reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Hehe u mnie problem polega na tym, że ja nie wiem czy to to :-D mam cichą nadzieję, że maleństwo zaczyna mnie zaczepiać :-p
Wróciliśmy ze spaceru - pogoda idealna na chodzenie :-)
Przed wyjściem zrobiłam kapustkę duszoną i właśnie gotuję dla siebie ziemniaczki i będzie oooobiad :-D

Miłego popołudnia i zdrówka chorowitkom!!
 
Dee ostatnio Cię chyba nie widziałam, pewnie pracujesz długo... ja też nie wiem czy to ruchy, ale na ruchach opisałam co sie dzieje od kilku dni, i to chyba to, w podobnym czasie mamy podobnie :)
widzę ze ty duszoną kapustkę, ja zupkę z kapustki jem :) mniam
 
powiem ci że pewnie najmłodsza:) właśnie jestem świadoma tego że to nie wiele ale i tak spędzając wolny czas w kuchni i przy lodówce dziwię się czemu tylko tyle:) i z anemii nie mogę wyjśc jedząc buraczki, białe mięso którego nie na widzę, kaszankę pietruszkę itp:) ale zobaczę wyniki to się dowiem czy to moje objadanie ma jakieś pozytywy:)
 
Ale smaczne jedzonko macie - dajcie troszkę hehe... ja dzisiaj rano jadłam bigos - mąż sobie na śniadanko kupił ;)

Dee - fajnie, że u Ciebie wszystko ok. Co do ruchów to myślę, że to one. Lada dzień poczujesz mocniejsze kopniaczki ;) Ja zjadłam lizaczka - pomarańczowego i maleństwo już fika hehe ;)

sylwia-z-brzuszkiem
- nie ważne ile masz lat ;) ważne aby wszystko było ok :D fajnie, że się odezwałaś i witaj wśród lutówek. Jak możesz przedstaw się Nam w wątku ,,Poznajmy się,, - wtedy będę mogła Cię dodać do listy lutówek.

krisowa
- ja też mam zamiar na allegro po grzebać mimo, że wszystko mam. Hehe ale te ubranka są takie słodkie, że z chęcią znowu bym coś kupiła ;)

Milcia85 - a ja na surową kapustkę jakoś nie mam ochoty, za kwaśna by była dla mnie... hehe dla mnie tylko słodkie istnieje ;)

No rosołek zrobił swoje ;) o wiele lepiej się czuje :D nawet mi zimno już tak nie jest jak wczoraj ;) byle tak dalej :p
 
Ostatnia edycja:
Mama2006 ja mam ochote i na slodkie, i na kwasne, slone... Generalnie apetyt mi dopisuje i ciut mnie to martwi bo juz mam 5kg na plusie a tu jeszcze 22 tygodnie przede mna :rofl2:
 
Vanilia ja poprosze o przepis na sałatkę ze śledziem i ziemniakami w odpowiednim watku :-D dawno żadna z nas nie zamieszczała tam żadnego przepisu. Ja zapomniałam :zawstydzona/y: a coś smacznego zrobiłam a juz nie pamiętam co to było :-D

Dee ciesz się wolnymi weekendami :tak: i mężusiem co dogadza. Mnie tez maluch smyra od środka, nic mocnego, ale wzdęcie to nie jest, bo to inaczej odczuwam.

Ja to wczoraj wieczorem i dziś rano chyba współodczuwałam z Wami wszystkimi przeziębienie. Bo rano katar, potem przeszlo, a poza tym jakos mi zimno było, więc chodzę w 2 parach skarpetek po domu i nawet kapcie założyłam.

Sylwia witam młodziutka mamusię :) dbaj o swoje zdrówko :)

Napisałam do Bestyji w sprawie drugiego moderatora :)

Ja dziś na obiad zrobiłam żurek, chcialo mi się już tej zupki od ładnych kilku dni. A teraz kończę robić zapiekankę ziemniaczano-cukinowo-cebulową :)
 
reklama
Do góry