reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ja nie będę dodatkowo opłacała położnej, bo szkoda mi na to kasy. Znajoma jak rodziła, to jej mama codziennie coś przyniosła pielęgniarce typu kawa czy czekolada za opiekę przy porodzie i po i wtedy ta położna też, można powiedzieć, więcej czasu jej poświęcała
 
reklama
Widzisz :-) mój mąż mimo swoich gabarytów to nie jest skory do dawania giftów komuś obcemu (wstydzioch :-p) a rodziców nie mam więc troszkę mam pod górkę, ale może chociaż teść mi pomoże podziekować :-) a jak nie to sama pójdę. I nie chodzi o przekupstwo.
Zresztą, jak to mój mąż wczoraj stwierdził: " i tak długo tam leżeć nie będziesz, aby tylko pomogli Ci urodzić Nasze maleństwo" :-) więc jesteśmy zgodni :D


A tak w ogóle to niesamowicie się cieszę, że to już 15 tydzień :-) wszystko leci z takim pędem :)
 
Ostatnia edycja:
hahaha :-p patrzcie co znalazłam :-)

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

według tego cuda będę miała chłopca :-p
 
u mnie wyszło licząc skończone lata- to powinna być dziewczynka, a licząc rocznikowo to chłopiec, a jak się powinno liczyć wiek? w każdym razie będzie chłopiec

aaa doczytałam, że powinno się liczyć skończone lata, czyli u mnie się nie zgadza
 
Ostatnia edycja:
Munie 1500 za to żeby była cały czas przy mnie przy porodzie:)

Dzizas. niezle ceny podskoczyły:no: Ja placilam niecałe 2 tys za połozna , własny pokoj dla dziecia małża i mnie po porodzie przez 3 dni.. a z tego co pamietam sama opieka Ļólożnej to bylo 600 zł...2,5 roku temu ..
 
Hejka.Mi według tego kalkulatora wychodzi chłopiec he he i mam takie przeczucie pozyjemy zobaczymy;-) Ja i tak niemam zamiaru oplacac połoznej po pierwsze zwyczajnie mnie na to niestac a po drugie kiedy rodzilam córeczkę obok mnie rodziła dziewczyna z oplaconą połozną i opieka nad nią a mną wcale się nie rózniła ja byłam bardzo zadowolona z opieki urodziłam kolosika 3900 g bez nacinania krocza.Teraz to będzie mój 3 poród wiem czego moge się spodziewać i mam nadzieję że psychicznie zniosę go bardzo dobrze najgorzej było za pierwszym razem masakra jakaś.
 
reklama
He he a u mnie wg tego kalkulatora będzie dziewczynka, a wszyscy mówią że chłopiec. Ale niestety płci naszego szkraba jeszcze nie znam.Ciekawe czy się sprawdzi.
 
Do góry