reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Hej dziewczyny!
ALe wy już od rana na bb:) w sumie to też jest moja pierwsza stronka jaką odwiedzam jak jestem na necie:):):)

Geniusia ja myślę, że wątek "sms ze szpitala" powinien być bez komentarzy, żebyśmy wiedziały co u kogo się dzieje, bo tak to odnaleźć się nie można bo same gratulacje, co jest oczywiście super hiper miłe, ale zanim się dotrze do wiadomości to trzeba kilka stron odwiedzić.
A sformułowanie "oj tam, oj tm" to gdzie nie zajdę to wszyscy oj tam, oj tam:) ale się to rozprzestrzeniło:-D:-D:-D

Moja nocka dziś ok, tyle, że wyobkładałam się poduszkami z każdej strony i oczywiście nogi na M, bo mam wyżej:):p
Wam też tak twardnieje brzuch? zastanawiam się od czego to, bo u mnie raczej w dzień, tak jakby się Mała rozprostowywała (językowy tongue twist;P)
chyba będę musiała cofnąć się w waszych wypowiedziach, bo już nie wiem czy wszystko kupiłam i w te podkłady jeszcze muszę się zaopatrzyć,hm..

Z imionami Dziewczyny zawsze jest problem, a teściowa tekie.. a mama takie... U mnie jedyny plus, że nikt nie narzuca. Jak się urodzi to będziemy wiedzieć jakie pasuje imię:):)

Ok idę robić jakieś śniadanie, bo strasznie głodna jestem.
Miłego dnia Wam życzę!!!:)
 
reklama
dobry :)
tekstu "oj tam, oj tam"sama też często używam, ale nie wiedziałam, że jest takie rozpowszechnione:-p u nas chyba synek przyniósł to z przedszkola i tak się już przyjęło!

Co do położnej, to przy pierwszym dzieciu też była tylko po porodzie, przed nie, zrobiła wywiad środowiskowy, jakąś ankietę, no i posprawdzała oczywiście, czy nacięcię ładnie się goi, pościągała szwy, mówiła o karmieniu itd, wtedy nic za to nie płaciliśmy, więc mam nadzieję, że się to nie zmieniło !!

Noc minęła mi bardzo dobrze, z resztą ja rzadko mam problemy ze spaniem! Tylko głupoty mi się śnią, ale to tak, jak większości z nas! Któraś pisała, że śnią jej się wojny, to podobno oznacza, że urodzi się chłopca:-) Mi w pierwszej ciąży śniły się wojny i wojsko i mamy chłopaka!

Dziś mi się udało i nie musiałam zaprowadzać Mateo do przedszkola, mąż ma wolne, bo jedzie na rozmowę do Policji a że trzeba było zanieść worek z ciuchami to się nim wysłużyłam, a sama na chwilę jeszcze wróciłam do łóżka, ale i tak musiałam wstać, bo antybiotyk musiałam wziąć. No ale dobre chociaż to ;-)

Co do imion, to mi się wydawało, jak wybieraliśmy imię dla Mateusza, że to imie takie mało popularne, że sama znam tylko 1 Mateusza, a jak się potem okazało, jak zaczęliśmy wychodzić na spacerki na place zabaw, to co kawałek było słychać "Mateusz", w przedszkolu w grupie też ma jeszcze 2 kolegów Mateuszy:-p I co najzabawniejsze mojej siostry chłopak ma tak samo na imię i na nazwisko jak nasz synek, więc się śmiejemy z tego zbiegu okoliczności:laugh2:

Dziś wizyta u gina, już się nie mogę doczekać, choć dziś wyjątkowo czuję jakiś niepokój, nie wiem o co kaman ?!:confused: Pewnie jak zwykle będzie ten sam skład babek ciężarnych, bo umawiają nas na te same dni, to podpytam się gdzie będą rodzić.

Miłego dnia życzę i zdrówka dla chorych!
 
Witam i ja! Dzis sie chyba wyspalam bo polozylam sie przed 23 i wstalam chwile po 7mej. Pisze chyba bo teraz jak siedze to mi jakos znowu oczy sie kleja;-)
Ja tez sie zawsze martwie waszymi porodami (serio) chociaz was specjalnie nie znam to porod jest taka sytuacja , w ktorej zawsze sie solidaryzuje. Teraz jak juz tak blisko to wspominam te poprzednie porody. Oba zupelnie rozne od siebie i ciekawa jestem jak bedzie teraz..
No i tak sobie siedze i mysle czy wziac sie za kolejne pranko i prasowanie czy jechac sobie kupic stanik do H&M. Mialam z tej firmy kiedys i dobrze mi sluzyly..
 
hej kochane :-) wczoraj ogarnęliśmy troszkę pokój małej. W końcu :-) oczywiście mimo wielkiej energii padłam później na łóżko sapiąc jak stara babcia :-D

W h&m są wyprzedaże staników do karmienia - 20-40 zł z fiszbinami bądź bez, ale mierząc je czułam się dziwnie. Więc odpuściłam.

Dziś na popołudnie do pracy - i tu już muszę zostać na zmianie, ale jutro idę już po zwolnienie - jedynie w weekend jako pomoc mam przyjść na kilka chwil.
 
Dee no to mnie teraz zmotywowalas:-) Chyba rusze zadek i pojade. jak pisalam sprawdzily mi sie poprzednio a teraz nie wiem jaki mam rozmiar bo troche wiekszy cyc sie zrobil niz przy chlopcach.
 
ani83, myszka ... a czy ktoś zglasza dziecko do przychodni czy ja to musze zrobić sama juz po urodzeniu? znaczy jak wrócimy ze szpitala do domu. Czy może to szpital zgłasza...? No nie mam pojęcia jak to się teraz robi...:zawstydzona/y: Ja mieszkam w innym miejscu niż mam zameldowanie. Nie jestem zapisana do "rejonowej" przychodni. Wiem, gdzie jest taka najbliższa na NFZ, zlokalizowalam ją profilaktycznie dla młodego, bo wlasnie najbliższa jest... Wczoraj szukałam na stronie tejże przychodni pediatry, poczytałam opinie i wstępnie sobie wybralam jedną dr, dobrze mamy o niej pisały :) ... Czy do pediatry to powinnam zapisać od razu jak wrócimy do domu? O matko... zielona jestem strasznie, że aż wstyd... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Teraz mam tyle takich pytań, a na szkole rodzenia zupelnie o tym nie myślałam, nikt nie mówił ani nie pytał i teraz problem.

U mnie teoretycznie nocka przespana, szczegół, że się polożylam o 2,40, bo... kaszlałam wczoraj strasznie, bolał mnie brzuch, młody szalał, chłop mnie wkurzył (przytargał szafki, zrób z nimi coś, znaczy do niego nie do końca dociera, że to końcówka ciąży - ja nie mam ochoty do pracy, nie mam sily, nie mam syndromu wicia gniazda i nic mi sie nie chce, no i drugi raz ;) nie mam sił... a i to było koło północy, kiedy niby mialam się zabrać za mycie tamtych szafek...)
 
Ogólnie bieliznę z H&M bardzo lubię, jednak ta do karmienia mi nie przypadła, dobrze, że są gusta i guściki :-) życzę udanych łowów :-D
 
Witam
Nocka jak zwykle kiepska nie dość że nie mogę spać to jeszcze okropna dopada mnie zgaga w środku nocy.Cały dzień nic a w nocy masakra.
Co do wątku bez komentarz jestem za.
Rodzice ani teście do imion się nie wtrącają.Wiem że u bratowych teściowa prosiła żeby były dwa imiona drugie po mamusi lub tatusiu ale nam nic jeszcze nie mówiła.Nie jestem za dwoma imionami bo to problem a z nazwiskiem mamy już problem to jeszcze dwa imiona:tak: Ustaliliśmy z m ze jak będzie dziewczynka to ja wybieram imię a jak chłopiec to wybiera m. I będzie Wojtuś.Pamiętam ja moja siostra była w ciąży i wybrali imię Dawid to moja mam się obraziła bo ona chciała Wiktora.To już głupota:tak:
geniusia też się zastanawiam jak tą położną sobie załatwić,mam wybraną przychodnie niedaleko mnie ale nie wiem bo słyszałam złe opinie o niej i tak się zastanawiam.
Dziś wybieramy się z m do kina na Kota w butach w 3d zobaczymy czy dam radę wysiedzieć.
A dziś na obiad chyba będzie pomidorowa.
Miłego dnia kobietki:-)
 
Dziewczynki to z urzedu zglasza szpital
ja tez w pl mieszkalam gdzie indziej niz meldowanie bylo, ale to w szpitalu pytaja o adres meldunkowy i czy korespondencyjny jest ten sam ;-)
z imionami to tak zawsze, babcie i dzadki swoje, a i tak do urzedu ida rodzice ;-)

Dee wiadomo co u Cyski ? juz znalazlam ^^
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej z rana!

Jak fajnie przespać większą część nocy! Nie powiem, że jestem mega wyspana, bo oczy znowu mi się zamykają, ale jakoś tak lepiej się czuję!


Właśnie się zastanawiam czy się położyć na krótką drzemkę czy ruszyć d.. i znaleźć sobie jakieś zajęcie! Dziwnie tak jak człowiek nie musi rano iść do pracy, w domu też nie musi nic specjalnie robić, chyba się rozleniwię przez taką swobodę!

Co do imion to u nas chyba będzie Oskar, chociaż wszystko się okaże jak już zobaczę małego! Moi rodzice i część rodzinki pytają czemu tak dziwnie, ale ja nie widzę nic dziwnego w tym imieniu i ich opinią w ogóle się nie przejmuję!
 
Ostatnia edycja:
Do góry