reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ja już jakiś czas temu zrobiłam pranie i prasowanie ciuszków dla małej. Mam taki płyn do prania dla niemowląt Dreft, nie wiem czy dobry, była promocja w Kauflandzie;-) mam nadzieje że Karolcia nie będzie alergiczką.

Jestem dziś wykończona, cały dzień na nogach. Najpierw zakupy, potem mamie pomagałam przy pieczeniu, na koniec pakowałam prezenty i ubieraliśmy choinkę, mam dość na dzisiaj.........jutro jeszcze sprzątanie i dwie sałatki muszę zrobić i finito!!

Dobrej nocki
 
reklama
mama2006 - ja pewnie na Twoim miejscu juz dawno bym spanikowala i lezala plackiem... ja juz jestem taki nerwus ze jak lekarz mi powiedzial lezec - to ja leze i prawie nie wstaje

z drugiej strony takie lezenie tez jest wykanczajace - dzisiaj mija tydzien od uwiazania mnie do lozka i jak mialam wejsc do przychodni 5 schodkow to nogi mnie zabolaly jakbym na 5 pietro weszla - czasem sie boje ze jak tak jeszcze miesiac poleze to nie bede miala po tej cesarce sily zeby dzieckiem sie zajac!

kurcze dziewczyny Wy to pracusie jestescie u mnie w tym roku przyszla kolej na meza zeby sie wykazal - piernik juz upiekl, zostaly mu jeszcze kluski z makiem i ryba po grecku no i sprzatanie calego mieszkanka - ja mu pomagam jednie slownie, na zasadzie co z czym wymieszac

co do proszkow to ja na zwykle proszki mam uczulenie, moj maz tez, mu wychodza krostki, a ja sie cala drapie - od jakiegos czasu uzywamy persil sensitive i jest o niebo lepiej, albo plyny do prania perwoll - tez nas nie uczulaja - dla dzidzi jednak kupilam lovele
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
krisowa ja też cały dzień dziś myślałam o was. oby wszystko skończyło się dobrze..

geniusia cieszę się że rokowania lekarza co do operacji i cc są dobre. Mam nadzieję, że tak się to właśnie odbędzie :tak:.

susi wzajemnie spokojnych i zdrowych świąt i szczęśliwej podróży do PL :tak:

mamusia Blaneczki u nas zbytniego zainteresowania młodszym bratem nie ma ze strony starszaka. Co prawda wie że mieszka u mamy w brzuszku i że niedługo będzie z nami i że w jego starym łóżeczku będzie teraz spał Szymon, ale jakoś zbytniego entuzjazmu nie wykazuje :baffled:. Czasami się tylko pyta mnie czy szymon śpi, bo boi sie dotykać brzucha odkąd ktoś go kopnął :-D.

Co do prania, to ja też w loveli prałam, jak leciało niezależnie od wielkości, podzieliłam tylko na jasne i bardziej kolorowe. Jeszcze tylko czekam na resztę pożyczonych ciuszków, mam nadzieję że w styczniu dotrą.

cyśka ja też nie kupuję staników do karmienia, poprzednim razem kupiłam w triumphie (dałam za niego kupę kasy:wściekła/y:) a miałam na sobie może ze dwa razy bo mnie tak uwierał :baffled:. Mam normalne bawełniane i będę sobie z nimi radzić :tak:.

My dziś zajechaliśmy do moich rodziców - zima jest tutaj pełną parą i jutro idziemy pojeździć na sankach i bałwana ulepić:-D:rofl2:(niestety w tym sezonie szaleństwa na stoku raczej nie będą mi dane ;-)). Na szczęście porządki świąteczne mnie ominęły z racji tego że w domu będziemy dopiero po nowym roku, za to jutro będziemy produkować ciasta i ciasteczka :-D .
Dobrej nocki dziewczyny, bez zbędnych przechadzek do wc :-)
 
myślałam że Was jeszcze przed Świętami przeczytam ale zupełnie nie mam sił. My juz po pirwszej Wigilii - wszystko przygotowałam jak trzeba ale nie moge dużo zjeść naraz więc nawet nie spróbowałam wszystkiego co zrobiłam. Znajomi też podziebieni więc apetytu za bardzo nie mieli więc chyba wszystko do teściowej zawiozę. Miałam jeszcze coś dzis pichcić ale nie mam w ogóle siły. Nogi spuchnięte, brzuch się napina i co chwila ziewam. Jutro jedziemy już do rodziny więc wszystkiego dobrego na Święta, oby były rodzinne i bez żadnych zdrowotnych niespodzianek. Abyście wszystkie szczęśliwie dotrwały w dwupaku przynajmniej do Nowego Roku. Odezwę się najpewniej dopiero za parę dni a tymczasem trzymajcie się dzielnie i cieszcie rodzinna atmosferą.
 
Munie- super ze dalas ta wage dziecka, ja sobie zaraz sprawdze z ostatniego USG jak wypadala moja mala, tak dla przypomnienia.Bo to bylo w 21 tyg :-(



Juz sprawdzone 21 tydz1 dzien 370 g czyli w normie :-) a co dalej?? wielka niewiadoma.
 
Ostatnia edycja:
Krisowa trzymam mocno &&&&& za Ciebie i maluszka!!!
Geniusia - super, że jest szansa na 2 w 1 :-)
Ja dzisiaj byłam u mamy i dostałam parę rzeczy na wigilie, a jutro m ma podjechać po część gotowych potraw :-) fajnie, że myśli o mnie i mi pomaga. A jutro pracowity dzień dla mojego m bo dużo gotowania go czeka i sprzątania, ja co moge np. na siedząco to pewnie pomoge, ale po ostatnich przeżyciach raczej będę pomagała słownie bo dzidzia najważniejsza. Troche mi szkoda tego mojego m tym bardziej, że jeszcze musi sporo firmowych rzeczy pozałatwiać, ale odpocznie sobie w pierwszy dzień świąt jak bedziemy u mojej mamy.
Jutro o 8:00 mam wizytę u gina, mam nadzieje, że wszystko oki, bo skurczy już dawno nie czułam, oby nie było żadnego rozwarcia i ciekawe ile waży moja kruszynka?? W szpitalu podali, że 2200 ale to było tydzień temu ....;-)
Spokojnej nocki i nie przepracowywać się jutro i pojutrze mamuśki !!!!
 
Munie - masz bardzo wyrozumiałego męża. Mój stwierdzi, że nic mi nie będzie jak troszkę po sprzątam itp. Więc ja nie mam co na niego liczyć... dzisiaj stwierdził, czemu na zakupach nie byłam - kurde ale Ci faceci są czasem bezmyślni :confused: po jedną rzecz (bo ona ma taką zachciankę, nie chce mi się wychodzić) sam może to załatwić :wściekła/y:

Digitalis - również życzę dużo zdrówka no i wesołych, spokojnych świąt. Do usłyszenia po świętach.

Idę coś zjeść, bo już mnie zsie... do jutra
 
Jestem dzisiaj pierwsza:). Nie wyspana niestety, co 3 godz bylo WC... Nie wiem czy to tylko moje wrazenie, ale czuje jakby brzuch mi troszke opadl i chodze za mezem zeby sam ocenil bo ja moze panikuje... On mowi, ze jest jak byl... Juz sama nie wiem. A no i mala zrobila sie mniej ruchliwa niz wczesniej. Czasami cale dnie sie przewalala a teraz czuja ja rano i wieczorem. Milego dnia dziewczyny:).
Rodzinnych, wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia!
 
Cześć dziewczyny. U mnie spanko skończyło się jak zwykle przed 5. Posegregowałyśmy z Gosiakiem ubrania do prania i zaraz włączam pierwszy automat.

magdabb mi we wtorek brzuch opadł, było to efektem albo nerwów albo dużego zwolnienia tempa. Pod wieczór wrócił na swoje miejsce. Podejrzewam, że mały nisko zszedł i to mógł być efekt. Teściowa też to zauważyła więc myślałam, że wyląduję w szpitalu ale wszystko wróciło do normy. Z resztą Digitalis już pisała, że jej brzuch opadł na 7 tygodni przed porodem więc wszystko jest możliwe. Myślę jednak, że nie ma co za bardzo się przejmować bo kota z nerwów dostaniemy.
 
reklama
Laski,
a ja wstałam o 2, straszny mnie ból kręgosłupa obudził i boków:/ mały cały dzień leży w poprzek i tak mnie boki bolą, że szok:( nie chce się mój mały łobuz przekręcić główką w dół :(

mam doła, bo nie wiem co robić:/ przedwczoraj dostałam info z pracy, że moje zwolnienie, które dostarczyłam na okres 6/12-5/01 jest złe, bo lekarz się pomylił i wystawił od 6/01 do 5/01... i żebym jak najszybciej dostarczyła poprawne. Nigdy tak nie miałam, więc do lekarza pojechałam po nowe zwolnienie, ale on do mnie, że muszę stare przynieść, on wtedy na starym poprawi, przybije pieczątkę i się podpisze, nowego nie może mi wypisać.... więc do firmy dzwonię, żeby mi odesłali to moje złe zwolnienie, a oni mi na to, że już zniszczone....... ku..!! jak można zniszczyć komuś dokument.... przecież lekarz mi nowego nie wystawi na ten okres... nie wiem co robić:(
 
Do góry