reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

witam kobietki

u mnie noc hmmm poszalm spac o 12 i o dziwo dosc szybko zasnelam ale o 4 do wc i do rana oka zmruzyc juz nie moglam :(

no a teraz szykuje sie i do mamy znow mykam pomoc w przygotowaniach!

Susi :wściekła/y: nie wyobrazam sobie takiej bezmyslnosci w twojej pracy! mam nadzieje ze wszystko jakos a rade rozwiazac szybko!

Mama to nie fajnie jak Twoj m mowi ze dasz rade posprzatac! To ze dasz to my wiemy ale to ze przez to dzidzia moze sie pospieszyc i wyjsc do posprzatanego ;-) mieszkanka to on nie rozumie?!?!
 
reklama
Witam , u mnie dobra nocka, jedno wstawanie na siusiu.
Teraz juz po sniadanku m ma wolne a wtedy to jego dzialka, wiec ladnie przygotowal :-D za chwile bedziemy sie zbierac po prezent dla jego siostry.
Kurcze cos zab zaczol mnie pobolewac, ale naraze tak minimalnie,poczekam co bedzie po swietach.
Jeszcze wczoraj sie dowiedzialam ze corka od znajomej najprawdopodobniej ma ospe, a ja z dzieciakami kilka razy w tym tyg sie widzialam, a ospy oczywiscie nie mialam.Zobaczymy co bedzie.
No i oczywiscie to nie wszystko, znowu mam katar!!!!:szok:
Suzi masakra jakas z tym zwolnieniem.
Mama - no tak drugie dziecko to mniej maz zdenerwowany i przejetu, moze dlatego tak sie zachowuje.
 
Ostatnia edycja:
Suzi jak oni mogli zniszczyć Twoje zwolnienie?? przecież to nie jest gdzieś przechowywane?? w jakiejś dokumentacji w razie czego? dziwne to. Nie wiem co Ci doradzić. Kto Ci powiedział że jest zniszczone? jakaś kadrowa? może do szefa idź i owiedz jaka jest sytuacja, bo to przecież nie Twoja wina
 
Zaraz po wyjściu od lekarza napisałam smsa do kadrowej, że muszą mi oddać to zwolnienie, zła byłam, bo powinni wiedzieć, że w takich sytuacjach trzeba poprawić na złym druku... a ona napisała tylko, że zniszczone, potem szłam na ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia i jak tylko wróciłam do domu to napisałam do firmy e-maila oficjalnego, wolę mieć podkładkę w razie czego, że żebym im dostarczyła poprawne muszą mi oddać to złe zwolnienie, no i czekam na telefon, albo na odpisanie, TERAZ MUSZĄ MI UDOWODNIĆ, ŻE DAŁAM IM ZŁE ZWOLNIENIE, a jeśli zniszczyli je w jakiś sposób, nie obchodzi mi w jaki, to już nie mój problem, tylko ich... ZUS im kasy za mnie najwyżej nie odda..
ale mam koleżankę w zusie i ma sprawdzić, czy firma dostarczyła to moje zwolnienie, a ZUS oddał im i kazał poprawić, czy wcale nie dostarczyli...
 
Witam
mi w poniedziałek położna wystawiła zwolnienie i uwierzcie że zrobiła dwa błędy, dobrze że zanim zaniosłam je do pracy to się doczytałam i migiem pobiegłam poprawiać... to chyba ten przedświąteczny nastrój tak działa a ludzi albo zmęczenie bo do lekarza weszłam dopiero ok. 23 godz... u mnie szpital w domu, starszy synek od dwóch tygodni w domku z zapaleniem oskrzeli, a młodszego złapało tydzień temu,. Plany na dzisiaj: sprzątanie, sprzątanie i sprzątanie...
Wigilia jak co roku u mnie, na ok 20 osób (jak się ma troje rodzeństwa), ale każdy coś robi do jedzonka i przynosi więc za bardzo się nie narobię, rozstawię tylko stoły już dzisiaj, żeby jutro był luz :)
a poza tym mojemu Piotrusiowi ogonek nie odpadł...
tylko mój synuś jakiś malutki jest waży ok. 1900 ...a jak z wagą waszych maluszków?? czy 1900 w 33 tygodniu to prawidłowo??
 
mamusia Blaneczki u nas zbytniego zainteresowania młodszym bratem nie ma ze strony starszaka. Co prawda wie że mieszka u mamy w brzuszku i że niedługo będzie z nami i że w jego starym łóżeczku będzie teraz spał Szymon, ale jakoś zbytniego entuzjazmu nie wykazuje :baffled:. Czasami się tylko pyta mnie czy szymon śpi, bo boi sie dotykać brzucha odkąd ktoś go kopnął :-D.
:-D:-D:-D:-D:-D
Mamusia Blaneczki- nie wszystkie mamy dostep do zamknietego.
To troche tak dziwnie:confused: nie swojo ...nie sadzicie ?! :confused::sorry::eek: bo przecierz wszystkie tu jestesmy z lutego i chyba zadna z Was nie jest oszustem ?:sorry::eek:

Mama Blaneczki - do zamkniętego mają dostęp osoby zaproszone przez jego założycielkę, a dokładnie to Daissy. Napisz może do niej to Ci zaproszenie wyśle.
Aha a czy Daissy jest moderatorem naszego watku?? :confused: Spoko dzieki
 
A ja znow apetytu z rana nie mam wiec nie wiem ...:sorry:okropne uczucie!!
A musze zaraz wyjsc na zakupy chce sobie kupic kurtke zimowa bo ta juz mam za mala :szok::-D noi Blani tez szalik z czapka marzy mi sie piekny welniany ;-):-)
Noi dla M mam sie tez poorozgladac za kurtka i koszuleczka :-)uuu to jest to co ja kocham :-)dzis zakupie Jessie pierwsze jej moniusie ;-);-);-)wczoraj juz sobie je upatrzylam :cool2::cool2::cool2::cool2:takie motylki :-D
A Wy planujecie uzywac smoczkow?

Pozdrawiam dziewczynki :)
 
Ani83 tak myślę, ale zła jestem bo u lekarza zrobiłam z siebie idiotkę, i wczoraj to taka byłam zdenerwowana, że aż mnie brzuch bardzo rozbolał:( eh dziś już zajęłam się pichceniem:) smażę pieczarki do pasztecików i gotuję warzywka na sałatkę jarzynową i z tuńczykiem:)
 
reklama
Jeśli zniszczyli Twoje zwolnienie to masz w pracy kadrowe od siedmiu boleści. Nie wiem jak to jest w większych firmach ale mój m jak był dwa lata temu na L4 i coś zusowi nie pasowało to wysyłał pisma do jego szefa z poleceniem wyjaśnienia sytuacji i dodatkowo takie pismo informacyjne do mojego m.

Warzywa na sałatkę ugotowałam wczoraj, młoda dostała w tym roku poważne zadanie i je pokroiła :-). Teraz jest z siebie bardzo dumna :-D
 
Do góry