reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Cześć Mamuśki :)

Fifka witam! Powiedz coś więcej o sobie. Kiedy masz termin? Jak się czujesz? Skąd jesteś? Czyżby Trójmiasto? ;-)

Dziś odebrałam pierwszą bete i zrobiłam drugą. Wynik w 6 tygodniu i 1 dniu: 4288 mIU/ml przy normach miedzy: 158 - 31795 mIU/ml. Czyli wystarczająco, spodziewałam się że będzie niskie bo to ma duży związek z dolegliwościami w ciąży a ja ich nie mam. Czekam teraz na wynik drugiego żeby zobaczyć jak ładnie przyrasta. W Invikcie wyniki można sprawdzić w necie wiec czekam niecierpliwie bo już dziś będą :-)
 
reklama
Z tego co wiem to nie ma być dwa razy większy tylko jakieś minimum 66%. Więc jest w jak największym porządku!

A coś o sobie... mam 23 lata... z mężem staraliśmy się o dzidzie od 11 miesięcy i w tym się udało! - W KOŃCU!! Termin porodu mam na 18 lutego :-) Czuję się dobrze, jedyna dolegliwość to ból piersi (normalnie twarde jak kamienie) no i ból brzucha jak na @. Poza tym czuje się świetnie! :-D a jestem z Białegostoku.

Moja pierwsza beta (wczorajsza) to 217,5 mIU/ml. Jutro zrobię kolejną! Ja mam dość długie cykle i choć wychodzi ze to 5 tydzień ciąży zapłodnienie było nie więcej niż dwa tygodnie temu.
 
Ja 9 Maja :) Tylko ze ja nie wiem kiedy miałam owu... założyłam że ten cykl miał być 33dniowy ale równie dobrze jakoś teraz mogę mieć termin @.... moje cykle wahają się mierzy 28 a 38dc... więc ciężko stwierdzić dokładny wiek ciąży... Do tej pory sprawdzałam owu testami, ale w tym nie... i zaciążyłam :-D
 
Fifka gratuluję! Tak poza tym to przez 6 lat mieszkałam w Białymstoku :)

Byłam dziś u gina. Powiedział, że jest równo 5 tydzień, pęcherzyk ma 8 mm :-) kolejna wizyta na 30.06 żeby już było widać serduszko.


Jak zrobić suwaczek? Próbowałam go dodać, ale mi nie wychodzi :(
 
Suwaczek :)

Podjedź na górę tej strony... po prawej stronie jest takie okienko "Dla Ciebie" i tam masz kilka opcji do wyboru m.in. suwaczki.com ... dalej już sobie poradzicie :)
 
reklama
Do góry