reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Dziewczynki, jak to jest z tą położną? Bo ja chyba nic nie wiem :D Jeśli nie opłacę położnej to co wtedy?
:confused2:

Moze nie poświecić ci większej uwagi, zwłaszcza jesli będzie miała jeszcze inne rodzące pod opieką, dostaniesz położną dyżurną, a nie widom na kogo trafisz, moze być zajebiście , ale moze tez być okropnie.

Ja akurat bylam bardzo zadowolona ze sobie wzięłam swoją i ze zapłaciłam za osobny pokój po porodzie.Ale rozumiem ze czasem lepiej ta kasę odłozyć.
 
Dee_ a w którym szpitalu zamierzasz rodzić?? A z tą położną to też mam zagwostkę. Bo naprawdę szkoda mi 1500 zł na nią wolała bym w to miejsce dziecku coś kupić...
 
Ja cały czas myle o szkole rodzenia, super ze u Was sa organizowane za darmo!

No a poloznej to napewno brac nie bede, bo w tym szpitalu co mam nadzieje rodzic wszystkie polozne sa bardzo ok! I mam nadzieje ze jakos dam rade :)
 
to i tak bardzo dużo pieniędzy, ja raczej nie będę opłacać położnej, dla mnie to jest zwykła łapówka... sama nie wiem co o tym myśleć?
 
To zapraszam na rodzenie do Białegostoku :) Tu za 1500,- macie pełny poród (naturalny) w prywatnej klinice i kilka położnych plus kilku lekarzy do własnej dyspozycji :-D Dogadzają, mężowi kawkę do poczekalni przynoszą żyć nie umierać :-)
 
Płacenie położnej 1500 zł by była przy porodzie jest przesadą. Jeśli nadal będzie to nagminne to kobiety, które nie zapłacą a ich jest większość zawsze będą gorzej traktowane. Jaki jest więc sens prowadzenia akcji typu "Rodzić po ludzku".
Za te pieniądze mamy conajmniej roczny zapas pampersów dla naszych pociech.

A teraz z innej beczki: czy Wam też tak szybko rosną włosy? Nie nadążam z depilacją, tym bardziej że zaczynają mi rosnąć nawet w miejscach, których wcześniej depilować nie musiałam.
 
reklama
cyśka zamierzam rodzić na Żelaznej albo na Kasprzaka - wczoraj wpadłam na ten pomysł gdyż mieszkam ulicę od Szpitala Wolskiego więc nie dość, że jest blisko, mam większe szanse dostać się tu niż na Żelazną i byłam teraz w jednym z oddziałów na operacji i zauroczyłam się czystością, spokojem i opiekuńczością. I dowiedziałam się, że tam zzo jest za free (to też duży plus dla mnie).
Jeśli miałabym wydać na położną to z wielkim bólem serca, bo niestety do majętnych nie należę, a każdy grosz się liczy. Wolę zainwestować w rzeczy dla dzieciątka. W końcu po coś są tam położne i lekarze. A ja nigdy nie lubiłam jak ktoś za bardzo nade mną skakał.
Przemyślę to, jeszcze mam czas.

Włosy w ciąży rosną o wiele szybciej - to przez hormony. Ja się akurat cieszę - bo mam krótkie włosy i chcę znów zapuścić do avatarkowych :D więc jeszcze 5 miesięcy i będzie cudnie, bo już mam prawie do ramion :D
Oszem razem z tymi na głowie ruszyły się te na nogach i w innych miejscach, ale na szczęście korzystam z depilatora i wosku więc na dłużej pozbywam się paskudztw :D
 
Do góry