reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

a ja sie zbieram na wizyte u anestezjologa i w koncu musze wziasc liste rzeczy potrzebna do szpitala... mam lekkiego stresa, jak zwykle przed wizytami:p dobrze, ze wychodze z domu bo co chwile bym cos jadla:/ juz sama na siebie jestem zla!! a juz 12kg na plusie
 
reklama
krisowa a w którym Ty szpitalu w ogóle byłaś?? i jakie tam warunki panują, jak personel? zadowolona jesteś w miarę? wiadomo że przy porodzie opieka będzie nieco innego typu, ale ludzie to ludzie...

salernes ciesz sie że masz takiego męża który umie stanąć na wysokości zadania, bo znam takich co by wrócili z pracy i nic w domu nie zrobili, bo zwyczajnie nie są do tego przyzywczajeni i nikt od nich tego nigdy nie wymagał, ale że Cię nosi to się nie dziwie bo też mi by było trudno nic nie robić tylko leżeć.

daissy
a Ty już na spacerki z młodym nie chodzisz? To jest właśnie to czego sie boje gdybym zdecydowała sie na 3 maleństwo w krótkim czasie - że nie będę miała sił się zająć dzieckiem pod koniec ciąży.

a Weroniki faktycznie dawno nie widziałam... miejmy nadzieję że nic się złego nie dzieje, może dziewczyna zajęta jest...

cyśka
też nad rozmiarem myślałam i poczekam do usg, ale nawet jak zdecyduje się na 54 to naszykuję też "wyprawkę" na 62, żeby w razie czego mąż dowiózł jakby urodziło się większe. A na allegro zaznacz przesyłkę pobraniową i koniecznie sprawdź komentarze sprzedajcego. Wielu ma parę nagetywów, ale ważne żeby sprawdzić na co ludzie się skarżą.

galwaygirl
a gdzie tu norma?? Mi lekarka ostatnio mówiła że jak skurcze przepowiadające są częsćiej jak 10 w ciągu doby to robi sie niebezpiecznie ( nie mówię o porodzie) bo szyjka sie wtedy rozwiera i jest ryzyko przedwczesnego porodu.

przytachałam zakupy i teraz odpoczywam, zaraz muszę wziąć się za sprzątanie bo teściowie do mnie dzis zajrzą. Niby tylko przejazdem ale niie było ich tu parę ładnych miesięcy więc lepiej ogarnąć niż żeby mieli sobie pomyśleć nie wiadomo co.
 
Ja mialam w planach poprasowac, a skonczylo sie na godzinnej drzemce.Pewnie jeszcze bym pospala,ale siusiu bylo wazniejsze :-D
Mam dzisiaj dzien lenia, nawet obiadu mi sie nie chce robic, mam zupke, a na drugie pierogi.M sam mi o nich przypomnial.Wiec obiad raz dwa dzisiaj.
 
Prawie caly dzien przelezalam. Jakos wogole sil dzis nie mam.
Nawet pozmywac nie mam sily, nie jestem w stanie ustac przy zlewie.
Obiadu tez nie zrobilam, pewnie cos zamowimy. I nie wiem czy bede miala sile jechac do szkoly rodzenia dzis...
 
A ja dziś czuję się super:-) Tylko nóżki troszkę bolą bo dużo dziś chodziłam.Musze się wziąć za jakoś obiadokolację bo niedługo m wróci z pracy.Dziś ma zadanie powiesić firanki:tak:
Zmykam odezwę się później.
 
Digitalis- chodziłam cały czas i to dwa razy dziennie, ale teraz przez tą skracającą się szyjkę Gin kazał spacery odpuścić. Sił i chęci to ja mam aż w nadmiarze, tylko co z tego jak leżeć każą :/
 
Ja też dzisiaj normalnie zasłabłam:szok:, teraz cały czas leżę a raczej półsiedzę, bo na leżąco mi duszno a na stojąco słabo:-(Chyba coś z pogodą nie tak:baffled:
 
tez obstawiam ze to przez pogode, a nie mojego lenia :-D ja mam nadzieje ze m mi w weekand okna umyje. Bedzie z głowy.Nie wiem jeszcze co on na moj pomysl :-) jak zje obiadek to mu go zaprezentuje.
 
reklama
laski mykam na szkołę rodzenia, chociaż i ja jakaś padnięta jestem, może żelaza za mało.. ale ja gina mam dopiero po nowym roku, chociaż nie wiem czy go przed świętami jeszcze nie nawiedzę.. w każdym razie miłego wieczorku:)
 
Do góry