reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Milcia85 i powiem tak... o kurde... smaczna zapiekanka, właśnie kawałek zjadłam :cool:

I jestem moderatorem :tak: więc w razie czego coś tam moge też na forum porobić. Jak się rozeznam spokojnie co i jak ;-)
 
reklama
ja dzisiaj z mezem na obiadek ugotowalam zupke kurczakowo warzywna a na drugie gulasz z kasza jeczmnienna :) tak sie najadłam że po obiedzie spałam 3 godziny jak zabita :D

mama2006 widze, że wpadłaś w wir zakupowy :) ja po wczorajszych zakupach mialam ochote znowu biec do sklepu, mimo ze kupuje unisexy to te ciuszki rzeczywiscie sa slodkie... ale powtrzymalam sie jakos, chyba tylko dlatego, że po wczorajszch zakupach zaczal pobolewac mnie brzuch i musialam lezec.
 
Krisowa nieźle zrobili mnie w pracy - pracuję 12-20. Nie jestem w stanie zorganizować sobie na nic czasu, a moja menago nie widzi problemu, bo przecież cyt. "możesz o 5 wstawać i zrobić wszystko".

Ehhh jak nie urok to sraczka :-(

geniusia są plusy i minusy :-D przemęczę się do końca miesiąca i zobaczymy co będzie w październiku...

mama2006 zatem czekam na kolejne zaczepki maluszka :-p mała sugestia, może przypnij takie wątki jak lista lótówek i luty 2012 (tak jak styczniówki czy inne miesiące) zawsze będzie można to znaleźć szybko i te wątki, które są najbardziej potrzebne będą zawsze na górze.

Co Ty i Wy kochane mamuśki myślicie? :-)

Mąż poszedł na spotkanie z kolegą :-D mam kompa dla siebie :-D
 
Laski przeziębienie niemal opanowane:) katar jeszcze jest, ale już mi tak nie cieknie z nosa, już czuję się lepiej:) zupa buraczana wyszła nawet nawet, i szczerze mówiąc dopiero po niej zrobiło mi się lepiej:)
witam i ja nowe mamusie:) fajnie, że jest nas sporawo:) jutro czeka mnie samotna niedziela, małż wybiera się do rodziny ze swoją matulą, ale to ja sobie zrobię domowe spaa:D hihi trzeba ten czas jakoś wykorzystać:)
 
Suzi86 Oj żeby Mój tak gdzieś na dłużej wybył :-D znaczy na parę godzin ;) bo siedzimy razem w domu praktycznie non stop :) Kocham gościa :-D czasem trzeba odsapnąć i odreagować np złość a tu nie ma jak :-D
 
Witajcie z rana...

Dzisiaj udało mi się ładnie nockę przespać i tylko raz wstałam do WC. Mój m też chory, choć kto teraz nie jest chory - a to wszystko przez te pogodę. Jeszcze tylko mój synek się trzyma i jest zdrowy. Oby jak najdłużej ;)

M właśnie poszedł na bazarek ,,Olimpijkę,, ciekawe co ciekawego tam kupi? na razie dla maleństwa ma nic nie kupować. Jeszcze mamy troszkę czasu ;)

Zmykam coś na śniadnko zjeść - maleństwo dopomina się jedzenia ;)
Miłej niedzieli! Odezwę się później...
 
ja też miałam ładną noc, nie wstałam ani razu do WC, także nawet się wyspałam ;p gardło trochę drapało rano, ale przy przeziębieniu zawsze mam tak, że po nocy drapie mnie gardło:/ idę coś oszamać:)
 
reklama
I witam kolejne nowe lutówki-ciężarówki:-) hej mamuśki. Strasznie nas dużo w lutym, coś czuję że porodówki będą przepełnione

My dzisiaj wybywamy do teściów na obiadek;-) pewnie spędzimy tam cały dzień
Nasz młody wczoraj wieczorem znowu szalał w brzuchu:-) zawsze rozkręca się na wieczór, mam nadzieję że jak się urodzi to mu to przejdzie:-p

geniusia oczywiście zaraz napiszę przepis na sałatkę. Nie spodziewałam się że tak bardzo będzie wszystkim smakować, nawet mojemu mężowi który nie lubi słonych śledzi. Mam nakaz zrobienia takiej samej za tydzień:-)
 
Do góry