milego dzionka

Poczekaj jeszcze jeden dzien praca nie zajac nie ucieknie, nabierz sil.
Swietnie, ze jest o wiele lepiej :tak:
 
Magnoli obawy mam względem żelaza w tabletkach ogólnie a nie konkretnie co do Bioferu. Wiem że ponoć często po nich mdli, że się wątrobe zatruwa itd. Niektórzy doszukują się wpływu suplementacji żelaza na częstośc wystepowania próchnicy u dzieci ae w to juz nie bardzo wierzę. Jak dla mnie to zbierznośc zdarzeń. Tak czy siak jedną tabletke juz dził łyknęłam. Przemęczyłam się bez mleka na śniadanie (ponoć z nabiałem nie można), ale trzeba byc dzielnym.

Zaczynam rozglądać się za prezentami, bo czasu coraz mniej a mi jakos wygodniej przez net wszystko pozamawiać, dlatego czas nagli, bo im bliżej świąt tym kurierzy mają większe urwanie głowy a co za tym idzie większe opóźnienia.
 
reklama
Hejka

Mlody naprawde jakos dziwnie musi lezec bo czuje go ale tak o wiele slabiej niz ostatnio! Ale staram sie nie stresowac i mam nadzieje ze jeszcze chwila i bede mogla narzekac ze znow mnie skopal az boli :-D

Oj w7sieta i prezenty! Az na sama mysl mnie... Bardzo lubie je kupowac ale w tym roku z kasa mamy krucho wiec boje sie i mysle jak to zrobic zeby wszytskim cos kupic! :-(
 
Do góry