reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Lady - trzymam kciuki aby tym razem się udało !!! Abyś donosiła ciążę i urodziła śliczną zdrową dzidzię ;)

Co do witaminek - ja na razie nie biorę żadnych, ale to pewnie dlatego mi nie przepisała ponieważ mamy lato. Jem owoce, więc tam są witaminki. Ja łykam codziennie jedną tabletkę kwasu foliowego i mam zamiar łykać nadal - do póki nie będę brała witaminek w postaci tabletek (tam też jest kwas foli.).

No i w końcu zjedliśmy hehe hot-dogi <mniam>, a gołąbki zjemy sobie jutro. Dzisiaj o dziwo w dzień nie spałam, więc może ta senność mi już mija.

Agatulka - ja tak samo byłam zła, na przyjaciółkę oddałam jej sporo ciuszków dla jej synka. A jak chciałam aby mi oddała to powiedziała, że nie ma... no ale cóż. Ciuszki nowe wystarczy kupić do szpitala. A resztę za mniejszą kaskę można od kogoś odkupić.

Ja muszę sobie kupić spodnie ciążowe, mam gdzieś jedną parę - ale nie pamiętam gdzie je wcisnęłam. Tylko tak myślę, że kupowanie przez allegro to chyba jest złym pomysłem... hmm no ale zobaczę ;) Kiecki na wesele udało mi się kupić w sam raz - więc może ze spodniami będzie tak samo :D
 
reklama
hejka
pamiętacie mnie jeszcze??!!
chyba nie nadrobię zaległości, ale nie mam czasu, nawet jak mam wolne w pracy, to qpa do zrobienia rzeczy w domu, cały czas coś robię, martwię się, że latam na za dużych obrotach, do tego to moje choróbsko i osłabienie, przez to śniło mi się, ze poroniłam:-( na szczęście to tylko sen i mam nadzieję, ze nie proroczy:no:
mąż już po zabiegu przepukliny, ale jak byłam brać na niego opiekę na 3 dni w przyszłym tyg, to zastanowił nas wpis w klatce piersiowej i już nas babka nastraszyła, ze może będzie potrzeba to zdiagnozować! we wtorek idę ze zdjęciem na konsultacje, trzymajcie kciuki, żeby nie było to nic poważnego!
a zaległości muszę nadrobić, bo jestem ciekawa co u Was, mam nadzieję, ze u wszystkich ok!! :tak:

Oczywiście, że pamiętamy :)) Mam nadzieję, że Ty szybko wyleczysz choróbsko a z mężem będzie OK. Że to tylko strachy na lachy.
A co do pracy w domu... lepszy bałagan w domku niż przepracowana mamusia w ciąży - więc się oszczędzaj !! jak tylko możesz...
 
Kitek - fajnie, że się odezwałaś. Dużo zdrówka dla Ciebie i dla męża. Będę trzymała kciuki za konsultacje, aby nic nowego nie wykryli.

A jak się czujesz? masz jakieś objawy?

Co do snu, to też taki miałam, więc nie tylko u Ciebie się takie śnią... ja to teraz przeżywam wizytę hehe więc co noc mi się śni ;)
 
kitek witaj.. nie czytaj wstecz, wszystko jest ok! i tak wszystkie mamy myśleć!

A ja ciążowe rzeczy mam w piwnicy w zamykanym plastikowym pojemniku.. zresztą ja wszystko wiem gdzie co mam.. moja piwnica ma fajne regały a na nich pojemniki tematycznie urządzone.. sama wszystko zrobiłam parę miesięcy temu, regały aluminiowe skręcane z OBI, pojemniki plastikowe przezroczyste.

A właśnie siedzę i IV sezon "gotowe na wszystko" oglądam.. mam wszystkie 6 na płytach a 7 leci w TV. :)
 
Hej hej ;-);-)
Jak tam samopoczucie moje kochane przyszle mamuski ???!!!;-);-);-);-):-)
Ja czuje sie bardzo dobrze oprocz tego ze czasem zaklucje podbrzuszek i zrobi sie wybrzuszony:-D noi piersi mam duuuze:cool2::szok::-)
A tak po za tym bez zmian ...jutro powtarzam test zeby zobaczyc czy beta hcg wzroslo :tak:mam ten elektroniczny to wskaze :tak:
Ja biore kwas foliowy i witaminy sklad witamin dla matek planujacych ciaze juz od ponad pol roku przed bralam a teraz biore 800 dawke na dzien kwasu:tak:.
Po powrocie z pl mam 1 wizyte u midwife-poloznej.

Pozdrawiam mamuski
 
A ja niestety dostałam znowu plamienie mimo, że biorę luteinę. Niby mam tyle objawów, ale jakoś wszytko układa się nie tak jakbym chciała, już dzwoniłam do lekarza i jutro rano mam się umówić na godzinę. Dobrze, że mój lekarz ma na tyle dobre serce, że specjalnie przyjedzie do gabinetu mnie przyjąć, mimo, że jest sobota.
Lady trzymam kciuki za Ciebie:)
 
Dołączam do mamuś Lutowych:) Mam przybliżony termin na koniec lutego. TO moja pierwsza ciąża więc wszystko jest nowe:) Dodam że czuję się fantastycznie, chciałabym żeby tak zostało:) To 5 tydzień i 3 dni:happy:
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Witam nowe Mamusie :)

A ja dziś znowu sobie pofolgowałam, dobrze że chociaż młody mi dał...

Ja biorę witaminki Prenatal bo jednak jak zwracam i nie mam ochoty na jedzenie, zupełnie na nic to jednak muszę się sztucznie dopychać... Najgorsze jest to że wogóle nabiału nie mogę bo od razu zwracam... A owoce i warzywa - to na siłe :(

Lady, Mina - wiem że to może głupie ale może spróbujecie czegoś takiego, nawet jak nie jesteście wierzące. Moja bratowa to nosi, miała bardzo poważne problemy aby zajśc w ciąże, kilka podejść invitro i nic, jedno poronienie a teraz nosi pod serduszkiem bliźniaki wiec może jednak warto?

http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html
 
reklama
Czesc dziewczęta, witam wszystkie. Ja termin porodu z usg mam 2 luty a z ostatniej miesiaczki 29 styczen i jakos tak czekalam bardzo na watek lutowy :-) i tu bym sie chciala zadomowic a w razie czego ide na pierwszy ogien :sorry: Ja jestem w 8 tygodniu ciazy, czuje sie dobrze ciaza niemal bez dolegliwosci, oprocz nadmiernej wrazliwosci na zapachy !!! Czasami mnie zmuli :no:...ale raczej sporadycznie. Na usg bylam juz dwa razy i widzialam juz bicie serducha mojej dzidzi.:tak: To moja pierwsza ciaza jestesmy dwa lata po slubie. Pozdrawiam was wszystkie i zycze udanych spokojnych i szczesliwych 9 m-cy:-):-):-)
 
Do góry