reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

super, ze u Krisowej i Adasia wszystko na dobrej drodze, pytalam jakis czas temu ale odp.nie widzialam wiec uznalam ze nie bylo nowszy wiadomosci. Jak bedziesz miala okazje pozdrow ja od nas :-))
 
reklama
super, ze u Krisowej i Adasia wszystko na dobrej drodze, pytalam jakis czas temu ale odp.nie widzialam wiec uznalam ze nie bylo nowszy wiadomosci. Jak bedziesz miala okazje pozdrow ja od nas :-))

ja mam z Krisową kontakt praktycznie codziennie więc na pewno pozdrowię:) a i muszę jej napisać, że kolejna rozpakowana-cyśka :)
 
Ło rany... Ale naskrobałyście :-D człowiek nie może zniknąć na chwilę, bo później pół dnia na samo czytanie zejdzie :-D leżakowałam wczoraj już grzecznie, bez żadnych ustępstw, wieczorkiem wpadł były były z filmami i też nie pozwolił mi się ruszać za bardzo :-) ochrzan mały standardowo: "leż kobieto! latasz z tym brzuchem w tą i z powrotem!! daj ja to zrobię, leż powiedziałem!! zabije Cię..." i tak w kółko :-D
 
WItam kochane

Ale pięknie że ta nasza Cyśka urodziła, namęczyła się bidulka tyle godzin, najwazniejsze że dzidziuś już jest z nią:-D

Ja za jakiś obiadek powinnam się zabrać, strasznie mi się nie chce
 
Olcia, dobrze, ze jest Twój były były, chociaż on Cię do pionu postawi i przypomina, że masz leżeć. Pochwałka dla Niego:tak:

Co do imienia Blanka, to mi się podoba w wersji Bianka, więc pytam synka, czy może chce, zeby jego siostra miała na imię Bianka ?! On ze zdziwieniem pyta: "Pianka":szok: no i urok imienia mi prysł:baffled:

Mąż już wraca, więc chyba się uszykuję i podskoczymy do Aleksandrowa do hurtowni dziecięcej i może o szpital zahaczymy, to od razu podpytam co trzeba mieć dla siebie i dzidzi na czas porodu i po :-)
 
Niesia, cudny też przewijak, mąż faktycznie bardzo zdolny !!:tak:

Agatka łóżeczko może jednak warto rozłożyć pare dni wcześniej, żeby wywietrzało, jak macie nowe to zapach drewna jest intensywny.

Niesia - ja również pochwalam męża !! super!! ładniejszy niż te w sklepach niektórych :)))

A co do naszego łóżeczka to jest od kuzynki (jak większość rzeczy) i stało u mojej cioci w domu cały czas złożone, a teraz leży rozłożone pod naszym łóżkiem :p więc zapachu już żadnego nie ma... materac zmieniony, pokrowiec wyprany czeka w szafie.

A imię będzie Blanka.

Ja dla dziewczynki miałam też wybrane Blanka albo Pola... a Blanka bardziej mi się podoba :) zdrobniale Blania :) znajomi też mają 3 letnią Blanie i jak uczyła się mówić to oni do niej: Blania a ona Bania :) i tak zostało, że czasami wołają do niej Bania albo Baniaczek :))) słodko to brzmi :)))
 
Hej dziewczyny ja tak na szybko sie witam z wami, pozniej poczytam poodpisuje, teraz zmykam na rzeski i brwii :)) ahh i znow bede miala twarz :p milego dzionka wam zycze buziaki w brzucholeeee :*****
 
sylwia 007 ale mnie rozsmieszylas z ta twarza ja tez tak zawsze mówie:)u mnie nocka masakra chodzic nie moge bo mam takie hemoroidy ze szkoda gadac to toalety moj mnie prowadzi ani lezec ani siedziec koszmar jakis:-(a najgorsze jest to ze nic mi nie pomaga.Dostalam list ze szpitala w piatek jade na rozmowe w sprawie cesarki gin do mnie dzwonil i mowil ze beda robic wszystko aby mnie przekonac do rodzenia sn bo dla nich argumety zle ulorzenie dziecka i moja przepuklina nie maja wiekszego znaczenia dziwny kraj:confused:ale powiedzial ze mam byc stanowcza odmowic nie moga.Szczerze od poczatku ciazy bylam nastawiona na sn bardzo mocno chcialam ale boje sie ryzyka jaki za soba niesie porod posladkowy niedotlenienie itd wiec jestem zdecydowana przeciez tu chodzi o moje malenstwo.Ale te nasze lutowki sie rozsypuja mam nadzieje ze reszta dziewczynek jeszcze chwilke poczeka w dwu paku:-)milego dnia dziewczynki buzaki:-)
 
Hejka,

Ale okropna noc, tylko że tym razem starszy syn nam dał popalić, co pół godziny się budził z okropnym płaczem, nie można sie było do niego dotknąć czy przytulić :-( bo jeszcze bardziej się wściekał. Chyba idą mu trójki - bo teraz na nie kolej. najgorsze jest to że może to trwać nawet ze dwa miesiące zanim się przebiją.

geniusia - u nas w sumie każdy jest zarejestrowany w innej przychodni. Wiktorowi wybraliśmy najbliższą domu aby w razie czego móc szybko podejść do lekarza bo tak naprawdę korzystamy tam tylko ze szczepień.

Digitalis - mi lekarz kazał brać nospę i to 3 razy dziennie. do tej pory tak na prawdę brałam ją tylko raz dziennie, ale ze względu na te twardnienia brzucha przez najbliższe dwa tygodnie zastosuję sie do jego zaleceń.

Niesia - ale masz zdolnego męża.

Ja też uważam że wątek ze szpitala powinien być bez komentarzy i fajnie aby tam umieszczać informacje że kolejna lutówka urodziła a wątek gratulacyjny i witamy na świecie byłby dla nas i dla naszych komentarzy.

Co do imienia, to przyznam się ze jeszcze nikt nas nie skrytykował ani nie osądził, przynajmniej otwarcie :-) a wybraliśmy jednak dość specyficzne imię Dorian :tak:
 
reklama
Weronika macie bardzo taktownych znajomych i rodzinę:tak:. Wyboru imienia nie powinno się komentować, szczególnie negatywnie. W koncu to wybór rodziców a nie babć, cioć czy koleżanek. My niby będziemy mieć Karolinkę, więc imię znane a i tak babcia skrytykowała że za twarde i jej się nie podoba. Trudno ważne że nam się podoba, i się nie przejmuję:-D
 
Do góry