reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
ja tak samo :-) na razie nie wstawiam, 15 czerwca mam pierwsza wizyte u mojej ginekolog, kiedy potwierdzi ciaze, wtedy wstawie i powiemy rodzince :-) sama termin obliczylam na 15 lutego :tak:
 
Witajcie.

Nazywam się Angela. Mam 27 lat i 4,5 letniego synka. Jesteśmy z Warszawy
Ja również przyłączam się do Was ;)

Ostatnio @ miałam 2.05, teraz powinnam dostać 2.06 ale nie nadeszła ;) Zrobiłam test dzień później i wyszedł negatywny więc go wyrzuciłam - po 10 minutach coś mnie tknęło i go wyjęłam - ku mojego zaskoczeniu pojawiła się 2 blada kreseczka. Tego samego dnia po południu zrobiłam drugi test innej firmy i po minucie miałam taki sam wynik ;) Okres (@) spóźnia mi się już 6 dzień. 10.06 idę na pierwszą wizytę do lekarza.
Termin według kalkulatora mam na 8.02.2012 roku ;)

Z objawów jakie ma teraz to: bóle w dole brzuch (rozciąganie macicy), powiększone piersi (biustonosze są za małe), wyostrzonych węch, brak apetytu, senność, oraz to, że nie mogę jeść nabiału: jogurty i te sprawy - bo wywołuje nudności. Za to mogę jeść mięso czego nie mogłam w 1 ciąży ;)

Może więc będzie dziewczynka - fajnie by było. Ale wiadomo płeć nie ważna - ważne aby zdrowe było !!!

Gratuluję wszystkim przyszłym mamom !
 
Partysiowa, ja jestem z okolic Exeter, wiec troszke daleko:). byłam u lekarza, ale tego ogolnego. W sumie nic nowego mi nie powiedział:). Tylko to, że skontaktuje się ze mną położna i kiedy czekają mnie jakieś badania. termin na podtsawie ost @ obliczył mi na 31 styczenia, a kalkulatory na necie na 3 lutego, dlatego tu jestem;). a Ty w którym tygodniu jestes? jak sie czujesz? pracujesz? pozdrowionka
 
Luciolla tak dokładnie ostatnia @ 3 maja:-) bylam dzisiaj u gina ale powiedział że jeszcze za wczas, ciążę potwierdził ale nic więcej, za 2 tygodnie mam iść

mama witaj, fajnie że jest nas coraz więcej. Ja też termin obliczyłam na 8 lutego w/g kalkulatora internetowego
 
witam serdecznie :)
również jeśli wszystko pójdzie ok, a mam nadzieję, że tak będzie;-) zostanę lutową mamą 2012 :) Jestem Kasia i mieszkam w Ciechocinku, a pracuję w Toruniu. Mam już 4,5-etniego Mateusza, który nie może doczekać się rodzeństwa !! Test zrobiłam w sobotę i też jak nie zobaczyłam 2 kreski, poszłam dostać, a jak się obudziłam, to zobaczyłam, ze jest cień cienia:-) powtórzyłam testowanie w niedzieę 2 innymi testami i od razu pojawiły się na obu testach bladziochy, dziś test powtórzyłam i jest już wyraźna 2 krecha, może nie tłuścioch, ale cała w swojej okazałości jest:happy2: Ostatnią @ miałam 09.05 przy cyklach 28 dniowych, z tych kalkulatorów internetowych terminy wychodziły mi między 12-16.02, ale wpiszę to dopiero konkretnie po wizycie u gina:-)
gratuluję wszystkim szczęśliwym przyszłym mamom, czekam na kolejne zafasolkowane, niech będzie nas coraz więcej :tak:
pozdrawiam wszystkie swoje NOWE forumowe koleżanki:cool2:
 
Kitek - super, że dotarłaś ;)

Dla nie wtajemniczonych znamy się z innego forum :D

Kiedy masz wizytę u lekarza?

A słyszałam ostatnio, że spadek narodzin jest hehe - a w lutym znów będzie przyrost ;)
 
reklama
Vanilia- A miałaś robione usg? Widziałaś pęcherzyk?
mama2006- Ja bóle w dole brzucha też mam i piersi rosną jak szalone, z czego ja akurat się cieszę, bo przed ciążą ledwo co miseczke A miałam :-D... Synek już wie o rodzeństwie?
kitek81- Ooo... Ciechocinek...aż sie rozmarzyłam...Przynajmniej raz w roku tam jestem! Jakieś objawy ciążowe już Cię dopadły?
maron- Jestem pewna, że na wizycie zobaczysz piękny pęcherzyk ciążowy, powodzenia!
dodo783- Ja aktualnie nie wiem jeszcze co to są wymioty w ciąży, może mnie ta dolegliwość ominie...WSPÓŁCZUJĘ...Ale podobno świadczą one o prawidłowo przyrastających hormonach i ciąży ( choć nie wszystkie je mamy).

A jak powiedziałyście o ciąży swoim partnerom?
Bo mój zrobił kolację, a ja wręczyłam mu pudełeczko ze skarpetusiami i testem...Chetnie bym zdjęcie wkleiła,ale nie umiem( pomoże któraś?).
 
Ostatnia edycja:
Do góry