reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Weronika- u nas wychodzą czwórki a trójek jeszcze nie ma... więc łączę się w bólu:/ w nocy się nie budzi, ale za to w dzień maruda.
 
reklama
O raju nie bylo mnie chwile a wy juz tyle naklikalyscie?:szok: Nie odpisze wszyskim niestety.
Piekny przewijak mezus zrobil Niesia
Cyska gratuluje!!!
Co do imion to moi rodzice tez na jakiejs imprezie rodzinnej zgadali sie z tesciowa i radzili jakie imie bedzie miala nasza corka. Wymyslili Helenke a ja im spokojnie powiedzialam ,ze na szczescie dziecko jest nasze i sami zdecydujemy jak bedzie miala na imie. Wlasciwie o imieniu zadecydowali bracia bo bardzo dobrze im sie kojarzy imie Nina(jest w kilku bajkach ulubionych)No a i mi sie bardzo podobalo.Co do sklepu to:
:zlosnica Nalazilam sie i nic nie kupilam. H&M stanikow przecenionych tylko kilka i to na slonie chyba , szukalam jeszcze botkow brazowych na obcasie sznurowanych(na po ciazy)ale tez nigdzie takich jakie sobie wymyslilam :ściana
 
jak mialam sie urodzic, moj ojciec wszystkim na to pytanie odpowiadal ze bedzie Swietopelek :-D potem juz tylko odetchnely z ulga ze jakies takie normalne jednak mi dali ;-)

Aneczka to zupelnie inaczej niz u mnie, stanik po ciazy makabra znalezc zostalo mi D jak juz sa to jak dla babc a te ladniejsze max do C...
 
Ostatnia edycja:
Weronika- a co lekarz powiedził Ci o porodzie SN po CC? czytałam na odpowiednim wątku o Twojej wizycie ale nie za dużo napisałaś:) a jestem ciekawa.
 
Daissy - jak najbardziej siłami natury w szczególności że dzidzia nie za duża. Nie ma żadnych przeciwwskazań do cc, jedynie nie będą mogli mnie długo męczyć bo trzeba uważać z macicą w szczególności że w 2008 roku miałam wycinane torbiele więc trochę pozszywana tam jestem. Dla żartów powiedział że nie powinno trwać dłużej niż 48 godzin - dowcipny...
 
Weronika- a co lekarz powiedził Ci o porodzie SN po CC? czytałam na odpowiednim wątku o Twojej wizycie ale nie za dużo napisałaś:) a jestem ciekawa.


z tego co ja znalalam od cc do sn powinno minac nawet do 3 lat, ale sa dziewczyny rodzace sn po cc wczesniej. (szukalam ile powinnam odczekac, zeby nie zaszkodzic sobie i dziecku spieszac sie zbytnio, no i nie znalazlam nic to chyba dobrze ;-))

Weronika 48h co Ty kochana chcesz na porodowce zamieszkac? :-D goraco, parno nie najlepszy lokal ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
myszka- a u mnie będzie to tylko 15 miesięcy po CC i Gin nie widzi problemu.

szczerze to nie wiem jak to jest, sama ze soba tez mialam problem... mimo wszystko nadal staram sie jednak ufac lekarzowi, skoro mowi ze mozna, to pewnie tak jest ;-). Pisalam o tym co wyczytalam, a ile w tym prawdy ktoz to wie.
 
Do góry