reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

magdab - ale mi smaka zrobilas!!!! tym barszczem i krokietem!!!mniam:-) Ja niedawno wrocilam z pracy, tak sie zagadalam, no i laktator odebralam z poczty(ale nie wiem jak go skrecic heheh:-p) m ladnie poczekal na obiadek i nawet nie marudzil.A zaraz znow wychodzimy do znajomej na herbatke :-) zapracowany dzien.\
KRISOWA - 3 mam kciuki
 
reklama
hejka
czytałam wcześniej i sporo zapomniałam, komu co miałam odpisać :(
Krisowa, oczywiście, że kciuki zaciśnięte za dzisiejszą wizytę! Daj znać czego się dowiedziałaś ?!
Mama Niki zdrówki dla Was kobitki. Nie dajcie się chorobom!
Olcia Tobie też dużo zdrowia! Szkoda, że tak wyszło z tym zwolnieniem, ale Wy teraz jesteście najważniejsi! Co do wózka, to może faktycznie znajdziesz coś niedrogiego, a fajnego używanego :>
Sonka powodzenia w przygotowaniach Wigilii dla teściów-jednak dziwni są :/ No ale fajnie, że mąż wziął wolne i sporo będzie mógł Ci pomóc, a wręcz wyręczyć-w końcu to jego rodzice:cool2:
Blizniak, powodzenia u lekarza! Na pewno coś wymyślisz z tych naszych dolegliwości i będziesz mogła ten ostatni miesiąc poświęcić na przygotowanie gniazda dla maleństwa:tak:
Renatka współczucia z powodu śmierci prababci. Najgorsze są takie wiadomości przed samymi świętami :(
Ani83, mam nadzieję, że dolegliwości Ci minęły i obyło się bez IP.
I to chyba wszystko co zapamiętałam. Pozostałe kobitki przepraszam:sorry:

Ja dziś się zmobilizowałam i pomyłam okna, nie mam dużo, bo tylko w pokoju u Mateo, u nas z balkonowym i w kuchni-poszło mi całkiem sprawnie, ale nie spuszczałam się nad nimi, najważniejsze, że nie ma śladu po deszczach od zewnętrznej strony:-D Jutro wypiorę firanki, a mąż rozwiesi po powrocie z pracy. W kuchni też mam już posprzątane. Jutro łazienki zrobię i w czwartek pewnie wytrzemy kurze i ubierzemy choinkę. A w środę mam wizytę u gina, więc raczej nie będę się spinać za bardzo. Mam nadzieję, że USG mi zrobi, z resztą czas najwyższy, bo 2 poprzednie wizyty nie miałam :no::wściekła/y:
Ksiądz po kolędzie u nas będzie chodził 3.01, więc po trzech królach zwiniemy choinkę i zaczniemy szykować łóżeczko i ciuszki dla małej. Komodę jeszcze musimy kupić, ale to już raczej po nowym roku.
Qrcze trochę po połowie grudnia, a tu stuczniówki się rozpakowywują:shocked2: Ciekawe jak to będzie z nami lutówkami w styczniu, czy się jakaś wyrwie przed szereg :>
 
ja myslę że część z nas, szczególnie te z terminem na początek lutego mogą już koło połowy stycznia zacząć się rozpakowywać...ale to będą emocje i oczekiwanie. Najważniejsze żeby wszystkie po 36 tygodniu, żeby było bezpiecznie:tak:
 
Oj ja czuje że z rozpakowaniem bede jedną z pierwszych. Choć przyznam sie ze bedac w szpitalu trochę zazdroscilam rodzacym że juz maja to za sobą i mogą juz tulic swoje dzidzie.

Olcia nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale zeby dostać zasiłek chorobowy nie muszą minąć pelne 3 miesiace ubezpieczenia.wystarczy 90 dni.skoro pracujesz od wrzesnia to może juz ten okres minal i dostaniesz z zusu pieniążki?
 
daissy ja mam nadzieje że się do nich nie bede zaliczać ;-) od 38 tg bede robić wszystko co się da żeby tylko urodzić...hihi /
Mam zresztą nadzieje że rodzenie mam po mamie, które mnie i moje dwie młodsze siostry urodziła przed terminem i na dodatek poróody miała krótkie ;-)
 
ja urodziłam w 38tc Danielka a teraz chciałabym do terminu dociągnąć, nie spieszy mi się jakoś :) ale wiadomo, wyjdzie jak będzie chciała.
 
Olcia to brakuje Ci tylko kilka dni,to dostaniesz chociaż część zasiłku za ostatnie dni
grudnia.

Jak tak patrzylam w szpitalu to wszystkie które rodziły były w 39-40 tyg.już po skończonym 37 można rodzić i ją bym tak sobie życzyła:) zaczynam odliczanie ostatnich 4 tygodni.
 
reklama
Do góry