reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Witam!
Nocka jakoś minęła,ale wczoraj byłam padnięta po wyczynach w kuchni,że nawet nie wiem kiedy zasnęłam.
Dziś muszę dokończyć,ogarnąć się i święta:-)
Wesołych świąt dla dziewczynek które już nie zajrzą na forum.
Susi nie dziwie się że się wściekłaś nie normalne te kadrowe!!!!
No dobrze dziewczynki zmykam do kuchni zajrzę później do was.
Mam nadzieje że u Krisowej będzie wszystko dobrze
 
Mamusia Blaneczki - ideą zamkniętego wątku było to, że na otwartym nie zawsze można wszystko napisać... a dostęp dostały na razie chyba tylko te osoby, które od czerwca/lipca piszą na otwartym - w pewnym momencie na naszym lutowym wątku było bardzo dużo nowych osób które napisały tylko parę postów i uciekły - w sprawie dostepu trzeba napisać do Daissy - jak ktoś od dłuższego czasu pisze na otwartym, to dostęp z pewnością dostanie
 
właśnie dostałam e-maila, że "błędne zwolnienie zostało zniszczone"... no firma jest ogromna, w moim mieście zatrudnia ponad 100 pracowników, w tym ze 20 na um. o pracę, ale firma działa w innych miastach, u mnie jest jedna kadrowa, która wysyła wszystkie dokumenty do siedziby głównej, do warszawy i tam się wszystkim zajmują...
napisałam do nich, że lekarz nie może wystawić drugiego zwolnienia bo jest to nie zgodne z prawem i że obowiązkiem pracodawcy jest odesłanie błędnego zwolnienia do pracownika w celu poprawy...
jeśli zniszczyli niecelowo, to powinni od razu mi powiedzieć co i jak, a nie ja z siebie idiotkę zrobiłam prosząc lekarza żeby mi jeszcze raz wystawił...
 
Hej dziewczyny. Nie mam czasu przeczytać tych ostatnich 3 dni jak mnie nie było. Nadrobię w niedzielkę.
U nas święta tylko we dwoje, plany się zmieniły synek mojej szwagierki ma ospę, no i lepiej żebym ja się z nimi nie spotykała, więc święta spędzimy tylko z m. Wiem że może być też miło ale wczoraj przeryczałam cały dzień. Już nie mam siły na nic :-(
Dzisiaj jeszcze do pracki, z możliwością wcześniejszego skończenia.
Wszystkim wam kochane Wesołych Świąt, donoszenia naszych dzidziulinków do lutego, i xdrówka, bo bez tego się nie obejdzie. To dwie najważniejsze rzeczy, a każda z was niech sobie resztę dopopwie tego czego pragniecie. Buziolki kochane
 
Cyśka, dagrab dzięki za troskę :-) czasem spojrzę na stronę, ale fakt- nie mam siły. Pracuje codziennie do 22. Dziś ostatni dzień - jutro mam w końcu wolne więc troszkę ogarnę kurze i będę czekać na Wigilię :-)
Mój mąż przebąkuje, że nie jedzie do mojej Cioci (ze względu na sytuację z moją siostrą), ale wierze, że pojedzie :-)

I wczoraj postanowiliśmy. Od 3.01.12 idę na zwolnienie!! :-D nie mam już siły a jeszcze tyle rzeczy muszę zrobić dla Poleńki (pranie, prasowanie, zakupy kosmetyków) Umówiłam się z moją menago, że idę odpoczywać, ale jestem pod telefonem (w połowie stycznia jedna dziewczyna idzie na urlop) więc zawsze mogę przyjść i pomóc - przy okazji mieć nadzieję, że dostanę przez to normalną wypłatę w styczniu.

Mąż poleciał na siłownię, a ja lecę pod prysznic.
Pisałyście coś o kłuciach w pachwinie - też to mam. Jednak wierzę, że nad wyraz rozpychająca się Pola nie wyjdzie wcześniej - choć czasem jak wyciąga nóżki i rączki to mówię jej, że jak szuka wyjścia to nie tędy droga :-p

Trzymajcie się kochane wszystkie w dwupakach minimum do stycznia!!
 
Bliznak - u mnie kumpela sie o mnie martwi czy jej syn mnie nie zarazil(mimo ze u niego oraz jego kuzynki jeszcze nic nie wyszlo ale jest podejrzenie ospy).Razem z m tez napewno bedzie wam milo.
Dee- idziesz JUZ na zwolnienie:szok:, ale pracus jednak pod telefonem.:-D
Ja mam wkoncu prezent dla m z glowy,ja sobie zazyczylam szczoteczke do zebow elektryczna, no to on wklady do niej i bedziemy tylko glowki wymieniac.Juz nam prezent zapakowalam.Ale zeby nie bylo postaram sie dokupic mu szalik(bo jednak w domu nie znalazlam).
Suzi- mnie juz w firmach nic nie zdziwi, my mamy podstawe+ system motywacyjny, kazdy u nas po wyplacie sprawdza sobie samodzielnie czy wszystko sie zgadza, a czasem roznice sa duze.Co do "robienia z siebie idiotki" z tym sie nie zgodze, nie musimy sie na wszytskim znac, no ale firma i tak zrobila niezly numer.
 
SUZI jeżeli pracodawca zatrudnia wiecej niż 20 osób to on Ci wypłaca pieniadze a potem rozlicza się z ZUS-em.Zadzwoń do firmy powiedz że to cię nieobchodzi jak szef rozliczy się z zusem bez ważnego zwolnienia że Ty chcesz normalnie dostac kasę i już.
Mi pracodawca przelewa pieniadze na konto zawsze 1 każdego miesiąca i jest git.
 
MAMUSIA BLANECZKI moje dzieci wychowały się bez smoczków a córcia nawet z butelki nigdy nie piła. Teraz zamierzam smoczka dać ale tylko w sytuacji kiedy zrobi sobie z cyca smoczek i będzie wisiało non stop.
 
reklama
teraz mi sucz napisała, że jednak nie zostało wyrzucone.... i że lekarz może mi na kopii poprawić... i że powinnam zarówno ja jak i lekarz sprawdzić czy jest dobrze wypisane... teraz to jest mądra, ale żeby mnie stresować, że wyrzucili to już taka mądra nie była :/ żadnych przeprosin za zamącenie, nic, tylko wyrzuty, że sama powinnam sprawdzić:/

też mnie już nic nie zdziwi...

jutro Wigilia, wybaczam wszystkim ;)
 
Do góry