reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

ja tez bym wolala aby Anielka spala w swoim lozeczku ale zobaczymy jak to bedzie po porodzie :)

Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy, mozecie mi polecic jakiegos dobrego fryziera? Bo moja fryzierka tez w ciazy jest i na zwolnieniu juz :p
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki :-) ale skrobiecie... Mi ciężko czas znaleść, żeby pisać, czasami podglądam co piszecie :-) kurde jak to jest z tym spaniem na lewym boku?? Można tylko tak, czy poprostu zaleca się?? Bo ja sobie tak powszywałam, że aż się w nocy budzę... A już mnie czasami żeberka bolą z lewej strony... :-p I jeszcze jeden problem, który mnie nęka od dłuższego czasu... Mam psiaka, 7 letnią sukę. Zrobiła się strasznie agresywna! Szczeka na wszystko, boję się, że jak Junior się urodzi, to będzie go budzić... A co gorsza jak krzyknę na nią, to warczy i szczerzy zęby :wściekła/y: Masakra jakaś... Zawsze była taka przytulaśna i posłuszna, a teraz... I nie wiem co mam z nią zrobić cholercia...
 
galwaygirl widze ze nie jestem sama z tym twardnieniem! normalnie nie ma godz zeby tak nie bylo! a jak juz tylko gdzies wychodze to tez non stop jest twardy! na szczescie szyjka zamknieta wiec jest ok!
 
Munie skurcze występują już w 7 miesiącu i jest to normalne pod warunkiem że nie za częśte. Mnie tez dziś niestety złapało, więc sie nie stresuj.

dagrab mi zwolnienie siostra męża podrzuciła do pracy bo akurat jej było po dordze;) i całe szczęście bo wcale nie miałam ochoty kierowniczki oglądać. Inni są spoko, ale jak o niej pomyślę to sie odechciewa. No i nie musiałam biletu kupować bo kwartalny juz mi się skończył i póki co nie opłaca mi się nowego kupować.

niestety jak się raz dziecku pzowoli spać z nami (nawet jak męża nie ma) to ono potem sie tego domaga. Maluszek nie rozumie że z samą mamą może a z tatą juz nie.

Olcia na pewno pod żadnym pozorem nie zostawiaj maluszka z psem w jednym pokoju. Najlepiej nauczyc ją żeby nie wchodziła do pokoju w którym śpi dziecko, dla zwykłego bezpieczeństwa - nigdy nie wiadomo co psu strzeli do głowy. A jeśli masz tylko mozliwość to lepiej takiego agresora sie pozbyć, oddać jakiejś zaufanej osobie. Z psem i dzieckiem wcale nie jest łatwo - zwłaszcza z tym szczekającym.
 
reklama
Digitalis- zastanawiałam się nad sterylizacją... Podobno suki mają czasami napady takiej agresji na tle hormonalnym :eek: No nic, zobaczymy... Jeżeli nic to nie da, to niestety chyba będzie trzeba psiaka oddać :-(. Płakać się chce, bo tyle lat z nami jest, ale nie mogę ryzykować

napady agresji na tle hormonalnym po sterylizacji, nie przed...

A ja najpierw poszlabym do weterynarza, moze jej cos dolega. Mialam psa os zawsze i gdy moj syn sie pojawil na swiecie nie bylo lepszej nianki jak wlasnie suka, ktora nigdy nie miala swoich szczeniat. Maly jak uczyl sie chodzic to podkladala mu sie, zeby sobie pupci nie obil. Jak plakal przytulala sie do niego, zeby ogrzac. Pozniej na podworku wstepowal w nia diabel jak ktos obcy sie pojawial zbyt blisko.
Psy nie robia sie agresywne same z siebie. Moze po prostu jest zazdrosna nie poswiecasz jej tyle czasu co poprzednio. Widzi spore zmiany w Twoim zachowaniu jak i otoczeniu stad pewnie te dziwne zachowania. Zwierzeta reaguja instynktownie, mozliwe, ze czuje sie "zagrozona" lub faktycznie cos jej jest. Zanim rozwazysz najbardziej drasyczne rozwiazania poradz sie weterynarza.
 
Do góry