reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

to ja chyba coś pomieszałam bo zrozumiałam, że ten były były nie jest ojcem ale teraz jest przy Tobie i pomaga i wspiera....?
 
reklama
To ja sie juz tez pogubiłam:szok::-D


W każdym razie Olcia, najważniejsze ze nie będziesz sama. jak sie człowiek zwija z bolu i meczy to taka osoba co cie trzyma za reke , pójdzie po lekarza itd jest bezcenna :)
 
Mamunie mam nadzieję że nasza OlciaOlcia nie będzie zła jak wyjaśnie;) były-były nie jest tatą juniorka.Poprostu bardzo ją wspiera i pomaga:) tak w szybkim skrócie hehe
 
dzięki cyśka bo już myślałam, że wszystko pomieszałam i właśnie dlatego jeszcze bardziej cenna jest jego pomoc i wsparcie;)!

zgadzam się z Mitrą że taka osoba jest bezcenna!
 
No tak, byly byly to ten wczesniejszy byly przed bylym, bo z tego co zrozumialam, to z bylym obecnym czyli ojcem Juniorka Olcia nie chce miec nic wspolnego... o ile dobrze mysle :)
Mam nadzieje, ze Olcia nie bedzie zla moja probe wyjasnienia :) Ja tam trzymam kciuki za bylego bylego, moze cos z tego powazniejszego bedzie :D
 
Cyśka a jak tam Gabryś? w ogóle jak pierwsze dni, kiedy odpadł kikut, czy używałaś tego octeniseptu? na jakich pieluchach jedziecie? no i naucz się wklejać foty:) aha i jak kąpiecie małego, codziennie czy jak? i w ogóle kiedy teraz musicie iść na jakąś kontrol do pediatry? oczywiście ... w wolnej chwili ;)
 
Ale się uśmiałam, jak czytam te tłumaczenia :-D telenowela :-D hehehe ale w życiu różnie bywa :-) Dokładnie: były były nie jest ojcem Juniorka.
 
:-d:-d:-d
 

Załączniki

  • hehe.jpg
    hehe.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Suzi86- Kochana nasz Gabryś to normalnie złote dziecko.Czły czas tylko spi i je no i oczywiście załatwia się bez opamiętania jak z torpedy hehe. Może ze dwa-trzy razy płakał tylko.Aniołek mi się trafił:)Ma duże granatowe oczka i jak się nimi wpatruje we mnie to normalnie wymiękam(choć przypuszczam że jeszcze niewiele widzi).
Kikutek odpadł bardzo szybko jakoś w trzeciej dobie chyba ale przypuszczam że dlatego tak szybko bo w związku z żółtaczką był naświetlany w inkubatorze i poprostu obsuszyło mu szybko od lamp.Do przemywania kikuta w szpitalu używaliśmy tylko mydełka,tego samego w którym kapane było dziecko(w szpotalu akurat był to HIPP)-najpierw mydełkiem poterm do sucha gazikiem.Tak robiły połozne i nam też tak kazali.Gioł się bardzo szybciutko teraz już śladu po kikutku nie ma i mały ma sliczny maleńki pempuszek:):)
Co do pieluch to narazie używamy Pampers Sensitive ale idą jak woda także z czasem pewnie zkusimy się na jakieś tańsze.Zobaczymy.
A wiesz jeśli chodzi o kąpiel małego to w szpitalu położne przychodziły i codziennie dzieciaczki były kąpane.Wczoraj o raz pirwszy wykapaliśmy malego sami w domu i muszę powiedzieć że poszło szybko i gładko mały nawet nie zapłakał(chyba lubi kapiele jak mamusia)także będziemy raczej codziennie kapać chyba że coś wypadnie.
Teraz w piątek mamy już wyznaczoną wizytę w tym szpitalu gdzie rodziłam z neonatologiem.A do pediatry to dopiero jak małego w przychodni zarejestrujemy i odrazu umówimy się z położną na wizytę domową.


Jak mąż wróci z pracy to zgra mi zdjęcia małego na laptopa i postaram się wkleić może się uda:):)
 
Do góry