reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Agatulka - no to może ktoś w rodzinie ma małe dzieci? Ja miałam sobie też kompletować, ale wszyscy znajomi chcą się ze mną podzielić ubrankami hehe aż miło jak się ma takich znajomych ;)
Na kiedy masz termin porodu? ja na razie sama nie wiem - już się po gubiłam w tych obliczeniach tych tygodni.

Co do jedzenia, to też uważam - jem właśnie kisielek morelowy ;)
 
reklama
postanowiłam dołączyć do wątku:) ja mam termin na 1 lutego, ale możliwe, że poród będzie trochę wcześniej i załapię się na styczeń, teraz leci mi już 8 tydzień i niestety z każdym dniem co raz gorzej się czuje, wszystkie objawy mi się nasilają, dzisiaj od rana miałam straszną migrenę, normalnie leciałam z nóg, teraz tylko głowa mnie pobolewa, także dziewczyny jak nie macie objawów za bardzo nasilonych to moim zdaniem powód do radości, że tak dobrze wszystko znosicie. Mój każdy dzień wygląda tak samo... ledwo wstaję, źle się czuję, coś drobnego zjem i wracam do łóżka na resztę dnia, bo ledwo trzymam się na nogach. A zaległości w pracy rosną, nie wiem jak dam radę z pracą zawodową. Pracuję w domu, czasem muszę jechać do firmy, ale w pracy nikomu nie mówiłam o ciąży, więc jak nie widzą mnie na co dzień to nawet nie domyślają się, że coś się dzieje.
Ja czasem nie mogę nawet wstać z łóżka i odechciewa mi się wszystkiego. Mam wrażenie, że częściowo tak źle wpływa na mnie Luteina, którą miałam zapisaną na plamienia...
We wtorek mam wizytę u ginekologa także mam nadzieję, że zobaczę już serduszko, bo jak byłam w 6 tyg to niewiele było widać. Bardzo męczy mnie ciąża, czasem mam wrażeniem, że ktoś mi zamienił ciało...
 
A na bolące gardło ja polecam pastylki Propolki, a jak już zaczyna bardzo boleć to Tantum Verde w sprayu. Chlorchinaldinu moim zdaniem lepiej nie używać w ciąży.
 
Dziewczyny mam do was pytanie?
jak długo trzeba czekac u was w przychodni na wizytę u ginekologa?

Ja nie mam okresu od 10.06 a na najbliższą wizytę mogłam się umówic dopiero na 1.07 bo im jakieś limity NFZ poobcinał.
Dodam że muszę jechac do przychodni w innym mieście, bo w moim jeszcze 2 tyg. później.
 
Witajcie kochane..
lady masz rację pisząc,że co ma być co będzie.Mnie też trafia kiedy widzę ciężarówki na ulicy a widać ich teraz strasznie dużo i takie siksy imprezowiczki co nie doceniają jaki dar życia noszą w sobie.echh
Ja ciuszków dziecięcych nie mam, po 2 ciąży pooddawałam wszystkie. Jeżeli ta ciąża się uda to dopiero w 8 miesącu mam zamiar coś szukać,. wózka, ubranek. Łóżeczko mam i przewijak.

Edyta witaj. Ja miałam długi cykl więc termin też pewnie ok 20 lutego :)

Paluszek ja w pierwszej ciąży poinformowałam zaraz wszystkich w 5 tygodniu, zaraz po teście.. teraz wie tylko moja mama i 2 przyjaciółki na których dyskrecję mogę liczyć.

maron witaj w klubie śpiochów. Ja wyklułam się z łóżka o 12, mąż zdążył wysprzątać całe mieszkanie, ogarnąć syna.. a ja zjadłam śniadanie, piję lekką kawkę i zasypiam.

agatulka.. mam nadzieję, że jednak otrzymasz tą umowę.. szef byłby świnią gdyby ci jej teraz nie dał.

Munie witaj.. i trzymaj się dzielnie..rzeczywiście z tego co piszesz ciąża daje ci się we znaki.

Ashleen u mnie na wizytę czeka się 6 tyg a teraz nawet dłużej bo jest okres urlopowy. Więc nie wyobrażam sobie jak lekarz może prowadzić ciążę w takim systemie, zwłaszcza ciążę wysokiego ryzyka.

Dziewczyny, bierzecie jakieś multiwitaminy dla ciężarówek? Falvit, Materna czy coś tam innego ? Ja zastanawiam się czy już kupić..
 
Moja ginka na pierwsze wizycie powiedziała, że teraz jest okres letni - dużo owoców i warzyw, więc póki co nie przepisała mi żadnych witamin. Powiedziała, że w lipcu zastanowimy się czy brać jakieś dodatki :-)
 
u mnie jak u dee, powiedziala, ze poki biore folik i jest lato ociekajace w swieze owoce i warzywa nic nie musze brac :-) jak skoncze z folikiem ( ok 15 tc???) to pomyslimy o witaminkach
 
No, no :D zapomniałam o Foliku :-) ale to chyba podstawa :-)
wczoraj ochota na pyzy ... dziś na placki ziemniaczane :|
jak wrócę z pracy chyba będę trzeć :p
 
reklama
a do mnie maz dzwonil przed chwila ze wraca z pracy i pytal na co mam ochote :-) powiedzialam, ze na WZ-ke :-p i biedak jezdzi teraz po cukierniach i znalezc nie moze :-D swoja droga co za cukiernie ??
 
Do góry