reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
krisowa moze w szpitalu beda mieli, albo ktoras ze znajomych ma. Przetestuj sobie. Jak dla mnie zbedny wydatek, wole "popracowac" troszke i kupic wypasiony chodzik ;-) (karmilam prawie rok, pod koniec 3 miesiaca juz jako picie sluzylo bo mlody mial wilczy apetyt i musial byc dokarmiany mlekiem tym z eRka;-))
 
Ostatnia edycja:
krisowa- wszystko wyjdzie 'w praniu', bo są dzieci które za chiny cyca ciągnąć nie umieją i wtedy mamusie muszą laktatorem sobie odciągać i karmić butelką żeby nie podawać mm (było kilka takich na moim poprzednim forum), więc wtedy takim ręcznym to można się zadoić na amen. Sama będziesz wiedziała czy Ci laktator potrzebny będzie, najwyżej sobie kupisz. To przecież jedno kliknięcie na allegro;) 2dni i masz go w domu. a tak jak pisze mysza- w szpitalu można wypożyczyć za jakieś grosze, u nas było chyba 5zł za dobę czy jakoś tak i fajne mieli te laktatory.
 
to nie problem z ssaniem a z dlugoscia brodawki, ale sa kapturki pomagajace, choc polozne zalecaja masowanie (maz powinien byc szczesliwy, bo oni to lubia robic);-)
 
o wlasnie przypomnialas mi o co chcalam was zapytac :-)

jak bylam ostatnio w hurtowni z art dla dzieci ogladalam te kapturki na brodawki i one maja rozmiary :baffled:

jak wybras prawidlowy?
 
o wlasnie przypomnialas mi o co chcalam was zapytac :-)

jak bylam ostatnio w hurtowni z art dla dzieci ogladalam te kapturki na brodawki i one maja rozmiary :baffled:

jak wybras prawidlowy?

nie kupuj za wczasu, moze okazac sie zbedny, rozmiar pomoze dobrac polozna i tak bedzie gosciem w domu codziennie na poczatku i wierz mi, ze jak bedzie taka potrzeba pomoze w doborze.
 
Ja planuje kupic elektryczny laktator, wydaje mi sie, ze mniej czasu wtedy zajmie odciagniecie mleka.
Mam jeszcze takie pytanie do was dziewczyny, gdyz jestem zielona w tym temacie ile butelek musze miec na poczatek? I jakiej pojemnosci?

Byłam wlasnie kupic bilety do kina i jutro idziemy z M na "Przed świtem" heheh wiem,ze to takie dla dzieciakow ale taka moja słabosc :-D
 
blair- ja miałam 3butelki o pojemności 125ml i wystarczyło w zupełności. Miałam z Aventa a teraz dla Małej kupuję z Tommee Tippee bo w Aventa szybko się porysowały, a z TT są jak nowe mimo że używamy ich już pół roku.
myszka- różne są problemy i ze ssaniem, i z długością brodawki też.
 
reklama
Ja planuje kupic elektryczny laktator, wydaje mi sie, ze mniej czasu wtedy zajmie odciagniecie mleka.
Mam jeszcze takie pytanie do was dziewczyny, gdyz jestem zielona w tym temacie ile butelek musze miec na poczatek? I jakiej pojemnosci?

Byłam wlasnie kupic bilety do kina i jutro idziemy z M na "Przed świtem" heheh wiem,ze to takie dla dzieciakow ale taka moja słabosc :-D

2x 120 i 2x90 jak bedzie potrzeba to dokupisz ( choc 120 to od 3 miesiecy) 90tki na poczatek sa ok
 
Do góry